Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

נניח שנסתכל רק על העולם המערבי, אירופה + צפון אמריקה ועוד כמה נספחים, אנחנו מדברים על בערך מיליארד וחצי בני אדם, כפול 2 חיסונים בשנה, מתי יהיה ייצור בכמות כזו של מיליארד וחצי ב-6 חודשים?

אני גם בעד חיסון ושגרה, אבל זה לא נראה כמו משהו באופק בכלל מבחינה מעשית.

אני לא מומחה בייצור חיסונים, אבל אם יהיה ביקוש יהיה ייצור. בכל אופן די ברור שלא יהיה חיסון לפני 2021 וגם כאשר יהיה מבוגרים יהיו ראשונים בתור לקבל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מצד אחד אתה כותב שאין מספיק שוטרים לאכוף, אבל רוצה לשים שוטר בכל חנות?

לא צריך שוטר בכל חנות בשביל לאכוף  רחוב שלם

כמו שלא צריך פקח על  כל רכב שחונה בתל אביב כדי לאכוף חניה

פקח אחד שעובר פעם ב 3 שעות בחנות מספיק כדי לדעת אם שומרים על הכללים או לא

בסך הכל עובר מחוץ לעסק ורואה כמה אנשים יש שם. זה לא לוקח יותר מדי זמן להסתכל דרך החלון ולראות אם העסק מלא או ריק

כמה זמן לוקח לעבור על רחוב? שעה? שעה וחצי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Transporter כתב:

תעשה מה שאתה רואה לנכון

אתה יכול לנעול את עצמך בבית ולחזור אלינו ב 2025 כשהכל יעבור

זה לא אומר שכולם צריכים להתנהג כמוך

בבית אני בטוח לא אנעל את עצמי יש לי מספיק דברים לעשות בחיים, אבל למקומות הומי אדם אני לא אתקרב. 

בגודל בכל הקשור לוירוס הזה כולם צריכים לשמור על ריחוק חברתי עד שיופיע טיפול תרופתי יעיל ו/או חיסון, אבל מאחר ואנשים חסרי אחריות הם יצאו, יחלו ואנשים אחראים כמוני שעובדים ומשלמים מיסים יממנו את הטיפול הרפואי שלהם. אבל זה כבר נושא אחר לגמרי. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Gosser1860

כבר רשמתי שהבעיה בארץ היא האכיפה.

אני יכול להגיד שבהולנד יחסית אוכפים, מחלקים דוחות (עד 400 יורו - לא צחוק בכלל) שוטרים מסתובבים בקניונים ובפארקים.

טרנספורטר, כשאומרים השמנה, לא מתכוונים לממש ממש שמנים, אלה שנוסעים על הקלנועיות בוולמארט. זה מורבידלי אוביס. אבל לא מדברים על אלה.

תתפלא כמה אנשים נופלים תחת קטגוריית ההשמנה, גם עם "רק כרס" .

גם אנשים עם לחץ דם גבוה בסיכון, גם זה מלאאאא אנשים.

"מחלות רקע" זה יותר כמו שעון מעורר לכולנו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

תעשה מה שאתה רואה לנכון

אתה יכול לנעול את עצמך בבית ולחזור אלינו ב 2025 כשהכל יעבור

זה לא אומר שכולם צריכים להתנהג כמוך

הבן אדם אמר ריחוק חברתי,לא לנעול את עצמו בבית.

לשמור מרחק,להפחית מגע,לא להגיע למקומות הומי אדם.

זה הגיון שאמור להיות לכל אחד עם מוח,בשביל לשמור על עצמו ועל הסביבה,הוא ממש לא פרנואיד.

• אהבתי 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, halperin96 כתב:

אבל ראש עיריית נתניה ועוד רבות אחרות החליט שזה בזבוז כסף בתקופה הזו ולכן לא יקיים מופע זיקוקים.

אגב בזבוז כסף

למה לא לוקחים את כל הכסף שחסכו בחגיגות עצמאות ועוזרים איתם למשפחות?

נחסך כל כך הרבה כסף.

למה להשתמש בו לשיפוץ העיר, לשיפוץ הגינות והכיכרות ? 

זה תקציב שנועד להשקיע בפנאי של הציבור? תנו אותו לציבור

חפשו למי אפשר לעזור איתו

והנה עוד אחד שחושב כמוני

אסף גרניט באמת יכול לחיות (כרגע) עם הסגר

אומר בעצמו שנראה את ההשלכות בהמשך, כל האנשים שיתאבדו, ידליקו את עצמם, ידרדרו לפשע וכו'

זה ברור לגמרי וכמו שאמרתי מההתחלה. המדינה צריכה לעזור לנו

אז יש כאן כמה יפי נפש שחושבים שזה  שאנחנו נותנים עשרות אחוזים מהמחזורים למדינה זה לא מספיק כדי שיספרו אותנו

אבל יש גם הרבה אנשים שחושבים שכן

https://13news.co.il/item/news/domestic/articles/assaf-granit-coronavirus-1049333/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו פרופסור ברבאבא שהצדיק את הדעה של משרד הבריאות מתחיל לשנות את דעתו ואומר שצריך להתחיל לשחרר

?????
https://mobile.mako.co.il/news-israel/2020_q2/Article-413b829bfce9171026.htm

אני לא מבין למה אתה עושה את זה? למה לשקר ככה? איך אפשר לנהל איתך ככה דיון? המטרה מקדשת את האמצעים? אני באמת רוצה להבין
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שלא ראית עדיין לא אומר שהעישון אינו גורם סיכון, כיוון שהוא כן גורם סיכון, לפחות לפי המודל הישראלי. גם כרס בירה קטנה עם BMI מעל 30. ועוד כמה פרמטרים שאתה בכלל לא חושב בכיוון שלהם.

האמת היא שכל המודלים האלה מוגבלים כיוון שההיכרות שלנו עם המחלה לא מספיק עמוקה. אבל זה מה שיש, ובינתיים לומדים תוך כדי תנועה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, ChemGuy85 כתב:

אני לא מומחה בייצור חיסונים, אבל אם יהיה ביקוש יהיה ייצור. בכל אופן די ברור שלא יהיה חיסון לפני 2021 וגם כאשר יהיה מבוגרים יהיו ראשונים בתור לקבל.

כמובן, לכן כתבתי שזה ייקח זמן עד שיהיה חיסון, ועד שייצרו בכמות מספיקה כדי שכולם יקבלו פעם אחת, ועד שייצרו בקצב מספיק כדי לתת פעמיים בשנה. יש עוד זמן עד אז

לפני 7 דקות, Transporter כתב:

לא צריך שוטר בכל חנות בשביל לאכוף  רחוב שלם

כמו שלא צריך פקח על  כל רכב שחונה בתל אביב כדי לאכוף חניה

פקח אחד שעובר פעם ב 3 שעות בחנות מספיק כדי לדעת אם שומרים על הכללים או לא

בסך הכל עובר מחוץ לעסק ורואה כמה אנשים יש שם. זה לא לוקח יותר מדי זמן להסתכל דרך החלון ולראות אם העסק מלא או ריק

כמה זמן לוקח לעבור על רחוב? שעה? שעה וחצי?

זה לא בדיוק יעבוד ככה, ואתה יודע את זה, ולמה נראה לך שיש מספיק שוטרים כדי לשים בכל רחוב שיש בו חנויות? או אפילו בכל 4 או 7 רחובות?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, halperin96 כתב:

הבן אדם אמר ריחוק חברתי,לא לנעול את עצמו בבית.

לשמור מרחק,להפחית מגע,לא להגיע למקומות הומי אדם.

זה הגיון שאמור להיות לכל אחד עם מוח,בשביל לשמור על עצמו ועל הסביבה,הוא ממש לא פרנואיד.

כמו שאמרתי

שיעשה מה שבא לו

אני לא מסתובב ברחוב ונותן לאנשים להשתעל עליי

אבל לגמרי חושב שאת המספרות יכלו לפתוח כבר ביום ראשון האחרון כמו שפתחו את איקאה

זה בדיחה מה שעושים לאנשים בחוץ

ברור לי שאת העסקים שלי יפתחו אחרונים ותודה לאל אני לא רעב ללחם, בימים האלה אני מארגן מסיבה לשכנים בעצמאות על חשבוני 

יש אנשים שאם לא יתנו להם לפתוח היום יתרסקו לגמרי

והם לא יותר מסוכנים מאיקאה. מספיק למכור לנו שטויות

לפני 1 דקה, Blaz00r כתב:

?????
https://mobile.mako.co.il/news-israel/2020_q2/Article-413b829bfce9171026.htm

אני לא מבין למה אתה עושה את זה? למה לשקר ככה? איך אפשר לנהל איתך ככה דיון? המטרה מקדשת את האמצעים? אני באמת רוצה להבין

זה לא מעניין אותי מה הוא כותב אלא מה הוא אומר בראיונות

אם אתה חושב שאני משקר תחסום אותי

סע לשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Transporter כתב:

בשום מקום לא ראיתי שמעשנים נחשבים אוכלוסיה בסיכון

חלק מאותה הסקת מסקנות סלקטיבית שיש לך. תן לי לנחש אתה מעשן? 

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

אגב בזבוז כסף

למה לא לוקחים את כל הכסף שחסכו בחגיגות עצמאות ועוזרים איתם למשפחות?

נחסך כל כך הרבה כסף.

למה להשתמש בו לשיפוץ העיר, לשיפוץ הגינות והכיכרות ? 

זה תקציב שנועד להשקיע בפנאי של הציבור? תנו אותו לציבור

חפשו למי אפשר לעזור איתו

אנשים משלמים ארנונה ורוצים לקבל תמורה.

עירייה זה לא סניף של ביטוח לאומי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 32 דקות, David32 כתב:

קודם כול, לא סגרו את העסקים "סתם ככה", נתחיל מזה. הממשלה לא אשמה בקורונה.

שנית, יש פה מעגל, לא סומכים על האנשים שיקפידו על ההוראות (ובצד), אז סוגרים הכול, ואז אנשים (לא רק בעלי עסקים או משהו, שלא תבין אותי לא נכון) עדיין עוברים על ההוראות - אבל פחות.

ומגיעים אחרים, שכשפותחים קצת את הברז, כדי להתחיל לתת מים לאחרים - שמים זין על הכול ופאק איט חזרה לשגרה, ואז נחזור שוב לצורך לסגור.

גם דיברו פה כבר על עינייני החיסכון. (אגב אבטלה, מיעוט מבעלי העסקים צועק על השוואת מעמד העצמאי מול השכיר בביטוח לאומי, או אולי כול אלה שצועקים לגבי פיצויים צועקים חזק יותר מהקול ההגיוני יותר)

אתאר לך אוטופיה אחרת: סוגרים לקצת, מתחילים לשחרר, ובמקום לעמוד בתור לאיקאה בלי מסיכות או לעשות מסיבת רחוב במרכז תל אביב - שומרים על ההוראות, ואז פותחים עוד קצת את הברז כי רואים שהכול בסדר.

לבוא ולהגיד - אני הולך להיות עבריין - זה חלק ממקור הבעיה.

את התלונה שלי על הגישה של חלק מבעלי העסקים עכשיו אני אחסוך ממך ומדפי הפורום, זה לא קשור. 

לא כתבתי שסגרו "סתם ככה", ברור שזה היה מחוייב המציאות. אבל אי אפשר להשאיר עסקים ללא פתרון או ללא צפי

ומצד שני לאפשר מקרים כמו איקאה וגם להיות מופתעים שאנשים נורמטיביים פועלים בניגוד לחוק.

אף אחד לא קם בבוקר ואומר "על הזין שלי", הוא מחכה יום ועוד יום, מקבל פיצוי זניח, עוד יום, תשלומים ממשיכים לרדת,

הוא צריך לממן את זה מאיפשהו.

כרגע הממשלה עוד מתנהגת בהיסוס ובבילבול אבל זה עניין של ימים שהיא תתיישר לפי הציבור והשוק ולא להיפך.

וזה לדעתי אומר, שחרור תחת הוראות הפעלה מגבילות. אני חושב שחשש בסיסי מלהיות חולה, חשש מהלא ידוע,

גם אם לא כולם מתים מזה, יגרום לרוב האנשים לשמור על מרחק ולהימנע מהתקהלויות.

כן, מה שתראה בחדשות יהיה ריכוזי חרדים ומסיבות בת"א. בפועל אני חושב שרובנו רואים ציבור יותר קפדן.

דווקא מעניין מה התלונה שלך כלפי בעלי עסקים, לי לפחות יש טולרנס אז דמיין שאנחנו לבד 😆

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה לא בדיוק יעבוד ככה, ואתה יודע את זה, ולמה נראה לך שיש מספיק שוטרים כדי לשים בכל רחוב שיש בו חנויות? או אפילו בכל 4 או 7 רחובות?

כמו שאמרתי מספיק פקח אחד

אפילו לא שוטר

פקח

זה שמסתובב ממילא ברחוב ונותן דוחות על אדום לבן

אז במקום שיתן דוחות על אדום לבן שכרגע פחות קריטים כי  ממילא אין עומס בכביש ועל החניות

יבדקו את החנויות

כמה אנשים אתה צריך כדי לעבור ליד חנות ולהסתכל בחלון ? פקח אחד מספיק

לפני 1 דקה, halperin96 כתב:

אנשים משלמים ארנונה ורוצים לקבל תמורה.

עירייה זה לא סניף של ביטוח לאומי.

אז כרגע ביטלו להם את התמורה

למה שהכסף הזה ילך לשיפוץ בית העיריה, חסכון לעיריה, דברים אחרים שאף אחד לא באמת יגיד לך מה יעשו איתם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה צריך להגדיר לפקח סמכויות של שוטר לצורך העניין, ולודא שהוא מוכשר לתפקיד, הן מבחינת הבנת החוק והן מבחינת סמכויות. וכמובן, להפעיל את הפקחים במסגרות שיגרמו לעבריינים לחשוש מהם כמו משוטרים. לא משהו שיכולצלקרות מהיום להיום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...