Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 208

eladamrar
שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מדבר על הטיימינג?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלרכב שלי יצא שם של ריבוי תקלות מצער, אולי אעשה קצת סדר -

החלפתי נגד מהירות מאוורר מנוע (בעקבות נורת תקלת מנוע שנדלקה פעמיים לשניה וכבתה).

החלפתי רצועת תזמון לאחר בדיקה אצל מוסך גבע (לובינסקי איפסו את התקלות ושלחו אותי לדרכי), יש לי תופעה של רעידות אקראיות תחת עומס שהתחילה קצת לאחר החלפת הטיימינג שעדיין לא אובחנה (ולא מפריעה לנסיעה ברכב).

חיישן מושב אני עדיין בודק את הנושא, לא סגור שיש תקלה.

אין משהו מעבר לזה. עיקר הכאב ראש ובזבוזי הזמן היה הטיפול (או במקרה הזה אי-הטיפול) של לובינסקי בטיימינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשעורכים בפורום יומן כניסות ויציאות מדוקדק ומפורט למוסכים ( ונא לא לראות בכך ביקורת ), הרושם הבלתי נמנע הוא שמדובר בקטסטרופה על גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה כשעורכים בפורום יומן כניסות ויציאות מדוקדק ומפורט למוסכים ( ונא לא לראות בכך ביקורת ), הרושם הבלתי נמנע הוא שמדובר בקטסטרופה על גלגלים.

הכוונה הייתה להתייעץ עם נכבדי הפורום, נראה שיש כאן לא מעט שמכירים את הרכבים האלה היטב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו שני שרשורים לאחרונה בנושא תקלות ב-208 בדגם הרלוונטי

תקלה בחיישן מושב (נראית תקלה אקראית לא מדובר במחלה)

תקלה ברצועת התזמון

אבקש להמנע מפרסום הערות כלליות וסתמיות ללא קישורים / סימוכין מתאימים - תודה מראש על ההענות

לא כל הגולשים נחנו בכישורי חיפוש מתקדמים...

רצוי גם שאנשים בפורום ידעו להבדיל בין הבעת דעה לבין קביעת עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר מישהו שהיו לו 208 ידנית ו 208 טורבו אוטומטית. משתיהן היה מרוצה מאוד וללא שום תקלות.

אז חבל להכליל סתם. תקלות יש לכולם. גם ליפאניות וקוריאניות. גם להן מתקלקלים מנועים, גירים, חיישנים ועוד מרעין בישין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הדורות הבאים , והחוששים בהווה:

עיקר התקלות "המפחידות" ב208 נובע מהכשל בטיימינג, פדיחה של היצרן, בשורה התחתונה העניין טופל.

במנועי טורבו העניין גרר עוד תקלות, במנועים האטמוספריים בדרך כלל העניין נגמר בלי נזק היקפי.

במנועים אטמוספריים היה אפשר להחזיק עם רצועה תקולה יותר מ100km

התקלה השנייה החשיבותה הייתה הממיר הקטילטי, פדיחה של היצרן, בשורה התחתונה העניין טופל.

יש עוד תקלות מינוריות, שלקרוא להן תקלות זה מחמיא מאוד כמו הצינור של השפריצר האחורי שנשבר, גומיה מתייבשת על הדלת, חיישן נוסע מפסיק לתפקד..

בשורה התחתונה ,לדעתי 208 היא מכונית אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שעניין הטיימינג טופל? כמה רכבים ממודל 4/2017 שעברו יותר מ50-60 אלף ללא תקלות אתה מכיר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...