Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גג פנורמי נשבר יונדאי טוסון 17' - כמה יעלה והאם הביטוח שמשות מכסה?

hotride
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבהרת לחלוטין מה בדיוק נשבר - האם הזכוכית עצמה, חלק במנגנון המכני, החשמלי? 

אם מדובר בזכוכית עצמה - האם זה קרה באופן עצמאי או שבר מחבלה / תאונה? 

אם זה ברמת תקלה - האם נסתיימו שלושת שנות האחריות מהיבואן? גם אם הרכב כבר ללא אחריות וזו תקלה ולא חבלה נסה לקבל תיקון של רצון טוב או לפחות השתתפות. 

לגבי בטוח מקיף /שמשות. מסופקני....נסה בכל מקרה לעיין בפליסות או להתייעץ עם סוכן הביטוח לגבי זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני יודע והבירורים שלי לגבי ביטוח כשהיה לי רכב עם גג פנורמי,

אם הגג הוא חלק בלתי נפרד מהרכב כפי שהיבואן רשם אותו (ז"א שהגג מקורי וככה הרכב נכנס ונרשם בארץ), אז הוא צריך להיות מבוטח תחת שמשות.

אני לא יודע אם זה היה רשום בפוליסה אבל תמיד דאגתי להקליט שיחות בכל פעם שאני סוגר על ביטוח ושואל את כל השאלות הללו בטלפון.

כמו כן, תמיד שואל אם יש כיסוי ל: מהומות, פגעי טבע ועוד ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליסה של השמשות לא כוללת גג פנורמי. זה רשום.

היום הלכתי למוסך הסדר לבדוק והם לא מבצעים זאת והפנו אותי למוסך יונדאי. כנל גם באילן זגגות הפנו אותי ליונדאי.

עכשיו כיוון שמוסך הסדר לא מבצע אני חייב מוסך יונדאי האם גם ידרש ממני לשלם השתתפות עצמית מלאה שלא בהסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה מוגדר לך בפוליסה.

בדרך כלל אם יש לך את האפשרות לתקן במוסך שאינו בהסדר ההשתתפות תהיה גדולה יותר.

במידה ויש לך אפשרות כזו בפוליסה, במצבך זה הפתרון הטוב ביותר.

במידה ואין לך אפשרות לתקן במוסך שאינו בהסדר אז גש ליונדאי ונסה לראות מה עלות התיקון ואם יש רצון טוב או משהו בסגנון

בכל מקרה תשאל את חברת הביטוח שלך

עריכה אחרונה על ידי roy007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש אפשרות לתקן לא בהסדר. העינין הוא כיוון שמוסך ההסדר לא יכול לטפל בזה האם העברת הטיפול ליונדאי(מחוץ להסדר ) יהיה בהשתתפות גבוה יותר?

בהסדר 1500

לא בהסדר 2900 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.4.2020 בשעה 11:45, hotride כתב:

ברשותי טוסון 2017 עם גג פנורמי. החלק המרכזי שניפתח נשבר. יש לי מקיף וביטוח שמשות.

האם זה מכסה? ובאופן פרטי מה הנזק הכספי?

אפשר צילום של הנזק? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...