Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם EBAY עדיין רלוונטית?

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 1735 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפעם האחרונה שהזמנתי משם הייתה לפני 3 שנים בערך, ולא קיבלתי את המוצר (סוולת חירום של שיאומי, קיבלתי החזר מלא).

מאז התמקדתי בעיקר באמזון או ALI (שאיכות הפריטים וזמן המשלוח שם השתפרו פלאים).

מישהו עדיין קונה שם?

יש סיבה לחזור לאתר הזה?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כחצי מהרכישות שלי אני עושה באיביי (אבל אני לא קונה הרבה).

בעיקר בגלל הרגל, אבל גם בגלל סקר שוק וזמינות מוצרים. לפעמים באיביי יש מוצרים שאין במקומות אחרים, ו\או המחיר יוצא זול יותר.

מניסיוני, דברים סיניים ג'נריים עדיף לקנות באליאקספרס, דברים קצת יותר "מיוחדים" עדיף איביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתרשמות שלי דומה.

אני עדיין קונה מדי פעם באי ביי, אבל נוטה לכיוון עליאקספרס ואמאזון, ואשתי מתמכרת ל-Newchic.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות,

מעדיף אמזון תמורת עוד כמה דולרים בשביל הגעה הרבה יותר מהירה ואיכות יותר גבוהה.

מה שכן, כדאי לקנות דברים משומשים מגניבים מאיביי

הזמנתי לגרמניה למלון שלי פטישון בוש כחול משנת 89, היה שווה את זה.

עריכה אחרונה על ידי Shaike.Zam

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וֵשירות לקוחות ללא מתחרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים או שלוש עשיתי הזמנה באיביי. אחרי שהמוצר התעכב מאוד (אבל הגיע בסוף) פתחתי תלונה.

שירות הלקוחות שישב איפה שהוא במזרח אסיה פשוט חסם אותי מלהיכנס לחשבון שלי!

ניסיתי להשקיע בזה כמה ימים וכשלא הצלחתי, פשוט ירדתי מזה ומאז לא קונה שם כלום.

לדעתי למי שלא מחפש משהו מאוד יחודי שניתן להשיג רק כמשומש, אין מה לחפש שם.

נ.ב

יש לי חבר שעובד באיביי בסינגפור. לא דיברנו לאחרונה, אבל נכון ללפני מספר חודשים הוא טוען שהמצב בחברה על הפנים, אנשים עוזבים כל הזמן והאווירה הכללית היא של יאוש.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם האחרונה שקניתי באיביי, הייתה לפני כחודש וחצי, קניתי גריז מארה"ב. איביי היחידים ששלחו לארץ. חוץ מזה, ההתרשמות שלי דומה. במוצרים סיניים - אני מעדיף ALIEXPRESS, במוצרים לא סיניים - אחד האמאזונים (בעיקר US, אבל מזמין גם מגרמניה, צרפת ובריטניה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי עוד רלוונטי.

רציתי לרכוש אטמי אוזניים מסוימים.

באמזון המחיר של המוצר עצמו היה בסדר, אבל עלות המשלוח הייתה גבוהה. אני חושב שכ-10 דולר אם לא יותר.

באיביי המשלוח היה חינם.

אפילו שמדובר במתחרים, הייתי שמח אם Amazon היו עובדים עם Paypal.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות תחרות מצד פייסבוק מרקטפלייס בארה"ב, איביי זו עדיין זירת המכירות יד"ש הגדולה בעולם, ואני לא רואה את זה משתנה בקרוב.

הדוחות הכספיים שלהם טובים, שווי המניה גבוה. למרות שיש שם הרבה גם מזה, איביי זה לא אתר שחי על שטיקים מסין (שכנראה יהיה כדאי לקנות באליאקספרס באמת)

אז בשאלה האם האתר "רלוונטי"- תלוי עבור מי. אבל בשאלה האם האתר יציב ושוקק חיים- בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונה הרבה...

אני קונה בעיקר באיביי ועליאקספרס, מעט ב"חנויות" סיניות ועוד פחות באמאזון.

מוצרים זולים, סיניים, אקנה לרוב בעלי (זול יותר) אבל לפעמים באיביי )הגנת לקוח טובה יותר, חיפוש טוב יותר) - משווה ביניהם.

באיביי - מחפש לפעמים מוצרים משומשים.

בחנויות סיניות - מוצרי אלקטרוניקה יקרים יותר (למשל סלולר) - כי יש אחריות מסויימת (לפחות על מוצר שהגיע פגום).

אמאזון - מוצרים יקרים, מוצרים כבדים יחסית.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EBAY ו ALI שני דברים שונים

באיביי אפשר למצוא מותגים במחירים של חול

ALIEXPRESS לא תוכל למצוא מותג, אלא רק מוצרים סינים

לכן כשאני מחפש כרטיס קול, כרטיס מסך, או מוצר ספציפי אני מחפש באיביי

כשאני מחפש עזרים לעבודה, מתכות, ציוד מתכלה אחר, אין לי בעיה לקנות סיני אנונימי באליאקספרס

אי אפשר להשוות בין השניים בכלל.

אגב לא קרה לי מעולם שלא הגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים או שלוש עשיתי הזמנה באיביי. אחרי שהמוצר התעכב מאוד (אבל הגיע בסוף) פתחתי תלונה.

שירות הלקוחות שישב איפה שהוא במזרח אסיה פשוט חסם אותי מלהיכנס לחשבון שלי!

ניסיתי להשקיע בזה כמה ימים וכשלא הצלחתי, פשוט ירדתי מזה ומאז לא קונה שם כלום.

לדעתי למי שלא מחפש משהו מאוד יחודי שניתן להשיג רק כמשומש, אין מה לחפש שם.

נ.ב

יש לי חבר שעובד באיביי בסינגפור. לא דיברנו לאחרונה, אבל נכון ללפני מספר חודשים הוא טוען שהמצב בחברה על הפנים, אנשים עוזבים כל הזמן והאווירה הכללית היא של יאוש.

אני לא יודע מה במה חבר שלך עוסק באייבי מצב על הפנים הוא בטוח?

אייבי היא השניה בפופולריות אחרי אמזון ומקדימה את עלי אקספרס וכל יתר אתרי המסחר, עם גידול קונסיסטנטי בהכנסות (ששניות רק לאמזון מבין אתרי האי-קומרס). איביי הבריטית היא במקום ה-12 בעולם, ואייביי הגרמנית במקום ה-17.

https://www.similarweb.com/top-websites/category/e-commerce-and-shopping

אייבי חיה ובועטת מוצרי NOS במחירים הזויים, מגוון כלי עבודה עם משלוח לארץ,חלקי חילוף לרכב.

אצלי רוב הקניות מאמזון ואייבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא קונה הרבה מוצרים סינים אז לא קונה בכלל בALI,

קונה בעיקר בDISCOGS (תקליטים), אמאזון יו קיי (אין VAT), ואיביי (כשקונה פעם ב מוצר סיני אז זה שם- ברור לי שבטח יותר משתלם בALI אבל התדירות כל כך נמוכה שאני לא מוכן לתת את האשראי שלי לגורמים מפוקפקים בשביל זה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחובר לאיביי כבר יותר מעשור, את הקניות אפשר לספור על שתיים ידיים.

כל הרכישות היו אך ורק של דברים נדירים שאי אפשר להשיג יותר בשום מקום אחר (ספרים / רמקולים מסדרה מסוימת / וכיו״ב).

ברירת מחדל - אמזון לדברים החשובים, אליאקספרס לדברים לא קריטיים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...