Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם EBAY עדיין רלוונטית?

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באיביי יש מוצרים שאין להשיג במקומות אחרים. כולל מוצרים שהם לא תוצרת סינית, מוצרים תוצרת רוסיה, תרופות/ויטמינים, מוצרים משומשים - כל מיני ציוד נדיר, עודפי צבאות, מוצרי אספנות/וינטאז' (דגמים, מצלמות, וכד').

מי שצריך את הדברים המיוחדים האלו עם משלוח לארץ, אין אלטרנטיבות (אפשר לבקש ממוכרים לשלוח לארץ, הרוב מסכימים אם לקונה יש פידבק טוב). יש מכרזים לציוד נדיר, לפעמים אפשר לנצח ולקנות דברים במחירים מצחיקים.

באמאזון יש בעיקר מוצרים חדשים, אין להם מבחר גדול של דברים משומשים מיוחדים כמו ציוד נדיר. חלק ממוצרים שהם תוצרת ארה"ב באמאזון יותר זולים מבאיביי, ספרים גם יותר זולים.

אבל באמאזון לא תמיד יודעים אם שולחים לארץ, לפעמים רק בCHECKOUT זה אומר שלא שולחים.

בALI יש כל מה שתוצרת סינית חדש.

איפה לקנות? במקום שאותו מוצר עולה הכי זול והמשלוח אמין. זה טוב שיש אלטרנטיבות כדי לעשות סקר שוק.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מוכן לתת את האשראי שלי לגורמים מפוקפקים בשביל זה).

אתה לא מוסר מספר כ"א לגורם מפוקפק. עליאקספרס היא גוף אמין, הכסף עובר אליה וממנה לסוחר, בלי להעביר את מספר הכרטיס. דומה לפייפאל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את רוב הקניות החוץ-ישראליות שלי אני עושה באיביי.

פונה לאתרים אחרים רק כאשר הסחורה באיביי לא מוצאת חן בעיניי או כשיש הפרש מחירים מהותי (דיל מסויים שמתפרסם באתר אחר).

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה בעיקר באיביי, ובעיקר שטויות זולות.

את הרכישות היקרות יותר אני מבצע באמאזון.

מרוצה משירות הלקוחות של איביי עד כה, אחרי כמה פעמים שנזקקתי להם.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת השאלות הלא רלוונטיות שנתקלתי בפורום.

היכן שהמוצר זמין לרכישה במחיר נמוך יותר משם אני קונה. שירות הלקוחות שלהם לא אכזב אותי ב-12 השנים שבהם אני קונה באיביי ומתוך כ-200 רכישות באיביי רק אחת לא הגיע אלי.

קונה גם באמזון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני כמה חודשים קניתי רק באיביי, ז"א חוץ מאמזון.

לאחרונה, כל מוצר שאני מחפש אני עושה השוואה מול איביי / אליאקספרס / בנגגוד / גירבסט.

הבעיה עם איביי זה שנראה שאין שם שום התקדמות מבחינת פיתוח. באתרים אחרים אני יכול לקרוא ביקורות של גולשים ולהבין האם המוצר טוב או לא, באיביי אין את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביי טוב לקניית דברים מקוריים שאי אפשר למצוא באליאקספרס למשל, אבל הם שינו משהו בפתיחת תלונה שממש מעצבן אותי,לגבי מוצר שהגיע לא כמו שצריך, אי אפשר לפתוח תלונה כמו פעם ולתת לאיביי להחליט זה נותן ישר רק את האופציה של להחזיר את המוצר.

ניסיתי הכל ואין דרך אחרת, פעם אחת כבר פשוט ויתרתי למוכר ואני משתדל כמה שפחות לקנות משם.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא מתחרים, פייפל הופרדה מאיביי והיא חברה ציבורית עצמאית.

מתחרים. לאמאזון יש את שירות Amazon Pay שמתחרה בPaypal.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביי טובה כשיש מוצרים מיוחדים שלא מצאת בעלי או באמזון.

ככה לדוגמא אני מזמין לא מעט מוצרי דיטיילינג שנמכרים דרך איביי במחירים סבירים איכשהו, או ממקומות כמו פולין והסביבה שהמשלוח לכאן זול יותר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להביא דעה לגבי משלוחים לארץ אבל יכול לתת את הדעה שלי לגבי איביי כפלטפורמה.

א. אני לא רוכש כלום מאלי אקספרס (אבל קניתי מניות שלהם בדצמבר האחרון), נדמה לי שהרכישה האחרונה הייתה ב2017, זמני משלוח וזיופים רבים לא מצדיקים חיסכון של כמה אחוזים בעיני.

ב. מזמין מאמאזון על בסיס כמעט יומי, קיבלתי מספר פריטים מזוייפים וזה טופל במהרה על ידי מחלקת השירות.

ג. מזמין מאיביי בערך באותו הקצב כמו אמאזון, מכרתי ורכשתי רכבים באיביי, יש להם מוצרים עם שילוח של יומיים כמו אמאזון, הרבה פעמים המחיר יהיה טוב יותר מאמאזון וכמובן מוצרים משומשים.

אני גם אוהב לקנות דברים פגומים ולעבוד עליהם אז איביי היא פלטפורמה נהדרת.

אני מקפיד להיות פעיל בתור משתמש ב2 הפלטפורמות, כותב ביקורות על מוצרים ועל ההתנהלות מול המוכרים, מה שנותן לי כוח מסויים כשיש בעיות.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו פסלתי את עליאקספרס כי אי אפשר היה לשלם בו בפייפל וגם בגלל סיכון גבוה יותר לקבל זבל. לא יודע אם משהו השתנה מאז, לא ממש מעניין אותי. כמה פעמים הזמנתי גם מאמזון. עוד פעם אחת הזמתי מאתר שיש לו חנות גדולה באיביי, אבל משום מה המוצר שרציתי לא היה שם, אלא רק באתר עצמו. קצת חששתי, אבל הכל עבר חלק ובסוף, החוויה הייתה עדיפה גם על אמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה הרבה באיביי.

קודם כל חלקי רכב משומשים.

או מוצרים ישנים שאזלו ואין להשיג.

יש המון דברים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר.

מוצר חדש - משווה בין אמזון אירופה/אמריקה, אתרים מתמחים באותו נושא ואיביי ארה"ב/גרמניה.

מוצרים סיניים גם אעדיף לקנות מאמזון או איביי ולא מעליאקספרס. לא קונה הרבה כאלה אבל לפעמים צריכים כלי עבודה זול לשימוש מועט.

אין ספק שהמשלוחים באמזון הם הטובים ביותר, כשהם נאותים לשלוח לארץ את המוצר שאתה רוצה.

באיביי חייבים להימנע ממוכרים ששולחים בglobal shipping. שירות גרוע.

באופן כללי את רוב המוצרים אני שולח לתיבות דואר בגרמניה וארה"ב ומשם מנהל בעצמי את השילוח לארץ.

הרבה יותר נוח מלבקש טובות ממוכרים.

גם באיביי וגם באמזון שירות הלקוחות אינו נגיש וצריך לעבור מלא בוטים וfaq עד שמגיעים למענה אנושי. בסוף כשמגיעים השירות של אמזון יותר טוב משל איביי.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה באיביי כל כמה ימים, יצא לי גם להזמין חלקי רכב מפירוק ממזרח אירופה באיביי.

לדעתי הממשק של איביי הוא די פשוט וידידותי יותר משל אמזון למשל, קל יותר להבין מי שולח לאן ולתקשר עם המוכר.

עליאקספרס נראה לי כמו בלאגן אחד גדול, החיפוש לא ידידותי וקשה להבין עד כמה המוכר באמת אמין. שלא נדבר על זה שהאתר שלהם כל הזמן רוצה להציג לי את הדברים ב"עברית" כדי שאני בכלל לא אבין כלום.

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא עושה עסקים קצת באיביי. קונה מוצרים סיניים שכבר נמצאים בארה״ב ומוכר אותם מקומית. הולך לי נחמד דווקא.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...