Jump to content

Trhtkf

 • הודעות

  314
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Trhtkf

 1. צריך לבדוק את מערכת הדלק. פילטר דלק או משאבה.
 2. תלוי איזה חברה הכריות והבולמים. אבל כן, עיקר הכסף הוא על עבודה. אם כי מוזר לי שכבר צריך להחליף בולמים וכריות בשנתון כזה.. אתה נוסף מהר בבמפרים? שבילי עבר?
 3. אני לא מכיר את המוסכניק כדי להעיד אם הוא היה עולה על זה בנסיעה רגילה או לא. ואם בנסיעה רגילה לא מוצאים, אז שיעשה נסיעה לא רגילה וירד לשביל עפר כלשהו כדי לאבחן את מקור הרעש.
 4. צריך לבדוק את מערכת המתלים, כמה ק"מ הרכב עבר? סירטון של הרעש יכול לעזור לאבחן. תבדוק את תפוח המשולש (בולג'וינט) ואת מוטות הקישור למוט מייצב.
 5. א. צילינדר שרוף = ראש מנוע, וזה נגרם בדר"כ מתקלה במזרק דלק. אני לא חושב שזאת התקלה אצלך, אלא תקלת 'פספוס הצתה'. ב. חוץ מחברת הפלאגים, אתה צריך שהפלאגים יתאימו למנוע, ואם הם לא מתאימים = נזק. ג. ייתכן וסליל הצתה (קויל) תקול ומצריך החלפה. ד. תחליף מוסך.
 6. מצטרף להמלצה על רוני אגזוזים ברחובות
 7. שאין טעם לנסות להחליף כי זה לא יעזור בכלום.
 8. כאשר האטם לא תקין, חודר שמן לסלילי ההצתה / לפלאגים וזה אכן עלול לגרור 'פספוסי הצתה', אם כי יותר סביר שבעיות התנעה קשורות למערכת הדלק.
 9. האופציה הכי מומלצת היא ללכת לקבל איבחון + הצעת מחיר מרוני אגזוזים.
 10. הרכב התחמם? צריך לבדוק קומפרסיה. חוץ מזה, ייתכן והקויל שהוחלף מאיכות ירודה / תקול ולכן לא מתפקד כמו שצריך. מצ"ב מדריך לאיבחון התקלה, בהצלחה! https://knufia.org/מדריכון-מה-עושים-במקרה-של-misfire-אבחון-ופתר/
 11. יש בפייסבוק קבוצה בשם "תשאלו כנופצון" של חברה שמטפלים ברכב שלהם עצמאית, אני מניח שיש יותר סיכוי שיענו לך שם..
 12. כל שמן שעומד בתקן יהיה אחלה, יורול PLX 5-30, מספיק ודי. גם קיקס יהיה אחלה וגם מוטול.
 13. זה מוזר מאוד שלרכב בן פחות מחמש שנים נהרס הממיר. אני ממליץ לך לגשת למקום אמין כדוג' 'רוני אגזוזים' ברחובות ולבדוק את מערכת הפליטה ברכב שלך, אח"כ תהיה חכם יותר.
 14. איזה רכב יש לך? יש רכבים שצריך להחליף את כל המכסה, אבל ברוב הרכבים צריך להחליף רק את הגומי עצמו, זאת לא עבודה מסובכת. https://www.elian.co.il/replacement-gasket-covers-valves-hyundai-getz/
 15. תבדוק את האלטרנטור, ייתכן ובסוף ימיו וגורם לבעיות חשמל.
 16. אין שום קשר למזרקים, ייתכן והקוילים שבקו וצריכים החלפה. וייתכן והפלאגים לא מתאימים לרכב. וייתכן שמשאבת הדלק גוססת, צריך לבדוק. אבל הצעה שלי, תחליפי מוסך, הם חאפרים.
 17. לא ממליץ לך לקנות מאיביי, ממליץ על יונדאי שופ בתל אביב, או על ספייר קוריאה בחו"ל.
 18. אם אתה סומך על המוסכניק שלך, אני לא מבין מה כל הדיון. למרות שהחוק עם הצרכן, שום מוסך לא רואה בעין יפה מציאות בה הלקוח מביא את החלקים ורוצה רק עבודה כי חלק בלתי מבוטל מהרווח של המוסך הוא בחלקים. אם אתה רוצה לקנות חלפים כאוות נפשך וללמוד לטפל ברכב שלך בצורה עצמאית, תחפש בפייסבוק קבוצה בשם "תשאלו כנופצון".
 19. אם אתה אלוף, למה אתה מתייעץ באינטרנט? לגופו של עניין, הקוד תקלה אכן קשור לגיר, אבל ייתכן והכשל נגרם כתוצאה מבעיה חשמלית. לך למכון גירים, תשלול את הבעיה שם ותתקדם הלאה. או שתמצא מוסכניק רציני. לך לאיציק מוראביה בכוכב יאיר
 20. שום תוסף לא יעזור. זה בולשיט. אין תקופות קסם.
 21. אני בעלים של אקסנט שנת 2001, שעברה את החצי מיליון ק"מ. לפני כשנה, הייתה לי בעיית קומפרסיה בצילינדר מסוים, קיבלתי הצעת מחיר של 6,500 אלף לראש מנוע. עשיתי ראש מנוע עם חבר מהכנופיה, אך העניין לא צלח. הרכב נגרר למוסך מורשה של יונדאי שם נאמר לי כי 'המנוע מת' וכי עלות החלפת מנוע היא למעלה מ-10k.. נסעתי עם הרכב לבית, הרמתי אותו על בוקים, פירשתי את הראש מנוע שוב וגיליתי את התקלה (סוד שמור במערכת..), החזרתי הכל למקום וטפו טפו, הרכב עדיין מתפקד..
×
×
 • תוכן חדש...