Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר גיל ה30 - יש חיה כזו?

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 2347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוא אסביר לך קצת יותר טוב: הירידה מתחילה אי שם סביב גיל 20. אלא שבשני העשורים הבאים היא מתונה מאד, וכמעט לא מורגשת. מתי שהוא סביב גיל 40 ההתנוונות מתחילה להיות מורגשת. הזכרתי ראיה, הזכרתי שמיעה, אבל זה נכון למרבית התפקודים הגופניים. כמובן שהקצב הוא מאוד אינדיבידואלי, אבל אני מבטיח לכל חברי הפורום שבסביבות גיל 40-45 הידיים שלהם יהפכו קצרות מדי, לא יוכלו לקרוא את העיתון או את מסך הטלפון בלי להושיטן למרחק ובהמשך גם יזקקו למשקפיים. וזו רק דוגמא, פשוט כזו שכמעט כל אחד נתקל בה בחיי היום יום, אם לא בעצמו אז אצל אבא ואמא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 302
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם עניין הסיבות למשבר גיל ה-40 לא ברור, חשבתי על דימוי מעניין, מתנצל מראש על המאצ'ואיזם:

תארו לעצמכם שאתם מנהלים קרב גדול על כיבוש של עמדה חשובה בראש איזו גבעה. לא משנה אם הצלחתם להגיע למעלה בריצה ולפגוע בכל המטרות או שנתקעתם באמצע העלייה עם הלשון בחוץ, אתם פתאום מגלים שבעצם מדובר במטרות קרטון, והמטרה האמיתית נמצאת על גבעה אחרת לגמרי, די רחוקה מכאן.

זו יכולה להיות מטרה תעסוקתית, כלכלית, זוגית, משפחתית, רוחנית או כל דבר אחר, והעובדה שהיא זזה פתאום לא אומרת שלא הגדרתם אותה טוב מלכתחילה, אנשים פשוט משתנים (או שהראיה שלהם מתחדדת, אם תרצו).

אפשר להגיב לתזוזה הזו בכל מיני צורות - לרוץ לגבעה החדשה ולכבוש גם אותה, לעצור לשניה ולהרהר, או להמשיך בקרב הקודם, בידיעה שהוא כנראה הקרב הלא נכון ומתוך חוסר רצון / יכולת לשבור את הכלים. אבל ההבנה שהמטרה כבר לא איפה שהיא היתה היא המשבר.

אגב, זה הזכיר לי על הרצאה מעניינת ב ted, שהראו עד כמה בני אדם גרועים בלהעריך איך יראו העדפות והמחשבות שלהם אפילו ב 10 שנים הבאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד חודש ימלאו לי 70 שנה.

יכולתי להיות פעיל בחוג למרקמה או בחוג ריפוי בעיסוק כיאה לגילי המופלג.

בחרתי להיות כאן וזה מוסיף לי בריאות.

גם שמתי מספר יעדים סביב יום ההולדת העגלגל הזה

ראשית לרדת במשקל , ירדתי 12 ק"ג עדיין יש מה להוריד

שנית טיול ליפן יבוצע

נסיעה לרינג יבוצע

נסיעה לקלסיקו בברצלונה ( כן ) ולבקר את דריש ( לא ).

כל שנה ביום ההולדת אני חווה משברון , נכון יותר , יום לחשבון נפש, מה היה ומה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול.

במעבר מקידומת לקידומת התהליך דומה רק הולך על תקופה של 10 שנים.

יכולות: פיזיות ברור שאני לא במצב בו הייתי בגיל 20, בראש, אני מעריך שאני משתפר עם הזמן ( חלקו בגלל הנסיון שנצבר ).

אבל אני מאמן את הראש כל הזמן חוקר בודק פותר תשבצים סודוקו, מזיין לכם במוח.

אפרופו זיונים מיכולת של 4-5 פעמים בלילה כשאתה צעיר זה מגיע ל 1 פעם ב 5 ימים בימינו אנו

אז תיהנו מהשריר הזה כל עוד אתם צעירים.

לימודים - כל גיל מתאים, קל יותר ככל שאתה צעיר יותר ומשוחרר מבעיות משפחה.

בזמני לימודי ראיית חשבון היו בערב

ביום עבודה, בערב לימודים של 3-5 שעות ויש שיעורי בית רבים ובין לבין התחתנתי נולדו שתי בנות מקסימות.

בגיל 30 הגעתי כבר כמעט לשיא.

מאז אני שובר שיאים כל הזמן.

מה ניתן ללמוד מכך חברים?

כלום

כל אחד הוא ייחודי אבל יש קווים מנחים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...