Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו LG G6? מרוצה? אני לא.

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה על ה-G6 וחצי מהתגובות על G3\G4 לא בדיוק קשורות, חבר'ה.

ה-G6 שלי בן כמעט שנה ללא סימני עייפות או בעיות אחרות.

אנשים עונים על החוויות שלהם עם היצרן הספציפי זה, ברור שלא כל הדגמים בעיתיים אבל יש "מגמה" מסוימת.

וסתם שאלה - הLG G6 גם מתחמם ומתלהט כמו קודמיו?

לפותח השרשור, ניסית לעדכן רום עם ה- LG PC SUITE?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי טוב במכשיר הזה היא הסוללה. אחרי שנתיים וחצי של שימוש אינטנסיבי היא מרגישה בריאה וחזקה כמו ביומה הראשון, ואני ממש לא שומר עליה ולא מקפיד על כל מיני כללים להארכת חיי סוללה.

פירקתי שבוע שעבר One Plus 3 לצורך החלפת מסך.

הסוללה שם לא מתפרקת, היא מודבקת למסגרת המסך מבפנים. צריך להפריד את הסוללה ולהדביק במסגרת החדשה. בעת הפרדת ההדבקה גילית שהסוללה גמישה כמו ג'יל. בדיוק הוצאתי אותה בעדינות והיא עדיין עובדת לאחר העברה למסגרת החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברה שלי יש LG G5 כבר שנתיים. מרוצה ממנו, למרות שאני חושב שהסוללה שלה צריכה החלפה.

יגאל כבר רכשת שיאומי? אם כן, איזה דגם?

אני מכוון לmi8 אקספלורר שעתיד לצאת בעוד חודשיים..

למרות שהviofo nex s שעתיד להיות מושק בעוד שבוע ניראה מאוד מאוד מפתה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירקתי שבוע שעבר One Plus 3 לצורך החלפת מסך.

הסוללה שם לא מתפרקת, היא מודבקת למסגרת המסך מבפנים. צריך להפריד את הסוללה ולהדביק במסגרת החדשה. בעת הפרדת ההדבקה גילית שהסוללה גמישה כמו ג'יל. בדיוק הוצאתי אותה בעדינות והיא עדיין עובדת לאחר העברה למסגרת החדשה.

יצא לי לפרק סוללות פנימיות שליצרנים רבים.. אצל כולם הסוללה גמישה ומדבקת.

כך סוללת ליטיום ניראת ללא זיווד פלסטיק קשיח

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפטקי קיבורד, מקלדת שמלווה אותי כבר שנים.

לא בטוח שזה מה שגורם לכל התקלות שלך אבל זה בהחלט לא עוזר, גם אותי ליוותה שנים, עד לפני שנה בערך כשהתחלתי להתקל בבעיות מטורפות איתה, כל כתיבה במקלדת היתה מלווה בדיליי מטורף, הייתי כותב > לא קורה כלום > לפתע כל מה שכתבתי נכתב מעצמו.

דיברתי עם התמיכה שלהם, אמרו שמודעים לבעיה. בפורומים בעולם כולם מתלוננים על אותה התקלה ולא טופל עד היום.

קורה גם עם מכשיר טרי ונקי.

מאז, עברתי למקלדת Google, לא עושה שום בעיות וה Swipe וה AI שלה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך סוללת ליטיום ניראת ללא זיווד פלסטיק קשיח

יופי, רק רק מסובך לפרק את זה, זה גם מסוכן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לא אוהב טלפונים עם סוללה קבועה.

גם במכשיר הבא אעדיף סוללה נשלפת.

בהרבה מקרים, במיוחד כשאתה בחו"ל עם ניווט פועל + הרבה שימוש במצלמה, הסוללה לא מספיקה לכל היום. טלפון עם סוללה נשלפת + סוללה רזרבית זה פתרון טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מכשירים יש עם סוללה נשלפת?

בנוסף אני תמיד מסתובב עם כיסוי מחומר TPU שמגן מפני נפילות. היום הסינים מצהירים שהם מיצרים כיסויים מחומר PC שהוא סופג יותר אנרגיה. לכן אף פעם לא הייתי צריך לפתוח את הטלפון בשביל להחליף חלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לא אוהב טלפונים עם סוללה קבועה.

גם במכשיר הבא אעדיף סוללה נשלפת.

בהרבה מקרים, במיוחד כשאתה בחו"ל עם ניווט פועל + הרבה שימוש במצלמה, הסוללה לא מספיקה לכל היום. טלפון עם סוללה נשלפת + סוללה רזרבית זה פתרון טוב.

אין מכשיר דגל עם סוללה נשלפת.

אני מחזיק סוללה חיצונית של Anker בנפח 13K. הסוללה תומכת ב-Quick Charge ומספיקה ל-4-5 הטענות מלאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן אף פעם לא הייתי צריך לפתוח את הטלפון בשביל להחליף חלקים.

רוב התקלות שהיו אצלי בטלפונים שונים הן תקלות של בלאי - שקע טעינה, רמקול, צריבות במסך. שום כיסוי לא יעזור פה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מכשירים יש עם סוללה נשלפת?

בנוסף אני תמיד מסתובב עם כיסוי מחומר TPU שמגן מפני נפילות. היום הסינים מצהירים שהם מיצרים כיסויים מחומר PC שהוא סופג יותר אנרגיה. לכן אף פעם לא הייתי צריך לפתוח את הטלפון בשביל להחליף חלקים.

ראה כאן

https://www.gsmarena.com/results.php3?idBatRemovable=1

מה הרעיון באמת בסוללה קבועה?

יותר קל למימוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח לגבי קלות המימוש של סוללה קבועה ביחס לאחת נשלפת,

מה שכן קיים דבר בשם planned obsolescence - התיישנות מכוונת.

בעיקרון מדובר על האינטרס של יצרן "ליישן" את המכשיר יותר מהר כך שתיפטר ממנו ותחליף לאחד אחר בתום תקופה מסויימת.

אחת מהשיטות היא להפוך את המוצרים שלו לסגורים, קשים ויקרים יותר לטיפול בתקלות כדי לדחוף אותך להחליף אותו יותר מהר.

כמובן שיש עוד שיטות כמו לדוגמה האטה מכוונת (iOS ידועה לשמצה במיוחד), שימוש בטכנולוגיות ייחודיות ליצרן וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עם סוללה קבועה ניתן לקבל (תקן) עמידות למים שהופך סטנדרט.

גם אני מעדיף נתיקה בשאר הבחינות.

לרוב RESTART פותר בעיות שהן לכאורה

planned obsolescence, כאן נראה לי שמדובר יותר בתקלה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...