Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור "כמה הם חסכו על זה?"

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיטרואן קקטוס, איפה להתחיל..

רכב ידני ללא מד סלד.

אין פתח מזגן לנוסע, אבל בתמורה מקבלים אחלה תא כפפות.

אין ידיות מעל הדלת.

אין תאורה למושבים האחוריים.

אין את האופציה לסגור/לפתוח את החלונות בלחיצה אחת

אין מראות מתקפלות באופן חשמלי/אוטומטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 ספורט 2018

יש הנעה ללא מפתח. אין כניסה ללא מפתח.

ז"א צריך להוציא את המפתח מהכיס, ללחוץ על כפתור בשלט, להכניס את המפתח לכיס, להיכנס לאוטו, להניע עם כפתור.

פעולה הפוכה - לכבות עם כפתור, לצאת מהאוטו, להוציא את המפתח מהכיס, ללחוץ על כפתור, לנעול את האוטו.

יש תאורת לד מלאה, גם בפנסים נרדמים וגם האחוריים. חוץ ממנורות קטנות למיניהן - תאורת תא נוסעים, בגאז׳ ולוחית רישוי.

מולטימדיה - אין קארפליי/אנדרואיד אוטו, למרות שכל התשתית קיימת. יותר מזה - מאזדה חסמו במכוון את האפשרות להתחבר ולהפעיל את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, YoJ כתב:

מזדה העולמית או היבואן בישראל...?

מאזדה העולמית.

החל מגירסה מסויימת של המולטימדיה, כדי לשנות הגדרות נסתרות אקטיבציה דרך השרתים של היצרן או משהו בסגנון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך ידית מעל הנהג?  מעבר לזה שלא ברור הצורך הידיות האלה בכלל. חוץ מהלולאות שהיו בחיפושית שנועדו לרגליים 😉 (צ'טער לא PC אבל בדיחה של זקנים)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חייב ידית מעל הנהג, אחרת זה לא סימטרי. מעצבן שיש רק 3.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תוריד את הימנית 😂

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

מולטימדיה - אין קארפליי/אנדרואיד אוטו, למרות שכל התשתית קיימת. יותר מזה - מאזדה חסמו במכוון את האפשרות להתחבר ולהפעיל את זה.

כשהמערכת Mazda Connect (שיש אצלך) פותחה ויצאה לשוק - AA ו-CP לא היו עדיין.

א-ב-ל, אתה יכול להחליף את המודול חיבור USB שבתוך המשענת יד, עדכון תוכנה ל-Mazda Connect, והופ, יש לך AA.

נקרא רגע ל @מרכז שירות שי-לי שעושים את ההסבה

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, DROR748 כתב:

יונדאי i10 משנת 2019 דגם פריים- אין צפצוף לכיבוי אור ראשי כאשר הרכב כבוי.

והאור באמת נשאר דלוק? מצב AUTO או רגיל?

לפני 9 שעות, rev-Match כתב:

קיה פורטה 14'

אין כיבוי אוטומטי לאורות וגם לא התראה קולית.

מה כן יש? צפצוף מעצבן שהמפתח בסוויץ והדלת פתוחה.

מוזר

האורות אצלי כבים אוטומטית (מג'נטיס 2010) בכיבוי רכב. הייתי מודא עם רכב דומה אם זה ככה אמור להיות

לפני 8 שעות, sperial כתב:

זה כל כך 1992. בסקודה פייבוריט שקניתי באותה שנה התקנתי זמזם (40 ש"ח של אותם ימים). מאז עברו תחת ידי עוד 10 מכוניות, בכולן, חוץ מאחת, היה זמזם. בזו ללא זמזם יש כיבוי אוטומטי.

באקסנט 95 היה לי זמזם, לא חושב שזה קשור לזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כשהמערכת Mazda Connect (שיש אצלך) פותחה ויצאה לשוק - AA ו-CP לא היו עדיין.

א-ב-ל, אתה יכול להחליף את המודול חיבור USB שבתוך המשענת יד, עדכון תוכנה ל-Mazda Connect, והופ, יש לך AA.

נקרא רגע ל @מרכז שירות שי-לי שעושים את ההסבה

שלחתי להם ה"פ, נראה מה יגידו.

תודה על העדכון

לפני 8 שעות, aviaviavi כתב:

רכב ידני ללא מד סלד.

זה משהו שחשבתי שנשאר בשנות ה80.

אוטומטי בלי מד סל"ד אני יכול להבין. למרות שברכבים ישנים דווקא בדגם האוטומטי היותר מאובזר היה מד סל"ד, ובידני הבסיסי לא.

אבל עדיין, שם היה צריך חומרה ייעודית לזה, ולתקוע שעון או כלום במקום מד סל"ד היה מוזיל עלויות.

אבל היום, המד סל"ד זה מידע שאתה גם ככה מקבל ממחשב מנוע, וזה עניין של להוסיף כמה שורות קוד שיוציאו את המידע למסך. מה חסכו בזה, לא ברור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, EliC25 כתב:

באקסנט 95 היה לי זמזם, לא חושב שזה קשור לזה..

באקסנט 95 (בעצם סוף 1994, דגם מוקדם מאד) היה לי זמזם - וזה היה הרכב הראשון שלי שבו התכונה הגיעה מובנה. כל המכוניות שהיו לי בהמשך היו יפאניות (סובארו, טויוטה וחצי תריסר סוזוקי'ם) היה לי זמזם מקורי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 שעות, vadim6385 כתב:

אבל עדיין, שם היה צריך חומרה ייעודית לזה, ולתקוע שעון או כלום במקום מד סל"ד היה מוזיל עלויות

לא צריך חומרה מיוחדת, בדרך כלל יש הכנה בלוח שעונים לזה. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, EliC25 כתב:

מוזר

האורות אצלי כבים אוטומטית (מג'נטיס 2010) בכיבוי רכב. הייתי מודא עם רכב דומה אם זה ככה אמור להיות

בדקתי,

מסתבר שפעמיים לחיצה על כפתור הנעילה בשלט מכבה אותם.

היות וזה דגם ששווק בעיקר בארה"ב זה כנראה פיצ'ר שמותאם לשוק שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביונדאי I30 שהייתה לי ב-2012-2014 (אם אני לא טועה בשנים) לא היה זמזם. בהתחלה האורות היו נכבים אוטומטית כשכיביתי את הרכב, אבל בשלב מסוים בגלל איזה פעולה שעשיתי (בנוסח,  פתח את הדלת, סגור את הדלת, הוצא את המפתח, פתח את הדלת...) הם הפסיקו לכבות ופעמיים גיליתי ששכחתי אורות דלוקים.

לחבר שהייתה לו I20 מעט חדשה יותר קרה דבר דומה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...