Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו LG G6? מרוצה? אני לא.

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראה כאן

https://www.gsmarena.com/results.php3?idBatRemovable=1

מה הרעיון באמת בסוללה קבועה?

יותר קל למימוש?

סוללה קבועה מאפשרת אטימה טובה יותר של המכשיר. כיום כשמונחים כמו IP67 ו IP68 כבר לא כ"כ זרים ואף הפכו לדרישה לא פחות חשובה ממצלמה איכותית (כי אין כמו לצלול עם המכשיר בפאנג'ויה באילת), אין מצב למצוא סוללה נשלפת בסלולרי ממותג.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סוללה קבועה אכן מאפשרת אטימה הרמטית יותר, אבל לדוגמה Galaxy s5 היה מדורג IP67 והייתה לו סוללה נשלפת.

נכון, סוללה קבועה מונעת טעויות משתמש (היו אין ספור אנשים שצללו עם ה-s5 מבלי לבדוק אם הגב האחורי יושב כמו שצריך וכתוצאה מכך הרסו את המכשיר), אבל עדיין- אפשר לייצר מכשיר עם סוללה נשלפת וגם עם אטימה למים/אבק וכו'.

מה גם שצריך לקחת בחשבון שהחלפת סוללה במכשיר אטום עם סוללה קבועה למעשה הורסת את האטימה של המכשיר (כמו גם החלפת מסך או כל חלק אחר).

העובדה היא שסוללה צריך להחליף פעם בכמה שנים, ואם משתמש מחליט שהוא רוצה להחליף אותה הוא במודע מוותר על האטימה של המכשיר למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לא אוהב טלפונים עם סוללה קבועה.

גם במכשיר הבא אעדיף סוללה נשלפת.

בהרבה מקרים, במיוחד כשאתה בחו"ל עם ניווט פועל + הרבה שימוש במצלמה, הסוללה לא מספיקה לכל היום. טלפון עם סוללה נשלפת + סוללה רזרבית זה פתרון טוב.

עם ה-V20 קיבלתי שתי סוללות, ויש לו סוללה נשלפת. אני חושב שגם ב-G5 זה ככה, אבל זה כבר דגמים בני שנה. בדור החדש שלהם חזרו לסוללה קבועה.

ואין בעיה שתהיה קבועה, רק שתהיה גישה לפתוח ברגים/קליפסים כדי להחליף אותה, ושלא תהיה מחוברת בהלחמה. אבל אם זה גם בלי מעטפת פלסטיק לסוללה, אז בכלל המצב רע.

נכון לעכשיו, אפילו שהV20 לא מבריק במיוחד, אני לא רואה לו מחליף ראוי באופק.

אצלי בעבודה מקבלים טלפונים בחוזה לשנתיים, ואז אתה משדרג לטלפון חדש, והישן נשאר אצלך, בדומה לליסינג. כנראה פשוט אסיים את החוזה ואמשיך עם ה-V20 עד שיתפגר.

מצד שני אני מפחד שהוא ימות בדיוק כשיגמר החוזה "ליסינג" עליו. ואז אצטרך או לחתום על עסקה חדשה או לקנות טלפון באופן פרטי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אבל לא רק.

לא צריך בטלפון לייצר מסגרת מעוצבת בה יושבת הסוללה, לא צריך מכסה אחורי נפתח, לא צריך את הסוללה עצמה לסגור בתוך מארז פלסטיק, מה שמאפשר להגדיל אותה בכמה מ"מ לכל כיוון.

אין גם בעיות ניתוק מגעים של הסוללה.

סוללה פנימית זה מבנה יותר אמין ויותר פשוט. וכן, רוב הלקוחות לא יחליפו סוללה פנימית אחרי שהיא תתבלה, אלא את כל המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שעברו על השולחן שלי לא מעט מכשירים מכל הסוגים (אני מדבר על מספר כנראה תלת ספרתי- חברים, משפחה, וכל מי ששמע שמועה על זה שאוכל לעזור לו להחיות את הבלטה שיושבת לו על השולחן) , אני יכול להכתיר את LG ללא ספק כגרועים ביותר מבין הממותגים בכל הנוגע לאמינות. הכל היה שיגעון עד ה G3, ה G3 עצמו היה סבבה, פה ושם קצת בעיות תוכנה קטנות. ה G4 היה פיסת זבל, ה 5 ו ה 6 בהחלט עליית מדרגה- אבל זה לא שקשה להתעלות על דרעק לא מתפקד. מי שמרגיש צורך ממש חזק לקנות LG- ללכת על סדרת ה V, נראה כאילו LG משקיעים קצת יותר בתוכנה שלהם.

הרבה אנשים אוהבים להלל את oneplus שלא ממש בצדק. בעיות נפוצות ב 1 ועד ה 3 כוללות מסך מגע שנוטה להתפגר ושקע טעינה שנוטה להשתחרר, מה 3 והלאה הבעיות עברו יותר לתוכנה, עם כל מיני פריזים מוזרים, כיבוי עצמי רנדומלי, ריסטים שמנסים לבצע פעולות מסוימות (כאשר אחת הבעיות היותר מפורסמות הן של ריסט בזמן חיוג), ואחד הדברים המעצבנים ביותר בזמן שימוש- אובדן אות WIFI. אני מקווה שב 6 פתרו את הדרעק הזה, לא יודע אם זו בעיית חומרה או תוכנה.

לפחות המכשירים שלהם די קלים לתיקון (והסוללה אדומה, שזה מעלה חיוך בזמן התיקון)

לשאומי יש יותר מדי דגמים כדי לגבש דעה, ואנשים משום מה נוטים להתעלל בהם. אולי מרגישים שמכשיר זול לא ראוי ליחס, הרבה מאלו שמצאו את עצמם פה הגיעו עם מסכים סדוקים ושאר ירקות. קשה לדעת אם הבעיות כתוצאה מתכנון לקוי או שימוש לקוי.

ולבסוף, סאמסונג-

אני ממש לא אוהב את סדרת ה A, זורקים אותם לשוק, לרוב עם בעיות תוכנה, ואיפה שהם יצאו- שם ישארו. אולי עם עדכון תוכנה אחד במהלך החיים שלהם. בדגמים המוקדמים מסכי המגע שלהם היו לא משהו. בחדשים (A7 והלאה) הכל נראה בסדר.

ה S הם ה daily driver הכי נפוץ, וכנראה גם הכי אמין שיש היום בשוק. סבלו מבעיות ותקלות עד ה 3 הדי ידוע לשמצה, משם והלאה עם כל דור הבעיות הולכות ופוחתות. ה 6 ומעלה מכשירים מצוינים מבחינתי. אני רואה אותם פה מאוד מעט למרות שהם נפוצים מאוד בארצנו.

אם במכשיר אמין חשקה נפשכם, כזה שישאר איתכם לאורך זמן באמת, והידיים שלכם לא קטנות באופן מוזר- גלאקסי נוט הוא התשובה שלכם.

הם שורדים תקופות זמן מופלגות (מסתובבים במחוזותינו לא מעט מכשירי נוט 3 שעוד מתפקדים נפלא ביומיום), התוכנה בהם מוקפדת יותר מבסדרת ה S הראשית ברוב המקרים, והעיצוב הפנימי תמיד מודולרי- אבל מורכב מצוין. אישית לא יצא לי להחליף שקע טעינה במכשיר נוט כלשהו.

אני לא טוען שמה שאני מציג פה אלו עובדות, אלא מנסיוני האישי לאחר התעסקות ותיקון מספר מכשירים גדול.

2 טיפים כלליים:

1- במידה ויש לכם מכשיר סאמסונג שנרכש בארץ, תבחרו בשפת המערכת אנגלית. שיפור ביצועים וחיי סוללה מיידי, גמגומים נעלמים.

2- אנדרואיד M (וספציפית 6.0.1) היא גרסת האנדרואיד הכי מבוגגת שנתקלתי בה מאז ימי ה 2 נקודה משהו העליזים. המון בעיות נפתרות בעדכון ל 7.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיאומי לעומת היצרניות האחרות, היא שמה לעצמה מטרה שהיא רוצה לשווק כמה יותר טלפונים לכל האכלוסיה: מטלפונים זולים ועד ליקרים. כלומר היא יורה לכל הכיוונים. היא עושה את זה ע"י מערכת שלה (MIUI) שמתאימה את המערכת לדרישות של המכשיר.

למהלך הזה יש יתרונות כמו עדכוני אבטחה עדכניים גם למכשירים יחסית ישנים, גם תחושה של מערכת הפעלה עדכנית, וגם מערכת הפעלה אחידה לכל המכשירים.

לפני שאני קניתי את השיאומי שלי, שאלתי הרבה מאוד אנשים, כולם ללא יוצא מן הכלל אמרו שיש להם מכשירים טובים מאוד. עד כדי שהמלצתי למישהו לקנות רדמי נוט 4X במקום לתקן את ה-LG G5 שלו (שהוא הצליח לנפץ לו את הצורה). הבחור טען שהמכשיר עושה את העבודה.

לשיאומי יש את החסרונות שלהם, אבל אין לי ספק שהמכשיר הבא יהיה גם שיאומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוט 4/4x מכשירים פנטסטיים ביחס למחיר. קניתי לא מזמן אחד כזה לאמא שלי, כי מצד אחד הוא עם חומרה חזקה מספיק כדי לאכול מה שזורקים עליו בלי להשתעל, ומצד שני זול יחסית, לא גדול מדי, ופשוט מאוד לתפעול.

על הדרך- הפופולריות האדירה מתורגמת לזמינות תמידית של חלפים מקוריים בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- במידה ויש לכם מכשיר סאמסונג שנרכש בארץ, תבחרו בשפת המערכת אנגלית.

אגב אצלי בכל הטלפונים, עוד הרבה לפני עידן הסמארטפונים שפת המערכת תמיד אנגלית.

לא יודע להסביר מדוע יותר נוח לי ככה. שליטה שלי באנגלית פחות טובה מאשר בעברית או ברוסית אבל עדיין הרבה יותר נוח לי כשהממשק באנגלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכל הפיתוחים העיקריים הם בנויים על הממשק באנגלית.

למשל בשיאומי יש עוד חלון בית של הרבה קיצורים. בנוסף כאשר מישהו מתקשר באנשי קשר עם שם פרטי ומשפחה, השם מופיע בצורה מחוברת בשפה העברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אבל לא רק.

לא צריך בטלפון לייצר מסגרת מעוצבת בה יושבת הסוללה, לא צריך מכסה אחורי נפתח, לא צריך את הסוללה עצמה לסגור בתוך מארז פלסטיק, מה שמאפשר להגדיל אותה בכמה מ"מ לכל כיוון.

אין גם בעיות ניתוק מגעים של הסוללה.

סוללה פנימית זה מבנה יותר אמין ויותר פשוט. וכן, רוב הלקוחות לא יחליפו סוללה פנימית אחרי שהיא תתבלה, אלא את כל המכשיר.

בנוסף אפשר גם לתת כל מיני צורות מוזרות לסוללה (כמו סוללה בצורת L באייפון) כדי לדחוף יותר חומרה למכשיר, לאפשר מבנה דק יותר, חומרים יוקרתיים יותר, איטום נגד מים, מארז קשיח יותר, לחסוך בעלויות ייצור (שימוש בדבק במקום ברגים וקליפסים), שוב פעם planned obsolescence (להחליף חלק יותר קשה מלהחליף את כל המכשיר).

מתישהו זה יגיע גם למכונית החשמלית האוטונומית שלכם, שהסוללה והמנועים יהיו חלק אינטגרלי משלדת אלומיניום (או חומר פלסטי כלשהו), שאליו מחוברים בהדבקה חלקי מרכב, סלון, בידוד, אלקטרוניקה וכו', וכדי לגשת למשהו מזה יהיה צריך לנסר את הרכב.

בעצם כבר מתחיל להגיע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי lg g5 מעל שנתיים.

אני חייב לציין שאני מכור לממשק של lg.

אני מכור ל2 מצלמות ( אחת fish eye).

פתרון פשוט מושלם לטיולים.

אני מכור לקטע של החלפת סוללה, לא יודע איך להמשיך לחיות ביום של אחרי.

בחיים לא נתקעתי בלי סוללה, לא מסתובב עם מטען נייד.

למכשיר שלי הייתה בעיה ב gps

טופלה עלידי טכנאי שהגיע לבית לקוח.

צריבת מסך קיימת מדי פעם על בהירות גבוהה בשימוש באפליקציה אחת במשך זמן ארוך, אבל זה נעלם תוך כמה שניות, אני אישית לא סובל מזה בכלל.

אני חושב שההבדלים בין האנשים שמרוצים / לא מרוצים מהכשיר נובע מהסיבה שאנשים לא מבינים שטלפון דורש תחזוקה, וזה לא פח זבל שאפשר לזרוק לתוכו הכל ולצפות שהכל יעבוד כרגיל.

אני מקפיד לנקות קבצי וידאו של ווטסאפ שלא צריך,

להעביר תמונות לכרטיס הזכון.

למחוק אפליקציות שאני לא משתשמש בהן, לעשות ניקוי קבצי זבל מהמכשיר.

סוגר אפליקציות בגמר שימוש.

לכבות בלוטוס ומיקום כשאין צורך ולכן המכשיר מתפקד כמו שצריך.

אני מכיר המון אנשים שלא עושים כלום ומעמיסים על המכשיר ומתפלאים שהוא בקושי זז. ידוע גם שהאפליקציות היום מאוד כבדות וכל עדכון מוסיף עומס על המכשיר ולכן ברור שעם הזמן הטלפון כבר ( סוחב פחות) אבל גם האפליקציות יותר כבדות ומסובכות.

מי שלא מסוגל להתמודד עם זה ככל הנראה שצריך לקנות אייפון, שכידוע לי מתמודד יותר בקלות עם העניין הזה, בגלל מערכת ההפעלה שלו.

לכל מכשיר יש את היתרונות והחסרונות שלו וגם את עניין המחיר + ( עלות תחזוקה) מקרה הצורך.

אגב עד היום יש לי את g2 בבית שמשמש כטלפון חלופי, עובד פצצה!

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, לפני שנה נרכש באילת מכשיר LG G6 (אחרי שהנקסוס 5 הכי טוב שיש מת).

השימוש הוא שימוש רגיל, תמונות, איזה משחק, וואטסאפ כמו כולם ועבודה מול יומן, לא משהו שאף אחד לא משתמש.

לאחר כמה חודשים, המכשיר נהיה איטי, פתיחת וואטסאפ בדיליי של 4-3שנ', פתיחת מצלמה 3שנ', טעינת חייגן\אנשי קשר יכול גם להגיע ל4-5 שנ', שליחת תמונה בוואטסאפ לפעמים 10 שנ'! המכשיר סוגר לי אפ' כמו ווייז ומתקשה להפעיל מוזיקה (DEEZER) וניווט ביחד.

זה המון זמן נעלם שמצטבר במהלך היום לצד תסכול ועצבים!

המכשיר סטוק לחלוטין (עדיין עם אנדרואיד 7 הישן מאד), יש עליו מעט אפ' אשר הורדו רק מהחנות, שום דבר חיצוני.

עשיתי למכשיר הארד ריסט(איפוס מלא - באמצעות התפריט במכשיר עצמו ולא דרך שום פריצה או מעקף כלשהו), ומיד אחכ הורדתי וואטסאפ - אותו דיליי בדיוק! (זאת אומרת שהמכשיר ריק לחלוטין, ועדיין נתקע ואיטי).

*המכשיר ללא נפילות\שריטות\מעיכות, חיצונית נראה חדש לחלוטין, עם קייס ומגן זכוכית מיומו הראשון.

אציין בזאת שכחודשיים לאחר שנקנה, המטען המקורי שבק חיים (קיבלתי חדש במסגרת האחריות לאחר שבועים), כחודש לאחר מכן המטען המקורי לרכב שהגיע בערכת הקניה גם שבק חיים (התחמם והפסיק להטעין), 2 הכבלי USB TYPE C המקוריים גם הפסיקו להטעין (לא הפעלתי אחריות לאור הסחבת שהייתה במימוש האחריות במטען הביתי).

בנוסף, בחצי שנה האחרונה הופיעו צריבות במסך (מחיפוש ברשת תופעה ידועה מאד), אני רואה את אותיות המקלדת צרובים על המסך ברקעים כהים. גם לזה אין פתרון.

*נגמרה האחריות בסוף אפריל.

מה עושים?

אגב, יש סיכוי גדול מאוד שאתה עושה גיבוי לווטסאפ שלך עם סרטונים או כמות תמונות מטורפת.

תסתכלו על תיקיית תמונות ווטסאפ שלכם ותבינו שיש שם לפחות כמה אלפי תמונות במקרה הטוב, זה מכביד מאוד על הטלפון ועל האפליקציה, ולכן מי שלא מקפיד לנקות תמונות פורנו, או סתם בלבולי מוח מהקבוצות של הגן, בניין, צבא.שלא יתפלא שהמכשיר שלו עובד לאט.

כדאי מאוד לנקות את התיקייה הזאת לפחות מדי פעם, ואת התמונות להעביר לכרטיס זכרון, או לענן או למחשב.

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שההבדלים בין האנשים שמרוצים / לא מרוצים מהכשיר נובע מהסיבה שאנשים לא מבינים שטלפון דורש תחזוקה, וזה לא פח זבל שאפשר לזרוק לתוכו הכל ולצפות שהכל יעבוד כרגיל.

אני מקפיד לנקות קבצי וידאו של ווטסאפ שלא צריך,

להעביר תמונות לכרטיס הזכון.

למחוק אפליקציות שאני לא משתשמש בהן, לעשות ניקוי קבצי זבל מהמכשיר.

סוגר אפליקציות בגמר שימוש.

לכבות בלוטוס ומיקום כשאין צורך ולכן המכשיר מתפקד כמו שצריך.

אני מכיר המון אנשים שלא עושים כלום ומעמיסים על המכשיר ומתפלאים שהוא בקושי זז. ידוע גם שהאפליקציות היום מאוד כבדות וכל עדכון מוסיף עומס על המכשיר ולכן ברור שעם הזמן הטלפון כבר ( סוחב פחות) אבל גם האפליקציות יותר כבדות ומסובכות.

כל אלו דברים שלא עשיתי מעולם עם ה-Oneplus one המיושן שלי במשך 3 שנים, ועד יומו האחרון הוא עבד טוב יותר מבחינת ביצועים מאשר ה-LG G6 שלי מיומו הראשון.

מה Oneplus יודעים לעשות ש-LG לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות התוכן שלך מלפני שלוש שנים והיום שאתה מחזיק בטלפון, לא ניתן בכלל להשוות. וגם כמות האפליקציות שהיום משתמש רגיל מתקין במכשיר.

ווטסאפ שלך מלפני שלוש שנים והיום, זה לא אותו מאגר מידע, תמונות, וידאו.

יכול להיות ש lg6 לא מושלם, אישית לא התנסתי איתו, אבל זה נכון לגבי כל טלפון.

כמה תמונות יש לך היום בגיבוי הווטסאפ שלך, או בתיקיית תמונות הווטסאפ שלך?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...