Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן לדעת את רמת הגימור של רכב באופן ודאי?

Adani
שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמעו, אתם תותחים.

מקווה שתצליחו להוסיף גם הוראת רישום.

המידע קיים באתר משרד הרישוי, אבל לא תמיד יש שם את הוראות הרישום, אני לא ידוע מתי הם מעדכנים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שההספק מרבי ונפח מנוע יהיו לא נכונים?
אני מסתכל על פיג'ו 3008 שעלתה לכביש ב8.18.
המוכר טוען שזה הגירסת דיזל 1.5/130hp בעוד המשומשת זה מראה 1.5/120hp.
מישהו יודע מתי הגיעו המנועים והגיר החדש ל3008?

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע המופיע במשומשת מגיע מהמאגר של משרד הרישוי.

מוזמן לשלוח לי בפרטי מספר רכב ואני אבדוק.

עריכה אחרונה על ידי meshumeshet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, nadavar כתב:

יש סיכוי שההספק מרבי ונפח מנוע יהיו לא נכונים?
אני מסתכל על פיג'ו 3008 שעלתה לכביש ב8.18.
המוכר טוען שזה הגירסת דיזל 1.5/130hp בעוד המשומשת זה מראה 1.5/120hp.
מישהו יודע מתי הגיעו המנועים והגיר החדש ל3008?

ה-3008 הראשונות עם מנוע 1.5 עלו על הכביש לא לפני 10/2018 כך שהרכב בו מדובר הוא עם מנוע 1.6 עם 120 כ"ס.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-3008 הראשונות עם מנוע 1.5 עלו על הכביש לא לפני 10/2018 כך שהרכב בו מדובר הוא עם מנוע 1.6 עם 120 כ"ס.
הבנתי, תודה על התשובה!
לדעתכם המנוע הרבה פחות טוב מה1.5 וכדאי למצוא אחד עם המנוע המעודכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, meshumeshet כתב:

בהוראת רישום - כרגע לא השגתי את המידע, בעתיד אני אתעמק בזה יותר.

סחטיין

כדאי להוסיף גם דגם מנוע, JUST SAYING

תודה על האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nadavar כתב:

הבנתי, תודה על התשובה!
לדעתכם המנוע הרבה פחות טוב מה1.5 וכדאי למצוא אחד עם המנוע המעודכן?

למה לקנות משומש? תקנה חדש - הכי טוב...😜

וברצינות מנוע ה-1.5 הוא פחות מזהם מה-1.6 - מעבר לזה לא מדובר בהבדל מהותי בין המנועים. גם הגיר קיבל עוד שני הילוכים.

תכלס בשנת 2018 נמכרו מעט מאד עם המנוע החדש, שהחל להמכר בכמויות משמעותיות רק ב-2019.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.5.2020 בשעה 13:52, omricn כתב:

זה תמיד משחק של בדיקה בתמונות וזיהוי ע"פ סימנים מזהים.

מאוד תלוי בדגם הרכב, קצת לימוד מקדים ובדיקה של אילו רמות גימור הגיעו לארץ.

ניתן גם לבקש מספר שלדה ולבדוק באתר היצרן. אני לא יודע אם המידע קיים אצל כל יצרן ע"פ מספר שלדה אבל לגבי הפורד שלי - לאחר זיהוי ע"פ סממנים מזהים (ג'אנטים, פנסים מושחרים, גג-שמש ועוד) הכנסתי את מספר השלדה לאיזור מסויים באתר פורד וקיבלתי את הרכב הספציפי שלי עם פירוט של כל התוספות עד לרמת המאפרה כן\לא.

יכול לשתף את האתר? מחפש גם עבור פורד. כל מה שמצאתי לא מציג את רמת הגימור רק מנוע וצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות משומש? תקנה חדש - הכי טוב...[emoji12]

וברצינות מנוע ה-1.5 הוא פחות מזהם מה-1.6 - מעבר לזה לא מדובר בהבדל מהותי בין המנועים. גם הגיר קיבל עוד שני הילוכים.

תכלס בשנת 2018 נמכרו מעט מאד עם המנוע החדש, שהחל להמכר בכמויות משמעותיות רק ב-2019.

דרך אגב, איפה אני מוצא מידע כזה של מתי דגם מסוים עלה על הכביש.

מה האתר הכי מהימן שמציג מפרטים של דגם מסוים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האתרים שצצו בזמן האחרון מציגים את המידע שיש במאגר משרד הרישוי - כולם מציגים את אותו מידע, וההבדל הוא בעיקר בצורת ההגשה. יש גם כמה אפלקציות בסלולר המספקות את אותו מידע.

את המידע מתי דגם מסוים עלה על הכביש ניתן לקבל בעזרת הסקת מסקנות מהנתונים הללו - אבל זה לא ניתן לשליפה בצורה פשוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שחיפוש באתרים בחו״ל ע״פ מספר שילדה נותן את תאריך הייצור בצורה הכי מהימנה, אם אני טועה אשמח לתיקון.

• אהבתי 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האתרים שצצו בזמן האחרון מציגים את המידע שיש במאגר משרד הרישוי - כולם מציגים את אותו מידע, וההבדל הוא בעיקר בצורת ההגשה. יש גם כמה אפלקציות בסלולר המספקות את אותו מידע.

את המידע מתי דגם מסוים עלה על הכביש ניתן לקבל בעזרת הסקת מסקנות מהנתונים הללו - אבל זה לא ניתן לשליפה בצורה פשוטה.
ואיפה אני יכול למצוא פירוט אבזור על דגם שנה מסווים?
אני לפעמים מוצא טעויות באתרים כמו icar, auto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אבזור - חוץ ממה שיש במאגר משרד התחבורה (שדי אמין אבל גם שם יש לפעמים טעויות) שהוא מאד כללי, קשה לי לומר שאני איש בשורות כי יש כל כך הרבה תכונות שיכולות להשתנות אפילו בין משלוח למשלוח שהיבואן מקבל מהיצרן.

רק כדי להבין את הבעיה - בא ניקח כדוגמא את אחד הדגמים הנמכרים ביותר בישראל כיום - טיוטה קורולה. מתחילת שנת הדגם הגיעו לא פחות מ-44(!) דגמים שונים של הדגם. חלק מרמות הגימור הן בעלות שם זהה - אבל מה שמקבלים לא זהה. לכן מה שקובע הוא מה שרואים בעיניים.

הנה עוד דוגמא דיון בפורום מימינו אלה. עוד כמה שנים כשהדגמים יהיו כבר כמה שנים על הכביש והמפרטם לא יהיו זמינים יהיה קשה מאד לעמוד על ההבדלים בין הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...