Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי טיקטוק יונדאי אקסנט 2008

Avir678
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשמע רעש חריג מהמנוע לפחות לפי הסרטון.

יש לך קבלה על השיפוץ שאתה יכול להעלות כדי שנוכל לראות מה הוחלף ? 

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, colauti 9 כתב:

נשמע רעש חריג מהמנוע לפחות לפי הסרטון.

יש לך קבלה על השיפוץ שאתה יכול להעלות כדי שנוכל לראות מה הוחלף ? 

לא אין לי מחר אני אלך למוסכניק שחבר שלי מטפל רק אצלו המליץ ניראה ואני יעדכן כי נגיד היום לא היו תיקתוקים בכלל ועם הא ופעם חוזר וגם אני לא מרגיש שום שוני בנסיעה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל   מהקל  לקשה!  1. בורג   בצמיג  או  משהו דבוק   לצמיג  2.בורגים  משוחררים  בגלגל 3.  תפוח  קצה הגה   או  תפוח משולש  רופף/פגום 4.  צירייה   פגומה   רעש   יותר חזק  בסיבובים. וגם בנסיעה ישרה.  מיסב  נבה קדמית  שחוק/תפוס.    בהצלחה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, פבלין כתב:

תתחיל   מהקל  לקשה!  1. בורג   בצמיג  או  משהו דבוק   לצמיג  2.בורגים  משוחררים  בגלגל 3.  תפוח  קצה הגה   או  תפוח משולש  רופף/פגום 4.  צירייה   פגומה   רעש   יותר חזק  בסיבובים. וגם בנסיעה ישרה.  מיסב  נבה קדמית  שחוק/תפוס.    בהצלחה! 

לפני 42 דקות, פבלין כתב:

לפני 42 דקות, פבלין כתב:

תתחיל   מהקל  לקשה!  1. בורג   בצמיג  או  משהו דבוק   לצמיג  2.בורגים  משוחררים  בגלגל 3.  תפוח  קצה הגה   או  תפוח משולש  רופף/פגום 4.  צירייה   פגומה   רעש   יותר חזק  בסיבובים. וגם בנסיעה ישרה.  מיסב  נבה קדמית  שחוק/תפוס.      כל  זה   במצב נסיעה   התחלת נסיעה!  לפי הסרטון הרכב עומד במקום!    בעייה בראש מנוע  גש למוסך דחוף  לא מומלץ להמשיך לנסוע  ככה!בהצלחה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, פבלין כתב:

היום הייתי הרעש לא נשמע הוא בדק את הראש מנוע ואמר שהוא תקין לחלוטין הרעש בא והולך אז קשה מאוד לדעת מה זה 

לפני 1 דקה, Avir678 כתב:

היום הייתי הרעש לא נשמע הוא בדק את הראש מנוע ואמר שהוא תקין לחלוטין הרעש בא והולך אז קשה מאוד לדעת מה זה 

וגם שוב אני אסביר זה רק כשהאוטו בעמידה ובהילוך בנסיעה הכל כרגיל אין שום רעש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...