Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה 13 בעיית גיר DSG

GearToxic
שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם, 

אחי רכש רכב מסוג סיאט איביזה 2013 1.2 טורבו בעל גיר רציף 7 הילוכים. חברת "טרייד מוביל" הימרה נכון והעניקה אחראיות למשך שנה או 12 אלף ק"מ. 

שנה לא עברה אך לאחר 14k ק"מ (114 סהכ) קרה הדבר הבא: 

במהלך נסיעה איטית בתוך העיר (20-30 קמ"ש) שחררתי את דוושת הגז לפני פניה בעליה. 

כשניסיתי להאיץ שמעתי את המנוע מגביר טורים (הגיע ל 3000) אך לא ללא תגובה בגלגלים, וללא רעש כלשהו מהגיר. עצרתי בצד ופתאום קפצה מנורה של לחץ גלגלים נמוך. עצרתי בצד, הכנסי את הגיר לפארקינג, כיביתי מנוע ויצאתי לבדוק את הגלגלים. 

לאחר שראיתי ששניהם תקינים, חשבתי אולי ירד קצת הלחץ למרות שמדי שבוע הגלגלים נבדקים. הכנסתי מפתח, סובבתי, חיכיתי כמה שניות על מנת לאפשר למערכות לעלות והנעתי. 

ראיתי שפתאום הצטרפה למסיבה גם נורת המנוע, למרות הטורים היציבים. ניסיתי להעביר ל D, אך הגיר נתקע בפארקינג. הנורה ליד ההילוך מהבהבת ובצג לא רואים הילוך משולב. נאלצתי לשחרר את המוט הילוכים בצורה ידנית לניוטרל, כדי להזיז את הרכב לצד. שילוב ידנתי אחרי הנעה גם לא מכניס את הגיר להילוך. רק פארקינג או ניוטרל. 

אציין שהרכב עבר טיפולים בזמן, השמנים מתאימים ותקינים. 

שאלתי כמה בעלי מקצוע, אחד טוען שזה הטיפטרוניק (המח של הגיר - מחשב) ומבקש 2500. אחר טוען שעדיף להחליף הכל ב 7000. וחברת טרייד מוביל מחייכת ומשתתפת בצערי.. (תגובה מגוחכת שלהם)... 

הגיר לא עשה רעש של גלגלי שיניים יבשים או עקומים, חלק לגמרי. לפי דעתכם, כיצד יש עלי לפעול ? בחינם אני יכול לגרור עוד פעם אחת. 

עריכה אחרונה על ידי GearToxic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה ידועה של החיישן ידית - מיקרוסוויץ בגיר שתוקע את האוטו על מצב p.

אני פחות מבין אבל יש קבוצה בפייסבוק קוראים לה נפגעי גיר dsg הייתי ממליץ להיכנס ולראות אנשים שזה קרה להם 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקלה הנה מבורר ידית ההילוכים, אז כעת יש ערכת תיקון לעקיפת הבעיה, במחיר לא יקר,

מקורית של יצרן הרכב וזאת ראיתי בסרטון של "מוסך רון" שהנו מומחה למכוניות קונצרן פולקסווגן בת"א.

אני ממליץ לך מאוד לפנות אל רון שנמצא ברח' ישראל ב"ק 18 ת"א, טל' 053-8094403

ומגיעים אליו מכל קצוות הארץ.

בברכה  -  רפי לין

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל ומדובר במח הגיר הוא עדיין נמצא באחריות עד חודש אוקטובר הקרוב מכח פשרה בתביעה ייצוגית. גש למוסך מורשה צמפיון להמשך בדיקה

• רעיון טוב! 1

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך, מדובר במכטרוניקס ולא בבורר ההילוכים. בכל מקרה, ממליץ לך כפי שצוין לעיל לגשת למוסך היבואן לבדוק את התקלה וכיסוי האחריות (אני בספק אם אתה נכלל שם, אך שווה לנסות). במידה ולא כלול - גש למוסך רון בתל אביב.

• רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון: לאחר החלפת מכלול הטיפטרוניק הרכב נוסע כמו חדש. יש קבלה של התיקון. בדקתי את האחראיות של "טרייד מוביל" על הרכב ומצויין 12 אלף קמ החל מ 100,057 וכרגע הרכב על 12,150. סה"כ 100 קמ אחרי האחראיות. במידה ואני מגיש תביעה לפיצויים על התיקון, יש אפשרות לזכות כשמדובר בחריגה כה מזערית? (תוקף האחראיות אגב, הוא לעוד חודשיים - מבחינת זמן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט
בתאריך 24.7.2020 בשעה 17:38, pasat04 כתב:

כמה עלתה החלפת המכלול (חלק + עבודה)? איפה בוצעה העבודה?

2800, תל אביב מוסך בן יהודה 

עריכה אחרונה על ידי GearToxic
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...