Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסור נשיאת פלאפון בבית ספר יסודי,רנחנו נגד. מה לעשות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 2172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני.

אבל אני מודאג שהילדה לא תאנס\ תוטרד מינית \ תנוצל מינית.

מפחד. מה אני יעשה

הידעת שמאז שהנייד נכנס לשימוש יומיומי לא חלה כל ירידה במקרי האונס וההטרדות המיניות בישראל?

דווקא להפך, הנייד הוא פלטפורמה נהדרת לפתות ילדים ולהורים לא באמת יש שליטה בנושא.

בכל אופן, נראה שהבעיה כאן היא לא בילדה שלך.

כמו כן, לא הבנתי מה ענו לך בבית הספר כששוחחת איתם עם הנושא, העלת את הדאגות שלך והסיבה שבשמה אתה מבקש שיותר לה להביא נייד סגור בתיק.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא, לא חושב.

וברצינות, הבעיה זה עודף מידע, וזה שאנשים שלא צריכים לקבל במה, מקבלים במה, ואנשים שעדיף שלא יתקשרו בינהם, מתקשרים בינהם.

תופעה כמו דאע"ש ספק אם הייתה מתקיימת בלי רשתות חברתיות.

אתה אומר את זה כאילו טרם הרשתות החברתיות לעולם לא התאגדו קבוצות אנשים נגד קבוצות אחרות, מעניין מה המפלגה הנאצית וה-KKK היו אומרים על זה.

עודף מידע היא לא בעיה, למצוא מידע אמין בין שלל מאגרי הידע היא הבעיה והבעיה הזאת לא כזאת גדולה כשלומדים על מי לסמוך ועל מי פחות אבל זה בטח עדיף על מה שהיה לפני, טלוויזיה ועיתון שנשלטו על ידי אנשים מסויימים עם אינטרסים מסויימים, כיום יש את הפריוילגיה לבחור בין אמת לשקר, ברוב המקרים בלי אינטרנט לא הינו שומעים את האמת.

"אנשים שלא צריכים לקבל במה" לא יודע אם אתה מתכוון למישהו ספציפי אבל באופן כללי בסופו של דבר פרובוקציות היו לפני ויהיו גם אחרי, בעידן האינטרנט הכל נשכח מהר מאוד, שוב, לפחות יש את הפלטפורמה הזאת להביע דעה בלי להיות מקורב לעורך עיתון או כתב בטלוויזיה, ששם אנחנו יודעים לא תמיד מדברים אמת אם בכלל

עריכה אחרונה על ידי Gattuso8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידעת שמאז שהנייד נכנס לשימוש יומיומי לא חלה כל ירידה במקרי האונס וההטרדות המיניות בישראל?

דווקא להפך, הנייד הוא פלטפורמה נהדרת לפתות ילדים ולהורים לא באמת יש שליטה בנושא.

הוא אמר שהטלפון שלה סגור לכל אפליקציה.

אבל אם לילדה יש נטייה לנתק קשר, יכול להיות שיש לה בעיית התארגנות או קושי אחר שקשור לבעיות קשב, ואפשר לטפל בזה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

להיות הורה חרדתי זה חרא עבור ההורה ולא פחות חרא עבור הילד.

מניסיון אני אומר לך, טיפול לא ארוך מדי עושה פלא.

להיות הורה שמבטל ככה את מוסד החינוך זה על הפנים.

לא דרשו פה שום דבר יוצא דופן. להיפך, תהיה שמח שמישהו מגביל את הזומבים הקטנים מהזוועה המרצדת הזו.

הרי ההורים בטח לא טורחים...

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמר שהטלפון שלה סגור לכל אפליקציה.

אבל אם לילדה יש נטייה לנתק קשר, יכול להיות שיש לה בעיית התארגנות או קושי אחר שקשור לבעיות קשב, ואפשר לטפל בזה.

כל אפליקציה זה יפה וטוב, אבל מספיק שהוא לא סגור להודעות ושיחות ויש לך בעיה.

אבל זה לא אומר שכל ילד עם טלפון פתוח מסכן את עצמו באונס בדיוק כמו שכל ילדה שהולכת ברחוב בלי נייד לא מסכנת את עצמה באונס.

הסיכון שם, הוא קיים, עם נייד או בלי והוא די קלוש בכל אופן.

דפוס פעולה של פדופילים בדרך כלל אינו מסתכם בחטיפת ילדות קטנות בדרך הביתה, אני הייתי מתחיל מלחשוד באבא של החברה, אולי אפילו סבא או השכן השקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתחיל מלחשוד באבא של החברה, אולי אפילו סבא או השכן השקט.

רק בקארספורום אתה שואל שאלה על טלפון, ומקבל בתמורה דיון אפל שגורם לך לחשוב פעמיים על משמעות הליטוף שסבא נתן לך כשהיית צעיר.. :-D

Hold your horses people

מה שמזכיר לי, אני צריך לקחת את הילדה מהשכן השקט בקומה מעליי, היא אמרה שתחזור ב1 ושמעתי צעקות מהדירה שלו, לא אופייני לו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה, עוד לא הזכירו נאצים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LMAO

"מבקש המלצה איך לפעול לגבי בית ספר שלא מרשה פלאפונים"

-"יש מצב שחמך פדופיל"

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשזה שורש הבעיה זה הופך להיות לנושא לגיטימי. הרי אם פותח השרשור לא היה חושש מהנושא לא היה אכפת לו שביתו לא תלך ללא נייד.

בכל אופן, אני עדיין ממתין לתשובה מה ענו לו בבית הספר כשהציג להם את החששות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המורה אסרה עליה להביא את הפלאפון איתה.

אמנם אני עדיין לא אבא, אבל מבחינתי, כל עוד מנהלת ביה"ס לא אסרה על כלל התלמידים להגיע עם טלפון לשערי ביה"ס, ה"איסור" של המורה התנדף ברוח.

יחד עם זאת, הילדה לא צריכה לשחק בסלולארי בזמן השיעור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דפוס פעולה של פדופילים בדרך כלל אינו מסתכם בחטיפת ילדות קטנות בדרך הביתה, אני הייתי מתחיל מלחשוד באבא של החברה, אולי אפילו סבא או השכן השקט.

חטיפה במובן האלים של המילה - בדכ לא, אבל פיתוי ילדים בדרכם חזרה הביתה, דווקא כן.

אני מסכים שצריך להיזהר אבל לא להטיל הכל על הסלולארי ובית הספר ובמקרה הנ''ל צריך גם להוריד את סף החרדה - ויפה שעה אחת קודם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רעיון כזה רע.

יחד עם המון תועלת שהאינטרנט הביא, הוא גם גרם להמון נזק.

אני אישית חושב שעולם בלי אינטרנט היה יכול להיות עולם טוב יותר.

הנזק כל כך מגומד לעומת התועלת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...