Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת מחיר - הונדה FRV 2007

מעפר_דל
שימו לב! השרשור הזה בן 2023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למישהו יש ביד מחירון יצחק לוי עדכני?

אני יודע שיש גירסה אונליין, אבל משום מה אין שם את הדגם הזה בכלל...(מוזר נכון?). גם מחירון יד2 לא עוזר כי זה מול הביטוח.

אם מישהו יכול לעזור לברר אני אשמח - הונדה FRV 2007 trend אוטומטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה גם יגודר טוטאל לוס, כי הנזק גדול יחסית. אני עדיין מנסה להבין לאן נעלם הדגם הזה מגירסת האונליין של המחירון או לשים יד על החוברת הארורה. בכל מקרה אני ארצה לערער על הפיצוי אם יחשבו אותו לפי המחירון, כי המחיר בשוק גבוה בהרבה.

ואגב - השמאי הוא לא מטעם, הוא בהסדר, אני בחרתי אותו. כל שמאי יבדוק את השאלה אם זה טוטאל לוס בהשוואה למחירון לוי יצחק - אם זה מחצית מהמחירון, זו ההגדרה של טוטאל לוס. על הקביעה שזה טוטאל לוס יהיה די מסובך לערער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב קיים בלוי יצחק אונליין, פשוט בסיווג "שטח":

FRV.jpg

אגב, נסה לדבר עם פחח, לראות אם יש אפשרות לתקן את הרכב במגבלות הביטוח.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לעיתים הבדלים בין האון-ליין לגרסה המודפסת ובכל מקרה הגרסה המודפסת קובעת.

שים לב שגם אם הרכבים האלו נמכרים בשוק בכפול זה לא משנה כי בתנאי הפוליסה שלך הסכמת שהפיצוי יהיה לפי מחירון לוי יצחק.

אם היית רוצה לבטח את הרכב בסכום אחר היית צריך לציין את זה שעשית את הפוליסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה מי גרם את הנזק. אם הנזק הוא באשמת השואל, אזי הפיצוי הוא לפי לוי יצחק ולמיטב ידיעתי לא ניתן לבחור שמאי.

אם הנזק נגרם על ידי אחר שפגע בשאול, אזי ניתן לבחור שמאי ואין עניין של הסכמה מראש על מחירון. מה שכן לא ברור כיצד מתייחסים במצב כזה לרכב לא כל כך נדיר, שנסחר מעל המחירון.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי במחירון עכשיו- יש לי צמוד

הרכב מופיע 21.200 למודל 07 ללא שיקלול יד/ ק"מ וכו'

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנזק משמעותי, ולמרות ההבנה שאתה רוצה להמשיך להשתמש ברכב, כדאי גם להתייחס לפן הבטיחותי ולבדוק האם התיקון כרוך בפשרות בפן הזה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה:שמאי מהרשימה של ההסדר הוא מחוייב לחברות הביטוח . זה בדיוק ההגדרה של שמאי מטעם. בחרת אותו מרשימה סגורה שהמכנה המשותף לה שהם מצייתים לחברות הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...