Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחירת סופר מיני חדשה

ליצן צהוב
שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה רבה. אבצע כמובן נסיעות מבחן על שתיהן.

על הנייר לפחות,אני נוטה לכיוון הקליאו,אך מודה  שגם אם אעדיף אותה לאחר נסיעת המבחן,יהיה לי עדיין חשש קל מעניין הגיר הרובוטי, מאחר ומעולם לא נהגתי ברכב עם גיר כזה, וקצת מטריד אותי שאצטרך לשנות את סגנון הנהיגה בשבילו,כאילו אני "עובד" בשביל הרכב במקום שהרכב "יעבוד" בשבילי....

ואגב לגבי גירים רובוטיים-האם החלפות מצמדים מתבצעות במסגרת האחריות, או שזה לא כלול(בלאי וכו)? מישהו יודע?

עריכה אחרונה על ידי ליצן צהוב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה לא צריך לשנות את סיגנון הנהיגה שלך, אם אתה נוהג רק בפקקים אז אל תגלוש עם חצי ברקס.

מעבר לזה סע רגיל ותהנה.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ליצן צהוב כתב:

תודה רבה. אבצע כמובן נסיעות מבחן על שתיהן.

על הנייר לפחות,אני נוטה לכיוון הקליאו,אך מודה  שגם אם אעדיף אותה לאחר נסיעת המבחן,יהיה לי עדיין חשש קל מעניין הגיר הרובוטי, מאחר ומעולם לא נהגתי ברכב עם גיר כזה, וקצת מטריד אותי שאצטרך לשנות את סגנון הנהיגה בשבילו,כאילו אני "עובד" בשביל הרכב במקום שהרכב "יעבוד" בשבילי....

ואגב לגבי גירים רובוטיים-האם החלפות מצמדים מתבצעות במסגרת האחריות, או שזה לא כלול(בלאי וכו)? מישהו יודע?

מה שיוליאן אמר לגבי סגנון הנהיגה. 

אני בטוח שזה כלול באחריות, תבדוק בעצמך אבל בניגוד לגיר ידני, באוטומט התפעול לא באמת נעשה על ידי המשתמש ולכן אני לא מאמין שהם יוכלו לטעון שהמשתמש צריך לכסות את זה.

כאמור האחריות ברנו ניתנת להרחבה ל 5 שנים וזה מומלץ מאוד, אפילו אם אתה קונה את הרכב לשנתיים - שלוש לטעמי אחריות מורחבת שכזו תעזור לך למכור אותו ביד 2 בקלות יותר ככה שזה יחזיר את עצמו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב היום במקרה ידיעות עשו מבחן השוואתי בין הקליאו החדשה, הקורסה והפולו. הקליאו נבחרה למנצחת של המבחן ללא הרבה התלבטויות לדבריהם.

מה שכן הם אמרו שהקורסה עם התנהגות הכביש הכי מהנה אם זה סעיף שחשוב לך. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הקליאו ניצחה כמעט בנוק אאוט. הביקורות עליה משבחות.

אבל סליחה שאני טרחן וחוזר על עצמי שוב ושוב - לקליאו וגם לאופל יש היסטוריה של שמירת ערך לא טובה.

גם לקליאו 4 שנחשבה בסך הכל מוצלחת. 

אם זה חשוב לך - ממליץ לך לפזול חזרה לאיביזה או לפולו או לחכות ל-I20 החדשה שאמורה להגיע בקרוב.

אם לא - לך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, אני גם לא יודע כמה השוק של ה-i20 יהיה מוצלח.

אני לא רואה הרבה יחידות שנמכרות מהדגם החדש ואני לא רואה ביקוש מטורף עבורה.

אגב, אם כבר לא סחיר, אולי שווה לחכות ל-208 החדשה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, מירב המכירות של הI20 הנוכחית עלו לליסינג, זה לפחות מהדוחות מסירה שפורסמו פה עד סוף שנה שעברה.

מצד שני זה כבר דגם מיושן וזה דיי מורגש מבפנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, dorsht כתב:

למען האמת, אני גם לא יודע כמה השוק של ה-i20 יהיה מוצלח.

אני לא רואה הרבה יחידות שנמכרות מהדגם החדש ואני לא רואה ביקוש מטורף עבורה.

אגב, אם כבר לא סחיר, אולי שווה לחכות ל-208 החדשה.

אכן כל הרכבים מפסידים הרבה מערכם במיוחד בשנתיים הראשונות - זה לא חדש. הבעיה שיש כאלה שלא ניתן לקבל עליהם אפילו הצעה בטרייד-אין, מעליבה ככל שתהיה. 

ללא קשר, אישית אני לא מבין את ההתלהבות סביב ה 208 החדשה. אמנם העיצוב החיצוני שלה יפה אבל בפנים היא נראית כמו "רובוטריק" -לדעתי- , עם כל סוגי המשטחים האפשריים וללא שפה עיצובית. חטא נוסף הינו ההגה המוזר שתקוע מול לוח המחוונים התלת מימדי? .... בקיצור תא נהג שלא נעים לשהות בו ל ט ע מ י . חג שמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 208 לדעתי מעוצבת מדהים (ועבור הרבה אנשים זה לבד מספיק) והפלטפורמה שלה בהחלט חדשנית בזה שהיא באה מוכנה לכל סוגי ההנעה הקיימים. מה שכן *רק על סמך התרשמויות מהרשת* אין לה ממש יתרון של איכות על הקליאו החדשה, אפילו להפך.

בקשר ליד2 אני לא חושב שזה טרחני להזכיר את זה, גם הקליאו וגם הקורסה וגם ה 208 יקבלו ירידה חדה יותר מהמקבילות האסייתיות וגם ה״גרמניות״ בארץ, יש כאלו שרק בגלל זה יבחרו רכב אחר ולטעמי יתפשרו על האיכות והכיף מהרכב החדש שלהם ויש כאלו שיהיו מוכנים לספוג את זה וכבר לקנות את מה שעושה להם את זה מתוך מחשבה שבכל מקרה כבר מתפרעים עם רכב חדש (הרי זה לא ממש כלכלי מלחתכילה) אז דווקא פה להתפשר ולא לבחור במשהו שבאמת יעשה להם את זה?

אינדיבידואלי וואני לא בא לאמר איזו תפיסה נכונה יותר, אני אישית משתייך למחנה השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Doron_Z כתב:

ה 208 לדעתי מעוצבת מדהים (ועבור הרבה אנשים זה לבד מספיק) והפלטפורמה שלה בהחלט חדשנית בזה שהיא באה מוכנה לכל סוגי ההנעה הקיימים. מה שכן *רק על סמך התרשמויות מהרשת* אין לה ממש יתרון של איכות על הקליאו החדשה, אפילו להפך.

בקשר ליד2 אני לא חושב שזה טרחני להזכיר את זה, גם הקליאו וגם הקורסה וגם ה 208 יקבלו ירידה חדה יותר מהמקבילות האסייתיות וגם ה״גרמניות״ בארץ, יש כאלו שרק בגלל זה יבחרו רכב אחר ולטעמי יתפשרו על האיכות והכיף מהרכב החדש שלהם ויש כאלו שיהיו מוכנים לספוג את זה וכבר לקנות את מה שעושה להם את זה מתוך מחשבה שבכל מקרה כבר מתפרעים עם רכב חדש (הרי זה לא ממש כלכלי מלחתכילה) אז דווקא פה להתפשר ולא לבחור במשהו שבאמת יעשה להם את זה?

אינדיבידואלי וואני לא בא לאמר איזו תפיסה נכונה יותר, אני אישית משתייך למחנה השני.

אני איתך.

הרי כפי שכתבתי בתחילת הנושא, הייתי סגור כמעט לחלוטין על המאזדה 2, אך ככל שחשבתי על כך יותר הגעתי למסקנה שאם אני כבר משקיע ברכב חדש, אני רוצה לקבל תמורה גבוהה ככל הניתן(בטיחות, מנועים ,אבזור וכו),גם אם זה עלול לבוא על חשבון אמינות פחות מופתית, וכן,גם אם בעתיד אקבל פחות על הרכב שלי.

עריכה אחרונה על ידי ליצן צהוב
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...