Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 28 דקות, sperial כתב:

צריך לעשות כאן קצת אוסטריה, לפני חצי שנה.

וטוב שכאן זה לא אוסטריה.

אחותי והחבר טסו כבר לארצות הברית. וקנדה. לחודש.

החבר עבר את גיל 70. 

לפני האומיריקאן.  ורק אתה המחוסן. לא יוצא מהארץ.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התמותה השוטפת בגלל עומס אתה לא רואה בטבלאות, כי היא נמצאת תמיד ברקע. אבל, למשל, חלק מסיפור הזיהומים הצולבים בבתי החולים נובעים מעומס וצפיפות.

@yor2 כשאני כותב אוסטריה בהקשר של אותה פסקה אני מתכוון לכך שהם יטילו קנס די שמן על כל בן 18 ומעלה שאינו מתחסן עד 1 בפברואר הקרוב. והקנס הזה יהיה מחזורי - כל 3 חודשים, על מי שיתמיד בסירובו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב, מס' 1 חיובי בבדיקת אנטיגן. בן תשע. אפס תסמינים. להבדיל, מס' 2 שלילי. שניהם כל היום מתגוששים כיאה וכצפוי לבנים. שניהם קיבל תו ירוק לפני שבוע בדיוק.

היינו כל היום יחד בבית בגלל השלג, ממשיכים גם מחר...

אני אחזור על זה שוב: זאת *לא* מחלת ילדים וכל המקרים שכן מקושרים לילדים - שוליים של סטטיסטיקה. יאללה להמשיך הדבקות. לא צריך סין ולא צריך אוסטריה, עברנו אותם ואנחנו מסתכלים קדימה בלי תסיסות חברתיות, רק כמה נרגנים באיזה פורום ;-)

עריכה:

וזה קרה _אחרי_ שמנענו מהילדים להתקרב ללווייה / שבעה / ביקורי יולדת. נטו חשיפה לבית ספר ומשפחה גרעינית בלבד.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

שאני כותב אוסטריה בהקשר של אותה פסקה אני מתכוון לכך שהם יטילו קנס די שמן על כל בן 18 ומעלה שאינו מתחסן עד 1 בפברואר הקרוב. והקנס הזה יהיה מחזורי - כל 3 חודשים, על מי שיתמיד בסירובו.

אחד הדברים ההזויים. בן אדם לא מוכן לקחת תרופות, אז אתה מתייחס אליו כאילו כמו אל עבריין.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

כשאני כותב אוסטריה בהקשר של אותה פסקה אני מתכוון לכך שהם יטילו קנס די שמן על כל בן 18 ומעלה שאינו מתחסן עד 1 בפברואר הקרוב. והקנס הזה יהיה מחזורי - כל 3 חודשים, על מי שיתמיד בסירובו.

נפלא.

אין ספק שזה יכניס את ההגיון והרצון להתחסן לתוך הראש של מתנגדי החיסונים.

NOT!!!

זה יעשה המון נזק. המון. 

זה יחזק את מתנגדי החיסונים, זה יחזק מאוד את האנרכיסטים.

אתה אולי לא מצליח לדמיין בראש שלך מה עובר אצל אנשים שמושפעים מקונספירציות. אז תבין כבר, הם ואתה לא חושבים אותו דבר. 

ובלי קשר, זה מהלך סופר מטומטם.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן ופרספקטיבה לחיים, סחבק התפטר ובמקום העבודה שלו התחילו לראיין כמה וכמה מועמדות שיחליפו אותו.

הגיעו והלכו, הבטיחו להגיע אבל לא הגיעו. הבטיחו והתקבלו לעבודה וגם ברחו ממנה. היום היה עוד סבב ראיונות.

1. ראשונה הגיעה עם מסיכה למקום - ישבה וחיכתה לתורה. התראיינה והלכה.

2. שנייה הגיעה בלי מסיכה, התבקשה להשים מסיכה ושמה. ישבה וחיכתה לתורה. התראיינה והלכה.

3. שלישית הגיעה בלי מסיכה אבל הגיעה עם מפית על הפה (אפילו לא שמתי לב לכך, אם היא לא הייתה אומרת על כך) התבקשה להשים מסיכה ושמה, אחרי דקה כבר הורידה כי דיברה בטלפון, כל שנייה שאלה מתי הראיון שלה, נראה היה שזה מטריד אותה שהיא צריכה לחכות לראיון עבודה, שאלה אם היא יכולה לאכול, עוד לא אמרנו ג'ק רובינסון וכבר נכנסה לראיון. התראיינה והלכה.

מי יכול לנחש מי מהן מתנגדת לכל עניין הקורונה?

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Blaz00r כתב:

זו בדיחה?

מה איתך חביבי? איך אתה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, David32 כתב:

מה איתך חביבי? איך אתה?

לא פשוט, זה תכלס התחיל בשבת בערב, יומיים של כאב ראש מטורף שאח"כ התחלפו בכאב גרון חריף שנמשך עד עכשיו ולא ממש משתפר, רק כדורים לשיכוך כאבים עוזרים (ניסיתי את כל הכדורי מציצה שיש בשוק ואף אחד לא באמת עוזר). כמובן גם חולשה, גודש וכו'. אתמול גם די נעלם לי החוש ריח וטעם, מבאס. מחכה שיעבור ומקווה שבמהרה, אחים שלי קיבלו את זה קצת יותר קל אבל גם הם לא מלקקים דבש.

בקיצור, לא מחלה קלה בכלל, ואני אדם בריא בד"כ (מניח שיותר מ90% מהאנשים במדינה). ממליץ להימנע מהדבקה כמה שאפשר.

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פריג'י פעם היה חוק חובת חיסון בישראל, בוטל כאשר הופסק החיסון נגד אבעבועות שחורות. גם בלעדיו היו בארץ שיעורי חיסון יפים בחיסוני השגרה (וגם בחיסונים החדשים שטרם נכנסו לשגרה). אני סקרן מה קורה בשנה האחרונה לחיסוני התינוקות והילדים עם קמפיין מתנגדי החיסונים.

באוסטריה כנראה לא יכריחו אף אחד, פשוט מי שלא יתחסן עד תאריך היעד (בשבוע הבא) יקבל קנס של 3600 אירו (לפחות בהצעה הראשונית). דומני שיהיה גם קנס חוזר כל מספר חודשים. משהו דומה ביוון, אאל"ט מעל גיל 60 או 65. 

@Blaz00r זו לא בדיחה. זה ה"הסכמון" המפורסם.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה? אל תתן. תאורטית עלול לבוא לביתך שוטר. לא יודע מה הסיכוי במציאות, אם כי היו תקופות שבהחלט היו ביקורי בית.

אבל אם אתה אזרח שומר חוק - מה זה משנה לך? ממילא אתה נדרש להסתגר והמשטרה מוסמכת לבדוק זאת.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך הרבה חולים וכל כך הרבה חולים חדשים בכל יום, אני בספק אם הם אוכפים משהו (במיוחד שהבידוד הוא לכאורה רק 5 ימים היום).

בכל מקרה אני מוציא את הכלב פעמיים ביום לטיול קצר (עם מסיכה וכו') אז פחות מתאים שיתלבשו עליי על החמש דקות האלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכר את סיפור שהיה כאן לפני מספר חודשים על זוג שחזר מחו"ל, עשה לילה אחד בת"א ואז המשיך למקום אחר - בדרך נעצר וספג קנס 5000 ש"ח (כפול שתיים, כי הם היו זוג)? אל תיקח סיכון. מילא אם אתה יוצא לשדות של איזה מושב, אבל ברחובות העיר? שלח את הכלב עם מישהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...