Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סיד 2010 - מצבר לאחר 12 ימים בלי הנעה

aavvgg
שימו לב! השרשור הזה בן 2070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי קיה סיד 2010.

הייתי בחו"ל 12 ימים בערך והרכב לא הונע.

המצבר התרוקן והניע רק עם כבלים ולאחר נסיעה של חצי קילומטר בערך כיביתי את הרכב והייתי צריך שוב להניע עם כבלים.

המצבר יחיסית חדש(בערך שנה).

שאלתי היא האם צריך להחליף מצבר או שצרעך לנסוע עם הרכב מרחק מסויים כדי שהמצבר יטען(אם כן, איזה מרחק בערך)?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי קיה סיד 2010.

הייתי בחו"ל 12 ימים בערך והרכב לא הונע.

המצבר התרוקן והניע רק עם כבלים ולאחר נסיעה של חצי קילומטר בערך כיביתי את הרכב והייתי צריך שוב להניע עם כבלים.

המצבר יחיסית חדש(בערך שנה).

שאלתי היא האם צריך להחליף מצבר או שצרעך לנסוע עם הרכב מרחק מסויים כדי שהמצבר יטען(אם כן, איזה מרחק בערך)?

תודה

אם המצבר ברכבך התרוקן לאחר 12 ימים תשקול בפעם הבאה ניתוק של הקוטב השלילי של המצבר לפני הנסיעה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה יש לך מערכת איתור ברכב. מערכת כזו היא די בזבזנית בזרם ועובדת כל הזמן, מידי כמה דקות מבצעת גם שידור למרכז האיתור וזה זרם יחסית גבוה כ 1 אמפר.

גם ברכב שלי אם לא נוסע כשבוע אין מספיק זרם להנעה והמצבר לא ישן במיוחד וזה בכל המצברים שהיו לי, אחרי נסיעה של כחצי שעה זה מסתדר.

אם מנתקים המצבר אז אין איתור ויכול להיות בעייתי אם חברת הביטוח. רצוי לבקש ממישהו שיניע לחצי שעה פעם ב5 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שבועות התרוקן לי המצבר לגמרי, בקושי הניע עם כבלים וגם כשהניע אם לא העלתי לסל"ד של 1500-1800 היה נכבה..

חשבתי שמת, אבל עיצבן אותי שעברו רק חודשיים-שלושה מתום האחריות, אז התקשרתי לחברה שממנה קניתי, אמרו לי תבוא נבדוק ומקסימום נטעין ללילה ונראה, הבאתי להם את המצבר, בדקו אמרו שיחזרו אליי, לא חזרו - כנראה מתקלה בתקשורת, בכל מקרה הלכתי לשם והמצבר הוטען ועובד בצורה תקינה, כמו חדש. בתור חברה עם אחריות ללקוח הם די קנו אותי

נסה לפעול בצורה דומה אם מתאפשר לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...