Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב דרך car cost

DonJuan
שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי עם חברת car cost

הוא הסביר שאני קונה מהם את אותו הרכב ביבוא מקביל כשאני יד 00 בניגוד לחברות הליסינג שאני מאבד יד.

הרכב זול יותר בכעשרת אלפים ש"ח מהיבואן הרשמי.

אני מנסה למצוא את הקאץ'.

המלצות או דיס על car cost?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי המלצה לכאן או לכאן לגבי האתר,אבל מדובר במתווך,את הרכב אתה קונה מיבואן מקביל.

לכן מעבר להשוואה של המחיר / מפרט אל מול היבואן הרשמי , תשווה גם ליבואנים המקבילים (מניח שמדובר על טויוטה - לא חסר כאלה).

עריכה אחרונה על ידי bv12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, bv12 כתב:

אין לי המלצה לכאן או לכאן לגבי האתר,אבל מדובר במתווך,את הרכב אתה קונה מיבואן מקביל.

לכן מעבר להשוואה של המחיר / מפרט אל מול היבואן הרשמי , תשווה גם ליבואנים המקבילים (מניח שמדובר על טויוטה - לא חסר כאלה).

האמת שמדובר על פולקסוואגן טי קרוס

מדובר בהנחה של כמעט עשרת שקלים על בדיוק אותו הרכב.

זה יתנקם בי כשאנסה למכור את הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה שלי זה להשוות מפרטים + ביקור בסוכנויות (הטיקרוס הוזל לאחרונה).

אם מדובר על רכב זהה לחלוטין (אני בספק,לפי המפרט של היבואן המקביל לא קיימת בקרת שיוט אדפטיבית - מעבר לכך לא התעמקתי) לטעמי ההפרש שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הרכב נמכר כיד 00 מיבוא מקביל כמעט בכל אתרי ה-0 ק"מ.
2. יש לבדוק את המפרט מול המפרט של הדגם המשווק ביבוא סדיר, ולבדוק מה המחיר אצל היבואן הסדיר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את המחיר אצל היבואן המקביל (נדמה לי שאוטומקס מייבאים גולף)

אני ראיתי שובר כזה על יאריס בכמה אתרי 0 ק"מ ואצל היבואן המקביל עצמו הרכב היה זול ב1000-2000 שח (שזה הרווח שהמתווך עושה מהעסקה...)

אין לי הרבה ידע לגבי ההבדלים בין מקביל לרשמי ומה המשמעות של ירידת הערך בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי דרכם רכב שהמפרט שמופיע באתר לא זהה לרכב שקיבלתי, זה היה ב2016,

דיברתי איתם כמובן, הם הפנו אותי ליבואן, והיבואן אליהם, בקיצור התחיל לו פינג פונג אינסופי עד שהתייאשתי.

לצורך העניין, שים לב מה כתוב אצלהם באתר:

‫פולקסווגן‬ ‫T-CROSS‬ ‫COMFORTLINE PLUS‬ ‫החדשה‬ ‫1.0‬ ‫אוטו'‬ ‫5‬ ‫דלתות‬ ‫-‬ ‫2020‬

וזה במחיר 125900

באתר אחר כתוב (car click):

מפרט טכני דגם 1.0 Comfortline

במחיר 124900

אם תפתח את המפרט תראה שמדובר באותו רכב, ואם תשווה אותו מול המפרט של היבואן, אתה תראה שהמפרט זהה באמת לדגם הפשוט שהוא Comfortline בלי הplus, כמו שמופיע באתר carclick, כך שלדעתי באתר carcost יש כנראה טעות אחת מאלה: 

1 הוסיפו בטעות PLUS

2. דחפו את המפרט הלא נכון

3. היבואן החדש הביא את הדגם הפשוט והוסיף לרמת האבזור הזו PLUS, לא יודע אם כדי להטעות או באמת טעות.

אם הייתה שואל אותי, הייתי מבקש שיבדקו את זה כולל הוכחה שמדובר בדגם המפואר ולא הפשוט, אם לא, פשוט נוסע ליבואן ומנסה להתמקח וקונה את המפואר משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-T-Cross  מיובא ע"י אוטומקס. נכון לעכשיו הם לא העלו על הכביש אפילו לא יחידה אחת.

רמת הגימור של הדגם שאוטומקס מביאים היא Comfortline Plus (אבל צריך לראות מה היא מכילה בפועל)

מצ"ב המפרט הטכני כפי שפורסם ע"י אוטומקס.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחדד את מה שכתבתי מקודם לגבי אי התאמה בין גרסאות,

אוטו מקס , הגדירו את הדגם שלהם כ  PLUS, אך בפועל הוא כולל רק את מערכת הבטיחות "מערכת זיהוי כלי רכב בשטח מת" שבאמת קיימת בקומפוקטליין פלוס שצ'מפיון מייבאים,

מעבר לזה, לפחות לפי המפרט של 2 החברות, יש אבזור שקיים בגרסה של צ'מפיון שאין אצל אוטו מקס:

1. חישוקי 17 וצמיגים רחבים יותר

2. צביעה דו גוונית

3. כניסה והנעה ללא מפתח

4. לוח מחוונים דיגיטלי

5. וחלונות אחוריים מושחרים

כמובן כל מה שכתוב כאן הוא מעיון שלי בין המפרטים, כמובן מומלץ לברר מולם ליתר בטחון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ממש הטעייה של הצרכן. רמת הגימור קומפורטליין זה שם שבחר היבואן המקומי, אין רמת גימור רשמית כזו שהיבואן המקביל יוכל לומר כי זה השם של רמת הגימור כפי שקבע היצרן. היבואן המקביל מעתיק את השם של רמת הגימור של היבואן המקומי וכותב מחיר "יבואן" שלא קשור למה שהוא מציע. בקיצור, ישראבלוף. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני יודע - אבל לפחות מהניסיון שלי עם אוטומקס הם היבואן המקביל הכי רציני מכל אלה הקיימים - בכל מקרה מה שצריך לקחת מזה הוא שיש לבדוק את המפרט ביסודיות לפני רכישה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, ch2856 כתב:

זו ממש הטעייה של הצרכן. רמת הגימור קומפורטליין זה שם שבחר היבואן המקומי. 

לא נכון, פולקסווגן משתמשת בכינוי הזה גם במדינות נוספות. גיגול מהיר מראה שקיים טי רוק קומפורטליין ברחבי העולם.

מעניין מהיכן אוטומקס מייבאים לכאן את המכוניות הללו.

שי 

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 2.6.2020 בשעה 14:28, שי כתב:

לא נכון, פולקסווגן משתמשת בכינוי הזה גם במדינות נוספות. גיגול מהיר מראה שקיים טי רוק קומפורטליין ברחבי העולם.

מעניין מהיכן אוטומקס מייבאים לכאן את המכוניות הללו.

שי 

כן, בדרום אמריקה ואפריקה, טוב שלא הזכרת את השוק הסיני. בכל מקרה, כאשר אוטומקס מציגים שם זהה לרמת הגימור של היבואן, מציגים את מחירון היבואן וכותבים שלהם יש לכאורה מחיר טוב יותר, הצרכן מצפה לאותה רמת גימור של היבואן. נכון שמותר לאוטומקס לקרוא לרמת הגימור באותו השם, אבל לא ליצור מצג שווא כאילו רמת הגימור שהם מוכרים זהה באמצעות הצגת מחירון היבואן לרמת גימור זו. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...