Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו LG G6? מרוצה? אני לא.

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כתם צריבה בצבע לבן בחלק התחתון של המסך.

מנצל"ש

יש לי גלקסי 6 רגיל,כמעט בן 3 (יהיה בספטמבר),באמת עובד מצוין

רק הכתם הזה מפריע לי (כשהמסך לבן כמו בטאב בדפדפן,רואים ניווט ישן של ווייז,להלן הצריבה)

יש מה לעשות נגד זה? פיקסלים שרופים? להחליף מסך?

המכשיר באמת 90% מצוין וחראם לי לזרוק עכשיו אלפייה+ על מכשיר בסדר גודל דומה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמח לראות שאני לא לבד, מחיפושים באינטרנט אני היחיד שמתלונן, כולם משבחים ואין תקיעות והכל חלק ומכשיר נהדר.

או שנפלתי (ומסתבר שגם SHAY_U) על מכשיר לימון ודפוק, או שאף אחד לא יודע מה זה באמת מכשיר חלק וטוב.

אני פעם בכמה זמן מדליק את הנקסוס 5(הוא עדיין עובד, הסוללה שלו הפסיקה להטעין אחרי 3 שנים של שימוש) ומתפלא מאיכות המסך והמהירות שלו! אפ' הכי מעודכנות וחדשות והמכשיר לא מתעייף).

יש פתרון? מול רונלייט? LG העולמית?

בנוגע לOREO לדעתי לא יגיע כלום, בערך כל העולם קיבל אותו אבל במזרח התיכון (יש סקשן כזה באתר של LG) אין אפילו 'בקרוב'.

אני בגדול מחכה לראות אם העדכון יפתור דברים, הבעיה שכבר שנה וחצי המכשיר אצלי, ומלבד עדכון אבטחה אחד לא הגיע כלום, ובספק אם יגיע.

זה בזיון שמכשיר דגל של יצרן גדול וידוע לא שווה שום דבר ולא מקבל תמיכה מהיצרן.

בזמנו ביקשו ממני המלצה אם לקנות את המכשיר, אז עברתי וניסיתי לראות ביקורות עליו עד שהגעתי לוידאו הזה:

" target="_blank" rel="nofollow">

ואח"כ היו עוד כמה אחרים, והבנתי שמאז ה-G3 אין שום דבר חדש תחת השמש, והמלצתי בחום לא לקנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם G4 וכנראה גם אקנה חברה אחרת כשזה ימות.

גם פה בעיות איטיות וזמן סוללה קשות, בעיקר בגלל הוואצאפ. הגעתי גם למצב שהאפליקציה פשוט הייתה מסרבת להפתח או נתקעת לכמה שניות. מה שכן עזר, לפחות זמנית, זה למחוק את הלוגים של הקבוצות הגדולות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עם G4, עובד טוב בלי בעיות. אנדרואיד 6.

כשנתיים אצלי, עשיתי פעמיים Factory reset. פעם אחת בגלל איטויות בתגובת ספר טלפונים (עזר) ופעם שניה התברר שללא סיבה.

החלפת רמקול שהיה צרוד ושתי סוללות התבלו לגמרי, עכשיו עם סוללה שלישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הV20 (גירסת נוט של G5) כבר שנה וחצי, המסקנות שלי ממנו:

א) ביצועים בסדר. מצד שני, השימושים שלי במכשיר די בסיסיים (וואטסאפ, וייז, טאפאטוק, אינטרנט, שיחות). ניטרלתי את האפליקציות פייסוש ואינסטוש המובנות, רוב הזבל של LG, גוגל ופלאפון. לא משחק משחקים.

ב) סוללה ניתנת להחלפה, שזה יתרון ענק על המתחרים. יש גם סלוט לכרטיס זיכרון.

ג) בעיית צריבת מסך קיימת גם אצלי.

ד) בלותות׳ משתגע, אחת לכמה זמן מפסיק להתחבר אוטומטית וצריך לרסט את המכשיר.

ה) מכשיר עמיד מאוד. שרד אינספור נפילות. מדובר בטלפון עבודה עם ביטוח תיקונים חינם, אז אפשר לנחש עד כמה אכפת לי ממנו. יש כיסוי הכי זול שמצאתי, כדי שלא יחליק בידיים. אני לא מאמין במגני מסך.

ו) מכסה אחורי מתכתי לא נעים למגע. בגלל זה שמתי כיסוי.

ז) חורים בקליטה. לא יודע אם זה בגלל מכשיר או פלאפון.

ח) לא פרצתי/צרבתי רומים, בגלל נהלי בטחון מידע בחברה. לא הייתי עושה את זה גם בלי זה. מקורי זה הכי, אחי. מה שכן, עדיין תקוע על אנדרואיד 7 (לא יודע אם יש הבדל בינו לבין גירסאות חדשות). איפוס עבר רק פעם אחת, כשנשלח לתיקון בגלל בעיה במצלמה.

ט) תקלות - סדק במסך (כנראה בגלל התעללות שלי), הפסיקה לעבוד מצלמה קדמית. תוקן במסגרת ביטוח תיקונים של פלאפון.

מדובר בטלפון שקיבלתי מהעבודה. האם הייתי קונה כזה? לא ממש, המכשיר הוא אוברקיל לצרכים שלי, פלוס הוא גדול מדי לטעמי, ואני לא חושב שיש טעם להוציא על טלפון יותר מ1000, מקסימום 1500 שקל (וגם זה רק אם מדובר בדגם סופר מוצלח שיודע להכין קפה ולאתר חתולים פרסיים לפי דרישה). בטח שלא הייתי משלם על ה-V20 או 30 את הסכום שדורשים עליהם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי g3 עד מלפני שנה , הוא קיבל מסך כחול והחלטתי שלא לתקן אותו.

התחמם, היה לו דיליי מעצבן , היה זולל סוללות ועוד כמה דברים מעצבנים.

אני עכשיו עם samsung a5 ובסהכ אני מרוצה.

כנראה שלא אקנה lg שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה קונה מכשיר חדש אני הייתי מנסה למצוא פתרון ב XDA

https://www.xda-developers.com/

בסופו של דבר כנראה תצטרך לצרוב גירסה חדשה מותאמת לא מקורית.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברה שלי יש V10 בן שנתיים.

לאחר 10 חודשים הוחלף מסך בשל צריבה, הצריבה החלה לחזור עכשיו גם במסך הנוכחי.

לאחר שנה וחודש (חודש לאחר תום אחריות) הלוח אם מת, אותה תקלת זיכרון שהייתה לרבים בG4.

אחרי קצת רעש ברשתות חברתיות הסכימו להחליף את הלוח לפנים משורת הדין (אחריות של רצון טוב כי המכשיר טופל מיומו הראשון במוסכי היבואן).

הסוללה נמצאת היום בסוף חייה. מביש. בייחוד לאור העובדה שהיא שומרת עליה ביי דב בוק - לא טוענת בלילה, לא טוענת כשלא צריך וכו'...

מצד שני הטלפון עובד מהר ואין את כל תופעות האיטיות שמתארים פה.. והמצלמה שלו מהממת לאותה תקופה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק וואן פלאס חברים... אני בעל 3 לשעבר וכיום בעלים מאושר של 5T.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ל OnePlus. כל מכשיר אחר זה פשוט לא זה, ועברתי ה-מ-ו-ן ; כן, גם שם לא הכל מושלם אך במחיר שלו אין לו מתחרים. הדאעש צ'ארג' לא רואה ממטר כל טכנולוגיית טעינה מהירה אחרת בשוק, חיי סוללה מצויינים (גם ב 3T, גם ב 5 וגם ב6), ביצועים מטורפים שייגרמו אפילו לגירסת האקסינוס (הכושלת) של ה S9+ להחוויר, מערכת נקיה מזבל ועם טוויקים בטוב טעם (אלא אם מביאים אחד מייבוא מקביל שמריץ את ההיידרוג'ן ולא עוקסיג'ן, שזה פתיר באמצעות צריבה של האוקסיג'ן), עדכונים שוטפים בתדירות גבוהה (לחובבי הבטא, עוד יותר) והרשימה עוד ארוכה.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק וואן פלאס חברים... אני בעל 3 לשעבר וכיום בעלים מאושר של 5T.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

+1 ל OnePlus. כל מכשיר אחר זה פשוט לא זה, ועברתי ה-מ-ו-ן

אני בעלים מאוד לא גאה של oneplus2.

רבים אומרים שזה המכשיר הכי לא מוצלח שלהם וכל השאר בונבוניירות.. אבל לי הספיק אחד כזה.

אני מאוד אוהב מכשירים סינים אבל לoneplus אני לא מתקרב יותר.

יתרה מכך, בביקור שלי בסין לפני קצת פחות משנה גיליתי שגם הסינים לא מתקרבים לoneplus, לא הצלחתי לקבל הסבר מדוע.. אבל זה חיזק אצלי את הרתיעה מהיצרן הזה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות, ממה לא היית מרוצה בו? ידוע לי על חיישן טביעת אצבע שכושל בשלב מסויים ובעיות בצג המגע (שאמורות היו להיפתר באמצעות עדכון). איתו אמנם אין לי נסיון אך הרשת מגבה את הטענה שהוא הכבשה השחורה בסדרה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי lg g3 למשך שנתיים, המכשיר שרד נהדר אך נפל לי ממגדל שמירה והמסך התחרפן, לאחר החלפת מסך המסך היה אומנם ללא שברים אך אחרי שבועיים המסך נפסיק לעבוד ושם כבר ויתרתי.

לחברה שלי היה lg4, קנתה אותו בחנות קטנה לא יבואן רשמי, אחרי שנה הפלאפון התחרפן וכל הזמן נדלק ונכבה מעצמו, החליפו לה אותו והוא שרד עוד שנה עד שהוא נהיה איטי.

לחבר היה lg2, שרד לו כ3 שנים ולא עשה שום בעיות.

לחבר נוסף היה lg v20, קנה אותו כשרק יצא ולאחר חודש הוא מעט נרטב ונוצרה קורוזיה שלא ניתן לתקן והוא קנה lg6 שהוא מרוצה ממנו עד היום.

לי יש lg6 כבר מעל לשנה, עדיין מהיר מאוד ולא עושה לי בעיות בכלל חוץ מנקודה אחת שכשהוויז פתוח עם המסך והמכשיר מחובר למטען הוא מתחמם מאוד, אבל נראה לי שזה ככה אצל כל המכשירים, חוץ מזה אין לי אף תלונה על הlg6, מכשיר מדהים לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה על ה-G6 וחצי מהתגובות על G3\G4 לא בדיוק קשורות, חבר'ה.

ה-G6 שלי בן כמעט שנה ללא סימני עייפות או בעיות אחרות.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך סקרנות, ממה לא היית מרוצה בו? ידוע לי על חיישן טביעת אצבע שכושל בשלב מסויים ובעיות בצג המגע (שאמורות היו להיפתר באמצעות עדכון). איתו אמנם אין לי נסיון אך הרשת מגבה את הטענה שהוא הכבשה השחורה בסדרה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

דווקא החיישן טביעת אצבע בסדר גמור..

היה לי המון בעיות תוכנה איתו, לקח להם כמעט שנה לייצב את מערכת ההפעלה. כל עידכון שהיה יוצא היה מתקן משהו ודופק שלושה דברים אחרים. באיזשהו שלב התייאשתי והתקנתי את הגירסה לשוק הסיני (היידרוג׳ן) עד שלבסוף אחרי שנה יצאה גירסה יציבה (בערך) של אוקסיג׳ן וחזרתי אליה.

מעבר לכך, חיישן קירבה הפסיק לעבוד, חיישן תאורה הפסיק לעבוד, הרבה פעמים אנשים שמתקשרים אלי מתלוננים שהם שומעים את עצמם, עד היום יש באגים מעצבנים במערכת הפעלה כמו חיישן הטייה שמפסיק לעבוד עד שלא מרסטים את המכשיר..

הדבר הכי טוב במכשיר הזה היא הסוללה. אחרי שנתיים וחצי של שימוש אינטנסיבי היא מרגישה בריאה וחזקה כמו ביומה הראשון, ואני ממש לא שומר עליה ולא מקפיד על כל מיני כללים להארכת חיי סוללה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...