Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בספורטאז' פרימיום + סקירה

A_lex
 שיתוף
עוקבים 15

פוסטים מומלצים

למה אתם לא מתאגדים ועושים רעש מכל הסיפור?,זה מעצבן לנסוע ברכב חדש בסכום לא נמוך ועם רעידות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 21 שעות, robertf כתב:

הכחול הזה בספורטאז׳ זה הצבע היחיד שגורם לי לסובב את המבט אחרי הרכב ה(מה לעשות) נדוש הזה. צבע יפיפה שמשדרג אותו ממש, אבל באופן כללי אנשים מאוד שמרניים בארץ כשזה מגיע לצבעים (תן להם לבן, שחור, אפור, כסף...).

אכן.

מהתבוננות יומיומית באלפי ספורטאז'ים שנפלטים מהאניה, אני יכול לספור על יד אחת את האדומות/כחולות. וחבל. בהחלט צבע שמדרג את הרכב המשעמם למראה הזה, no offence לכל בעלי הספורטאז'ים.

Mazda 6 2.5L Premium Plus

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 12 שעות, Ron.P כתב:

למה אתם לא מתאגדים ועושים רעש מכל הסיפור?,זה מעצבן לנסוע ברכב חדש בסכום לא נמוך ועם רעידות.

לא שאני מזלזל בכסף, אבל בשביל להתאגד ולעשות רעש צריך זמן, דיי הרבה זמן בצירוף של סבלנות, וזה שני דברים שאין לי..

מחכה לתום אחריות למכור את הרכב, וחבל שכך, הרכב באמת עונה על כל הציפיות ומעבר לכך, מלבד הגיר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה עוד משהו שהיבואן חסך עליו... התקנה נורמלית ללוחית הרישוי האחורית.

כל פעם שסגרתי את תא המטען היה מין רעש מציק כזה של פלסטיק משקשק. פתיחת שני הברגים של הלוחית גילתה את הסיבה... לא רק שאין שום דבר בין מסגרת הפלסטיק של הלוחית לפח הרכב, אלא שהם פשוט דפקו שני ברגי פחפח לתוך דלת תא המטען ולא השתמשו במיקומים המקוריים 😡.

ניתן לראות בתמונות הבאות את ההכנות המקוריות ואת החורים שנוצרו ע"י הברגים הקודחים:

plate1.thumb.jpg.9b49eb84467cd6c6bad91a33951a7693.jpg plate2.thumb.jpg.f9462aeb045e103460c3c5e1cd1b3701.jpg

בראנקס שלי הלוחית מותקנת עם ברגים מקוריים להברגות יעודיות בדלת תא המטען. כשהחלפתי לוחית בעקבות פסילה בטסט שנתי והעובד של המכון התקרב לרכב עם מברגה וברגי פחפח, קפצתי עליו ואמרתי שלא יעז לקדוח לי ברגים לתוך הפח. זה לא טמבון פלסטיק, אמרתי לו. הוא היה מופתע וניסה לומר משהו כמו מה זה משנה, אבל הכרחתי אותו להתקין שוב על הברגים המקוריים. אז שיים און יו טלקר עם התקנה כזו.

טוב, הקדחים כבר שם, ואין הרבה מה לעשות בנידון, נטפל בעיניין הרעש בטריקה. מזל שיש יצרנים אחרים שמשקיעים בפרטים הקטנים האלו... אז ארבע ומשהו דולרים ושבועיים מאוחר יותר, קיבלתי את זה:

Plate3.thumb.jpg.11eadc0d7484abd6e98a7a64d5fa52d7.jpg

המשטח עשוי ממעין ספוג דק עם דבק דו"צ בצד אחד. מדביקים על פח הרכב במקום שבו מותקנת הלוחית ולאחר מכן מתקינים את הלוחית בחזרה.

הרעש המעצבן בטריקה נעלם.

בנוסף, הותקנו מצלמות תיעוד קדמית ואחורית. אפרסם פוסט נפרד עם מדריך התקנה - בטח יהיה שימושי למישהו בעתיד.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
  • אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • Create New...