Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כול החנויות חלפים מתנהלות כמו באסטה בשוק?

davemustaine87
שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שרואים - לא הכל שחור. 
יש בעלי מקצוע גם בתחום החלפים שניתן לסמוך עליהם (ויש גם שלא).

אחד מהניסיונות, שזכור לי מרכישות בארץ - הגעתי לחנות בת"א לרכוש פנסים לרכב.
אמר שיהיו אצלו זוג "מחר" . הזמין וצריך להגיע.
למחרת - צלצלתי לפני, אמר "פנס אחד הגיע, שני ממש ממש בדרך אליי. בוא - זה כבר מגיע".
הגעתי ומה שהיה זה רק פנס לצד אחד (כמובן שחיכיתי מספיק זמן, עד שהבנתי שזה לא יהייה היום). הפנס השני הגיע למחרת (מה שהצריך כמובן הגעה נוספת).
סתם טרטור.
נשמע כמו פירוק בלייב [emoji45]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

החנויות מתנהלות בהתאם לקהל היעד שלהם.

לפי מה שאני רואה, הרוב הם מכונאים שמגיעים או מתקשרים עם חלק ישן שהם פירקו ורוצים את החלק התחליפי הזול ביותר שניתן להשיג, וזה מה שיש במלאי. זה שוב בהתאם ללקוחות שלהם שמבקשים להוציא כמה שפחות על תיקון הרכב.

עם זאת, כל החנויות שאני עובד איתן יודעות להוציא חלקים מתאימים לטיפול לפי רישיון רכב.

כדי לעשות את הקנייה המוצלחת ביותר של חלפים, אתה צריך לעשות שיעורי בית.

אני מגיע תמיד עם מק"ט שאני רוצה ומוודא שיזמינו לי מיצרן מכובד. ברוב החנויות אין שום בעיה לתת את השירות הזה ללקוח שמבין משהו. מכבדים את הידע שלי.

הבעיה מתחילה כשאין להשיג את החלקים אצל יבואנים בארץ. לכן אני קונה 90% מהחלפים בהזמנה מחו"ל.

משגע למשל, שגומיות ציריה נמכרות בארץ רק לפי מידה אוניברסלית ולא קיט ייעודי לדגם הרכב עם מידה מדוייקת, בנדים וגריז.

היה לי מקרה שביקשתי פלאג עם מק"ט מסויים, נתנו לי אחר ואמרו שזה שווה ערך. לאחר מכן בדקתי בקטלוג היצרן והתברר שזה לא זהה, והחזרתי אותו.

מצד שני, לפעמים הידע של המוכרים יכול לעזור, הייתי צריך רפידות אחוריות לגולף V, המק"ט שביקשתי לא היה. נתנו לי רפידות שהיה כתוב עליהם פאסאט וגולף מארק III והן באמת התאימו בדיוק.

השירות שאני מקבל בחנויות החלפים הישראליות הוא בדיוק מה שאני מכיר ומצפה מהן לכן אני לא מתאכזב.

מה שהיה הכי עוזר אם הן היו מחזיקות אתרי אינטרנט עם מלאי ומחירים, אבל דיברתי עם בעלים של חנויות חלפים והבנתי שהוצאה כזו לא תשתלם להם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי משה חלפים עבד שנים במוסך.

צריך להתחנן שימכור לך משהו, הוא תמיד אומר "חבל על הכסף" "זה לא הבעיה" וכו'

דרך אגב הבנים שלו פתחו מוסך צמוד, אפשר לקנות חלפים אצלו ולטפל אצלם.

נ.ב. כותב מנסיון

הגעתי להזמין חלק, הוא לא הסכים להזמין לי במקום זה פירק את הישן תיקן והחזיר. 

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, davemustaine87 כתב:

אז אבי חלקי חילוף ברחובות הוא סבבה? יש קונצנזוס בעניין? 

יותר מסבבה. אני קונה אצלו כבר 6 שנים עוד מהתקופה שהיה ספונסר בפורום. זמינים בוואטספ(justmotor.co.il).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא באזרו אשדוד לפי הנסיון שלי יש פה כמה חנויות חלפים במטרים ספורים.

יש חנות אחת שיש לה אתר באינטרנט והמחירים בינה לבין האתר שמיים וארץ. אתה יכול לרכוש באתר ולאסוף בחנות אבל אם תרכוש בחנות עצמה יצא לך משמעותית יותר יקר.

יש חנות חלפים בשם "סע חלפים" שאני מאוד ממליץ עליה , הוא יודע לייעץ והמחירים טובים מאוד בעיקר של התחליפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.9.2020 בשעה 09:06, outnex כתב:

מי שטוב ויודע על מה הוא מדבר הם:
אבי חלקי חילוף ברחובות.
אוטוסטור בחולון.
משה חלפים בפ"ת.
אוטופוינט ביבנה.

מצטרף להמלצה על "אוטופוינט". בשנה האחרונה אני קונה רק ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על משה חלפים בפ''ת ואוטוסטור בחולון. בשניהם מדובר במחירים מעולים ואנשים זהב.

אבי חלפים ברחובות מקצועיים ואדיבים, ויש להם מבחר עצום, אבל יקר יותר

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמה טרייה מהיום.

את המסקנות תסיקו לבד.

נשבר לי קפיץ כלשהו ברכב.

מתקשר לחנות חלפים (שביצעתי פעם רכישה מוצלחת ממנו) של איטלקיות (אבל לא רק) :

יש לכם בבקשה החלק הבא ? ונותן מס' מק"ט.

כן... אומר לי. יש לי שני פריטים לא זהים, אבל מתאימים למק"ט (ואני מוודא איתו כמובן את התיאור של החלק, שגם מתאים). שאצלם לך ? לא אני אומר - אם זה המק"ט - אז זה זה. אפילו הסכים לתת הנחה על המחיר (שלדעתי היה יקר).

מגיע היום בצהריים - מראה לי שני קפיצים שבכלל אינם קשורים. לא  במראה, לא בגודל לא בשום דבר.

אומר לו - לפי המק"ט - זה לא הפריט. מושך בכתפיו.

הלו חבוב - לא כולם סתומים (לא אמרתי, אבל לשם לא אחזור כבר).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.9.2020 בשעה 06:00, Asfanut כתב:

מצטרף להמלצות על משה חלפים בפ''ת ואוטוסטור בחולון. בשניהם מדובר במחירים מעולים ואנשים זהב.

מצטרף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקים בטיחותיים כמו רפידות בעייתי להזמין מחול. גם לא באמת תחסוך כסף (ספציפית על רפידות וצלחות נניח והיה קל להזמין).
בנוסף כמו שציינו פה לפני, רוב הלקוחות של החנויות האלה שקונים מעבר לשמן/נורות וכו' יודעים בדיוק מה הם רוצים.
שום בעיות.הזמנתי מספר פעמים רפידות של "בוש" .הגיעו הביתה ללא כל הפרעה.זו חבילה כ"כ קטנה ,אף אחד לא בודק את תכולתה.המכונאי נפעם מהאיכות לעומת המחיר .

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה על אוטוסטור בחולון

ביקשתי שייבה לפלג קרטר של רנו במסגרת טיפול קטן שמתכוון לבצע וחשבתי לרכוש עוד דברים אך התחלתי מאחד הפריטים החשובים לטעמי שלא בכל מקום ניתן להשיג

ישר שאל אותי מה המק"ט ,לא ידעתי

בקשה שניה-"תביא רשיון רכב"

הקליד במחשב מצא אך היה חסר במלאי לצערנו

זה מקצוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...