Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור "כמה הם חסכו על זה?"

matanff
שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדפדף למוות?

פשוט חוזרים למסך הראשי.

אתה חייב לדפדף עד שאתה מגיע אליו, בקלות יכול לקחת 4-5 לחיצות רק כדי לראות את השעה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאובזרת יחסית לרכב סופר מיני, כן. אם אני משווה את האאודי A3 שאני רכשתי ביחס אליה, בין אם אבזור סיני או לא - הרכב שלה יותר מאובזר משלי. לא ציפיתי שהרכב יגיע עם מערכת מולטימדיה, מצלמה וחיישנים כסנדרט בישראל.

רכב מיני.

מצד שני התקמצנו שם על המראה המרכזית, אין שם אפשרות למצב נגד סנוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בפיאסטה הידנית.

שני דברים שממש מעצבנים זה חלונות חשמל מאחור, והידיות לנוסעים. אפילו לנוסע ליד הנהג אין. וגם אין הכנה למיטב זיכרוני, אחרת כבר הייתי מתקין מזמן.

נכון, בפיאסטה יש ווים לתלייה במקום ידיות אחיזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מהיום ב THE CAR:

[h=1]ולוו מזהירה: יותר מ-500,000 מכוניות שלנו עלולות להישרף[/h]

מסתבר שהרעיון לייצר סעפת יניקה מפלסטיק לא היה כל כך מוצלח. לפלסטיק המותך יש נטייה להבעיר את תא המנוע ואת המכונית

https://www.thecar.co.il/%d7%95%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%95-%d7%9e%d7%96%d7%94%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%99%d7%95%d7%aa%d7%a8-%d7%9e-500000-%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c%d7%a0%d7%95-%d7%a2%d7%9c%d7%95%d7%9c/

כמה לכל הרוחות חסכו על זה? אני לא יודע. אבל עכשיו הם ישלמו על זה בריבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמעט בכל רכב חדש זה מפלסטיק, זה לא משהו ייחודי להם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 500:

חלון נהג עולה ויורד באופן אוטומטי,

חלון נוסע רק יורד באופן אוטומטי.

חסכו איזה דולר על כפתור שגם היה מעלה את החלון של הנוסע באופן אוטומטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא בעיה בטיחותית?

ראיתי איפהשהו ש"הדוושה" הריקה הזאת שמניחים את הרגל במנוחה עליה אמורה ליצור איזון בין הרגליים בבלימת חירום - כי כשיש שיווין בין הרגליים הבלימה חזקה יותר.

אז או שזה לא נכון, ואין הבדל בבלימת חירום או שבשביל לחסוך 10 ש"ח על חתיכת פלסטיק, חוסכים בבטיחות של הרכב?

הבחור כתב על מצמד.. בבלימת חרום במצב כזה גם ככה אתה עם 2 רגליים, מצמד וברקס.

או שיש רק ברקס ואז אתה עם 2 רגליים על הברקס..

לדעתי הפלסטיק הזה יותר לדריפטים ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו לוגאן-מתגי חלונות חשמל במרכז הקונסולה-חוסך את הצורך לשים בכל דלת את הכפתורים ובעיקר חוסך אצל דלת הנהג כפל כפתורים.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל אדם S

מה היה קשה להם להוסיף משענת יד?

הקטע, שקיימת משענת יד שניתן לקנות מאופל, בעלות של 200 יורו (שר*וטות), אבל לא ניתן להזמין ככה מהחברה.

גג זכוכית קיים בדגם הרגיל וב ROCKS, אבל לא בדגם טורבו הנ"ל, למה?!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר האוטומטי של הפיגו 106 1600 סמק.

רכב קטן. מנוע גדול והתנהגות של משאית. נראה לי שלגיר היו רק שני הילוכים(-:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לקחת בחשבון שבאותם שנים ביקוש למכוניות קטנות אוטומטיות באירופה היה אפסי.

מכיוון שהביקוש אפסי, יצרנים אירופריים לא התאמצו ולא השקיעו בגירסאות אוטומטיות.

למה להשקיע, הרי בכל מקרה ימכרו רק כמה אלפי יחידות בשוק המקומי ועוד כמה אלפים בשווקים כמו ישראל?

לקחו גיר אוטומטי קנוי 3 הילוכים (אם אני לא טועה ברנו קליאו דור ראשון היה את אותו גיר), חיברו אותו למנוע מספיק חזק שלא יהיה עגלה יותר מידי עם 3 הילוכים האלו וזה מה שקיבלת.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AUDI A4 שנת 2013.

בין האורות לנהג/נוסע יש נורה אדומה שבלילה דלוקה תמיד - אמורה לתת טיפונת אור למצוא דברים מקדימה. החסירו 2 וואט כי בפועל לא רואים כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין כשיבואן חוסך בקטנה אבל יש דברים שלא מובנים לי.

סוזוקי סוויפט. מגיעה לארץ ללא מערכות בטיחות מתקדמות (לעומת חו״ל ששם יש מערכות בשפע) ועדיין אנשים קונים... מה, אתם לא בודקים מתחרים?

״סוזוקי, קנייה חכמה״

או הפוליטקאים אומרים - ״הציבור לא טיפש״

הציבור אכן טיפוש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי בעוד דבר מעצבן.

קיה ספורטאז 17, אם כיביתי את הרכב בdrive או רברס ,ניתן להוציא את המפתח (אולי לא באמת חריג או עניין של חיסכו ואני סתם) אבל מה שיותר מעצבן שבאים להניע את הרכב אין התראה או הודעה על המסך שיש להעביר את הגיר לn או p מה שיכול ליצור בילבול במידה ןלא ערניים ובמיוחד בפעם ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...