Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר גיל ה30 - יש חיה כזו?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 302
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אדם שלא הםך למנכ"ל או מנהל בכיר עד גיל 40 לא יהפוך לאחד כזה לעולם. בגיל 30 רוב הדלתות בחיים נסגרות ואנשים נמצאים במסלול מסוים ומאוד קשה עד כמעט בלתי אפשרי לבצע שינוי משמעותי.

מה תגיד על סטודנטים בני 30+ שלומדים הנדסה במכללה כשיש להם כמה ילדים לכלכל? אני חושב שהם משוגעים, אבל יש כמה חבר'ה שהפתיעו אותי לטובה ומוציאים אחלה ציונים.

אני לא חושב שהם יהיו מהנדסים פחות טובים ממהנדס צעיר בן 27 שרק סיים את הלימודים שלו. בד"כ הם מגיעים עם ניסיון תעסוקתי בתחום ההנדסה גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה תגיד על סטודנטים בני 30+ שלומדים הנדסה במכללה כשיש להם כמה ילדים לכלכל? אני חושב שהם משוגעים

בטח, הם צריכים להשקיע את מעט הזמן שנשאר להם בכתיבת צוואה ובחירת חלקה בבית קברות. והם עוד הולכים ולומדים שטויות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם שלא הםך למנכ"ל או מנהל בכיר עד גיל 40 לא יהפוך לאחד כזה לעולם. בגיל 30 רוב הדלתות בחיים נסגרות ואנשים נמצאים במסלול מסוים ומאוד קשה עד כמעט בלתי אפשרי לבצע שינוי משמעותי.

זאת אומרת, שאם בגילאי ה- 20-30 לא צעדתי ב"שבילים הנכונים". (אקדמיה/רכישת מקצוע כלשהי+התמקצעות)

אז מגיל 30 ואילך, זה יהיה כמעט ובגדר הבלתי אפשרי לשנות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח, הם צריכים להשקיע את מעט הזמן שנשאר להם בכתיבת צוואה ובחירת חלקה בבית קברות. והם עוד הולכים ולומדים שטויות.

לא, הם לא. אתה לעומתם צריך טיפול מקצועי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי באנשים שהלכו ללמוד רפואה אחרי שהיה להם תואר שני במקצוע אחר, המבוגר ביותר היה בן 35 (וצריך להביא בחשבון שיש גבול עליון שמעליו לא מקבלים ללימודים).

לאבא שלי היה חבר שלא סיים תיכון (ברח מגרמניה ב-1939) בגיל 65 יצא לפנסיה והלך ללמוד באוניברסיטה, בגיל 82 קיבל את התואר השלישי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משבר גיל ה-90.

ואדים, אתה מקבל עצות נכונות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי באנשים שהלכו ללמוד רפואה אחרי שהיה להם תואר שני במקצוע אחר, המבוגר ביותר היה בן 35 (וצריך להביא בחשבון שיש גבול עליון שמעליו לא מקבלים ללימודים).

משווה ומעלה.

אני מכיר אחד שהתחיל את לימודי הרפואה בגיל ארבעים פלוס.

נאלץ לעקור זמנית עם משפחתו וארבעת ילדיו להונגריה עבור הלימודים, חזר לארץ,

ועובד כבר כמה שנים בארץ, לקראת סיום הסטאז׳.

לאור היכרותי עם הבחור - חד כתער במחשבה ויחד עם זאת עדין וקשוב - אני מנחש שכבר עכשיו הוא מתעלה על רופאים בכירים ממנו.

והשוס? אתיופי. שלא תחשבו לרגע שהייתה פה איזו תמיכה של הורים עשירים או משהו כזה.

נקודה למחשבה עבור יללניי הפורום למיניהם.

להבדיל אלף אלפי הבדלות, גם אני ביצעתי שינוי כיוון מוחלט בגיל 30 בדיוק. לא היו ילדים, גורם מקל משמעותי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה...אני 30 וחודשיים, לא הרגשתי ולא שמתי לב ולא עכלתי בכלל שאני בגיל הזה, מבחינתי אני עדיין 21 לקראת שחרור מהצבא.

אכן רווק, עובד כשכיר, יש עוד חלומות להגשים ולדעתי תמיד יש עוד ועוד חלומות להגשים למרות שרובם נראים רחוקים, אחרי לא מעט טעויות הן בזוגיות והן כלכליות אבל מה, אנערף, מתגלגלים הלאה.

לדעתי פות"ש אתה קצת מגזים.. אין משבר ואין נעליים, היום החיים מתחילים בגיל הזה, בעבר ההורים שלנו לרוב התחתנו בגיל 20 והביאו ילדים כי ככה היה המנהג, חתונה וילדים בגיל צעיר יחד עם עבודה, אז בזמנו בגיל הזה מפרנס יחיד יכל להחזיק את המשפחה ובית עם אוטו, היום להיפך ולפעמים גם לא קרוב, לא פלא שאנשים מתחילים את החיים מאוחר עם ילדים בגיל 30+ (אני עדיין ללא).

בקיצור, מחר יום חדש, אתה עדיין צעיר, שמור על כושר ותאכל בריא :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כן. אמנם לא חוויתי משבר כלשהו אבל הייתי מבואס מכך שדברים שהייתי אמור לעשות עד גיל 30 לא הספקתי.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק. אף דלת לא נסגרת בגיל 30. חלק מחברי מהיחידה התחילו רק ללמוד בגיל 30.

אני עשיתי סיבוב פרסה לתחום אחר לגמרי וכך רוב חברי מהתקופה ההיא.

אתה זה שבוחר מה לעשות עם החיים שלך.

החיים לא נגמרים באף גיל ובכל רגע נתון אתה יכול לעצור ולחשב מסלול מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משווה ומעלה.

אני מכיר אחד שהתחיל את לימודי הרפואה בגיל ארבעים פלוס.

נאלץ לעקור זמנית עם משפחתו וארבעת ילדיו להונגריה עבור הלימודים, חזר לארץ,

ועובד כבר כמה שנים בארץ, לקראת סיום הסטאז׳.

לאור היכרותי עם הבחור - חד כתער במחשבה ויחד עם זאת עדין וקשוב - אני מנחש שכבר עכשיו הוא מתעלה על רופאים בכירים ממנו.

והשוס? אתיופי. שלא תחשבו לרגע שהייתה פה איזו תמיכה של הורים עשירים או משהו כזה.

נקודה למחשבה עבור יללניי הפורום למיניהם.

שלום, כאן יללני הפורום למיניהם.

מחכים לסיפור על האתיופית החרדית הערביה (היא כבר תמצא דרך לחבר את זה, סמוך עליה) שעזבה בגיל 60 את בעלה המתעלל עם 30 ילדיה, ותוך שנתיים זכתה בפרס נובל ופרס טורינג, מכרה את הסטארט-אפ שלה ב-2 מיליארד דולר לגוגל וחצתה את האוקינוס האטלנטי בשחיה (תוך כדי השלמת אולטרא איירון מן ופוסט דוקטורט פורץ דרך, במקביל).

יאללה יאללה, כולם פה חיים ב-happy happy joy joy. בואו תפרצפו את זה - כן, דברים משתנים עם הגיל. לא כל מה שאנחנו רוצים לעשות אנחנו עושים, ולא כל מה שעושים (כי צריך) הוא כזה כיף. וכן, לפעמים בא לך לקום בבוקר ולהעיף הכל לעזאזל. ואפילו, יודעים מה, מותר להגיד את זה.

או במילים אחרות - זה שעם הגיל הפרספקטיבה משתנה, וזה עלול מדי פעם אפילו לגרום לך למחשבות מעט פחות שמחות ממצב האושר הקבוע של כמה מהחברים כאן, זה די סביר. ומי שלא שואל את עצמו מדי פעם למה הוא עושה מה שהוא עושה ואם כל העסק הזה עדיין עומד באיזה מדד של סבירות, עלול באמת להתעורר כשיהיה מאוחר מדי.

(לידיעת הקורא ואדים, אין באמור לעיל הצדקה ו/או המלצה לשקוע בדיכאון).

יאללה, חזרתי לפרסונה הרצינית שלי. מישהו צריך המלצה על סיטרואן?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה...אני 30 וחודשיים, לא הרגשתי ולא שמתי לב ולא עכלתי בכלל שאני בגיל הזה, מבחינתי אני עדיין 21 לקראת שחרור מהצבא.

אכן רווק, עובד כשכיר, יש עוד חלומות להגשים ולדעתי תמיד יש עוד ועוד חלומות להגשים למרות שרובם נראים רחוקים, אחרי לא מעט טעויות הן בזוגיות והן כלכליות אבל מה, אנערף, מתגלגלים הלאה.

לדעתי פות"ש אתה קצת מגזים.. אין משבר ואין נעליים, היום החיים מתחילים בגיל הזה, בעבר ההורים שלנו לרוב התחתנו בגיל 20 והביאו ילדים כי ככה היה המנהג, חתונה וילדים בגיל צעיר יחד עם עבודה, אז בזמנו בגיל הזה מפרנס יחיד יכל להחזיק את המשפחה ובית עם אוטו, היום להיפך ולפעמים גם לא קרוב, לא פלא שאנשים מתחילים את החיים מאוחר עם ילדים בגיל 30+ (אני עדיין ללא).

בקיצור, מחר יום חדש, אתה עדיין צעיר, שמור על כושר ותאכל בריא :)

ליאב, הדור של ההורים שלך זה הדור שלי (ואם הם התחתנו בגיל 20 כנראה שהם צעירים ממני). לפחות בחוגים שלי לא היה מקובל להתחתן בגיל 20, וגם מי שהתחתן לא הביא ילדים מיד, אבל המחצית השניה של העשור השלישי היתה גיל מקובל. בדור שלך גיל הנישואין עלה עוד. לא טרחתי לחפש בטבלאות הלמ"ס, ויש גם בעיה של קבוצות אוכלוסיה שמושכות את גיל הנישואין מטה ולכן מקשות להסיק מה קורה אצל אנשים כנומי או כמו הבנים שלי (המבוגר בהם בן 27, זה כבר הדור שלך), אבל הגישה שמתחתנים אחרי שעולים על מסלול הלימודים והעבודה בהחלט היתה קיימת גם לפני 30-40 שנה.

לגבי משברי גיל - אישית לא חשתי בהם. החיים הם תהליך מתמשך, ואם אין איזו קטסטרופה הדברים מתקדמים בהדרגה זו או אחרת. הגילאים ה"עגולים", , וגםן יום ההולדת השנתי, הם איזה נוקדה שנוח להתיחס אליה, אבל אין לה משמעות רבה בטווח הארוך. אני חגגתי יום הולדת עגול לפני 3 שבועות, חוץ ממסיבת ההפתעה שאשתי ארגנה לי והשינוי במספר שאני מקיש בבוקר על האליפטיקל אני לא מרגיש שינוי. לא נשרו לי פתאום כל השערות, הקרחת מתקדמת בהדרגה. החריג הבולט האחד עליו אני חושב בשעה זו הוא פרישה לגמלאות

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...