Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז למה בעצם עם ישראל עף על סקודה?

Doron_Z
שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגיר של הפוקוס אין ערך מוסף גם כשהוא תקין.

אני הייתי בצד שמתנהל מול המחלקה הטכנית - אגב, חבר'ה מעולים.

DSG כשהוא תקין,הוא מעולה.

כשהוא לא ... הוא לא.

פוקוס גם לאחר החלפת מצמדים נוטה ליסוע גרוע.

מלבד ממירים קטליטיים, תושבות מנוע,מדחסי מזגן, וכן הלאה וכן הלאה.

בגולף החצי נחמה?

כשהיא נוסעת היא נוסעת טוב.

הנקודה החלשה של הואגיות מעבר לאמינות מוטלת בספק - היא יבואן עצל ושבע.

מי טען שהגיר של הפוקוס אמין יותר מ Dsg ?

ומאיפה הנתונים על כך?

לי יש מאות לצורך השוואה - ולך?

שניהם לא להיט מבחינת אמינות ושניהם מתפקדים טוב כשהם תקינים.

לגבי מאיפה הנתונים אז הם מחבר שעובד כקצין רכב בחברת ליסינג והשכרה מהגדולות בארץ.

עריכה: הגיר של הפוקוס גמר מצמדים אבל לא נתן תקלות שחייבו אותך לעזוב הכל ולהיכנס מחר למוסך גם אם האוטו עדיין מקרטע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 329
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי, הגיר DSG הוא פצצה - הגיר של המאזדה איטי משמעותית להבדיל. היופי ב-DSG, הוא שגם עם מנוע ה-125 כ"ס, הגולף מרגישה זריזה יותר מהמזדה. הוא יודע לסחוט כל שביב של כח מהמנוע ועם פלאפים מאחורי ההגה לא צריך כלום יותר.

לא באמת יודע, נוהג די יומיומי על אוקטביה חדשה 1.4 150 סוסים, אם יש משהו ש"דופק" את חויית הנהיגה לטעמי זה הגיר וההתנהגות ההססנית שלו, את הכוח ויש ממנו קצת מביאים הסוסים לא הגיר.

ותוספת מאוחרת, אבל נדרשת, אני גם נוהג על בורה בת 18.5 עם מנוע 2 ליטר וגיר פלנטרי עתיק ארבעה הילוכים, האוטו איטי יותר מהסקודה, אין ספק, אבל התגובה המיידית של הגיר הזקן הזה בכל מצב ובכל מהירות, החיבור הכמעט אורגני בין הלחיצה ועוצמתה להענות הגיר ובעקבותיו 115 הסוסים ( שאולי נשארו מהם 12 ), אין להם פשוט תחליף בכל הרובוטים האלו. תביא לי גיר רובוטי שיידע להתנהג ככה, אני מיד חוזר בתשובה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם לא להיט מבחינת אמינות ושניהם מתפקדים טוב כשהם תקינים.

לגבי מאיפה הנתונים אז הם מחבר שעובד כקצין רכב בחברת ליסינג והשכרה מהגדולות בארץ.

עריכה: הגיר של הפוקוס גמר מצמדים אבל לא נתן תקלות שחייבו אותך לעזוב הכל ולהיכנס מחר למוסך גם אם האוטו עדיין מקרטע.

גם אני קצין רכב ...

וחבר שלך טועה , מחשב גיר גם לא נותן לך להניע .

גם בואג מצמד שחוק לא תוקע אותך -אלא מכטרוניקס .

בצי שלי "דלק מוטורס" הגיעו לחניה שלי לטפל בתקלות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קצין רכב ...

וחבר שלך טועה , מחשב גיר גם לא נותן לך להניע .

גם בואג מצמד שחוק לא תוקע אותך -אלא מכטרוניקס .

בצי שלי "דלק מוטורס" הגיעו לחניה שלי לטפל בתקלות .

רק שבפורד 90% מהתקלות היו קלאצ'ים ובואג לא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזאת המוגבלות של הטכנולוגיה הזאת של גיר ללא מערכת קירור, יכול להיות שבמקומות פחות חמים ופחות צפופים הבעיות של המערכת פחות בולטים, יחד עם זאת שקניתי רכב, בחרתי בסיאט אטקה, נחייה ונראה אם השד נורא כ"כ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שבפורד 90% מהתקלות היו קלאצ'ים ובואג לא.

שוב אתה טועה ומטעה .

וחבל.

אני לקוח עם כמעט 900 רכבים.

אני מכיר את הסטטיסטיקה היטב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה שלאחר כל כך הרבה שנים של כשל בגיר/מכטרוניקס

הם לא מצליחים למצוא פתרון ראוי?

לא רוצים כנראה.

אולי מבחינתם היתרונות גוברים על החסרונות. חוץ מזה, זה נמכר מספיק טוב גם ככה.

כמו במועדון קרב - אם עלות התביעות נמוכה יותר מעלות ריקול, לא עושים ריקול.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזאת המוגבלות של הטכנולוגיה הזאת של גיר ללא מערכת קירור, יכול להיות שבמקומות פחות חמים ופחות צפופים הבעיות של המערכת פחות בולטים, יחד עם זאת שקניתי רכב, בחרתי בסיאט אטקה, נחייה ונראה אם השד נורא כ"כ.

עדיין הם חייבים לתת מענה לבעיה.

כן, גם לי בא לקחת סיכון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לזחול עם רגל על דוושת הבלם לאורך זמן. מצב זה זהה להתקדמות עם חצי קלאצ' ברכב עם גיר ידני, לאורך זמן המצמד מתחמם ונשחק.

אז איך אמורים לזחול בתנועה איטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחררים את הרגל מדוושת הבלם. אם מדובר בפקק "קשה" עם מהירות זחילה אפסית אשר מחייבת אותך ללחוץ על הבלם תוך כדי תנועה, אז תמתין לפני התקדמות (תשאיר יותר מרווח). אם זה התוואי היומי שלך, אז הגיר הזה לא בשבילך.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחררים את הרגל מדוושת הבלם. אם מדובר בפקק "קשה" עם מהירות זחילה אפסית אשר מחייבת אותך ללחוץ על הבלם תוך כדי תנועה, אז תמתין לפני התקדמות (תשאיר יותר מרווח). אם זה התוואי היומי שלך, אז הגיר הזה לא בשבילך.

האמת זו צורת הנהיגה שלי שנים. התוואי שלי אינו כולל מהירות זחילה

אבל הילדים/בת זוג גם נוהגים (לפעמים) ברכב, כך שאני לא יכול ללמד את כולם איך לנהוג נכון בגיר DSG

זה היה מגוחך.

טוב כנראה אהיה צריך לחשוב על אלטרנטיבה אחרת,וחבל. (לוקח לי הרבה זמן להתחבר לרכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לזחול עם רגל על דוושת הבלם לאורך זמן. מצב זה זהה להתקדמות עם חצי קלאצ' ברכב עם גיר ידני, לאורך זמן המצמד מתחמם ונשחק.

אבל זה בדיוק מה שכולם עושים בפקקים. ואם אתה משאיר מרווח מלפניך, נכנסים לך 10 רכבים באמצע..

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...