Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מה ה specs של ה-911 ?

אני שוקל לקנות אחת אחרי קבלת הגרין קארד

Today was a good day... [emoji41]

[ATTACH]502658[/ATTACH][ATTACH]502659[/ATTACH]

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רכב משובח!

PDK ?

אני מחפש 911 GTS 2012 PDK במצב טוב.

הטורבו יקרה לי

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אכן רכב משובח!

PDK ?

אני מחפש 911 GTS 2012 PDK במצב טוב.

הטורבו יקרה לי

אני לא חושב שיש אחת במצב רע :)

מה שכן, אם אתה מחכה לגרין קארד על מנת לעשות מימון תזכור שרכבים כאלו אפשר לממן ב144 תשלומים עם מקדמה של 20%, חיים פעם אחת לא?

אני עברתי דירה לפני כחודש, הרבה יותר קרוב לעבודה, ציפיתי שהנסועה שלי תרד משמעותית, סגרתי את 2017 עם קצת יותר מ80000 מייל אז המחשבה על רכב מיוחד לא יוצאת לי מהראש אבל את החודש הראשון בבית החדש סיימתי עם נסועה של כמעט 5000 מייל מה שהופך רכישה של כל דבר לדבילית משהו...

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש אחת במצב רע :)

מה שכן, אם אתה מחכה לגרין קארד על מנת לעשות מימון תזכור שרכבים כאלו אפשר לממן ב144 תשלומים עם מקדמה של 20%, חיים פעם אחת לא?

אני עברתי דירה לפני כחודש, הרבה יותר קרוב לעבודה, ציפיתי שהנסועה שלי תרד משמעותית, סגרתי את 2017 עם קצת יותר מ80000 מייל אז המחשבה על רכב מיוחד לא יוצאת לי מהראש אבל את החודש הראשון בבית החדש סיימתי עם נסועה של כמעט 5000 מייל מה שהופך רכישה של כל דבר לדבילית משהו...

לך על טסלה, מעבר לחשמל שיוזיל לך עלויות מטורפות אתה תקבל גם טעינה חינם ברשת סופרצ׳ארג׳רים כשאתה על הכביש בכלל יהיה מגוחך.

ומבחינת ביצועים זה רכב כיפי, לא רכב מסלול אבל מהיר יותר מ99% מהרכבים סביבך ברמזור :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל טסלה בגלל כמה סיבות

איכות הרכבה מחורבנת

שירות נוראי

זה יותר מדי מיינסטרים

אני לא יכול להיות תלוי בחשמל

כשאני עושה 300 מייל ביום אחד רכב חשמלי זה בעיה

למספר לקוחות שלי יש טסלה, אף אחד מהם לא מרוצה, לקוחה אחת רכשה את המודל S במזומן, הרכב מבלה במוסך על בסיס קבוע בגלל בעיות מטומטמות, נגמרה כבר האחריות וזה הדבר הכי מבאס, היא מקבלת יונדאי סונטה חליפית או משהו דומה כל הזמן.

דלק זה הדבר האחרון שמטריד אותי, זאת הוצאה מוכרת גם ככה, עם הטנדר אני עושה בממוצע 11 מייל לגלון, יש לי 13 רכבים בעסק אז ההוצאות שלי הן דבר שולי.

אני חושב על רולס רויס פאנטום דרופ הד פתוחה, המחיר לאקזמפלר טוב כבר הגיוני, רכב שעלה חדש כחצי מיליון נמכר באיזור ה150k, שנת 2009 עם 30k מייל או פחות, ירידת ערך כבר לא תהיה לו, מפה הערך ישמר ובתור רכב נוסף, כזה שאפשר לקחת לטיול ערב או לנאפה בסופש אני לא חושב שיש אופציה טובה יותר, אפילו הרואה חשבון אמר שאין בעיה לרשום אותו כהוצאה של העסק :)

וליום יום אני אשאר עם הסידור הנוכחי, $1200 בחודש ואני עם רכב חדש שמוחלף בכל 28 ימים.

כרגע זה דיסקברי חדש שהחליף מוסטנג GT שהחליפה מרצדס E400 קבריולט, לא משתעמם.

20180426_124243.jpeg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סובל טסלה בגלל כמה סיבות

איכות הרכבה מחורבנת

שירות נוראי

זה יותר מדי מיינסטרים

אני לא יכול להיות תלוי בחשמל

כשאני עושה 300 מייל ביום אחד רכב חשמלי זה בעיה

למספר לקוחות שלי יש טסלה, אף אחד מהם לא מרוצה, לקוחה אחת רכשה את המודל S במזומן, הרכב מבלה במוסך על בסיס קבוע בגלל בעיות מטומטמות, נגמרה כבר האחריות וזה הדבר הכי מבאס, היא מקבלת יונדאי סונטה חליפית או משהו דומה כל הזמן.

דלק זה הדבר האחרון שמטריד אותי, זאת הוצאה מוכרת גם ככה, עם הטנדר אני עושה בממוצע 11 מייל לגלון, יש לי 13 רכבים בעסק אז ההוצאות שלי הן דבר שולי.

אני חושב על רולס רויס פאנטום דרופ הד פתוחה, המחיר לאקזמפלר טוב כבר הגיוני, רכב שעלה חדש כחצי מיליון נמכר באיזור ה150k, שנת 2009 עם 30k מייל או פחות, ירידת ערך כבר לא תהיה לו, מפה הערך ישמר ובתור רכב נוסף, כזה שאפשר לקחת לטיול ערב או לנאפה בסופש אני לא חושב שיש אופציה טובה יותר, אפילו הרואה חשבון אמר שאין בעיה לרשום אותו כהוצאה של העסק :)

וליום יום אני אשאר עם הסידור הנוכחי, $1200 בחודש ואני עם רכב חדש שמוחלף בכל 28 ימים.

כרגע זה דיסקברי חדש שהחליף מוסטנג GT שהחליפה מרצדס E400 קבריולט, לא משתעמם.

[ATTACH]504356[/ATTACH]

שמע אני מרגיש שאנחנו מדברים על חברות אחרות.

איכות הרבה בסדר גמור, לא גרמניה אבל אין בעיות משמעותיות והרכב שלי בינתיים טפו טפו נוסע נהדר.

לגבי השירות שהיא מקבלת סונטה אני מאוד מופתע, בפעמיים שהייתי אצל טסלה לדברים שונים קיבלתי טסלה אחרת חליפית זה הסטנדרט שלהם.. אולי בסוכנויות מסויימות שיש עומסים הם משכירים רכבים ללקוחות שלהם.

אגב לגבי 300 מייל, אתה כמעט עושה את זה בטעינה אחת ואם אתה עושה 300 מייל, בד״כ תעצור לפיפי לאכול משהו בדרך אז יש את רשת הסופרצ׳ארג׳רים שלהם שזה סוג של תחנות דלק שטוענות את הרכב במהירות גבוהה מאוד.

הרולס רויס שאתה מדבר עליו גם ישן ב9 שנים, וגם העלויות תפעול שלו יעלו הרבה יותר מהטסלה (אין טיפולים שמן מים ושטויות) ובטח ביטוח וכו׳.

מה הסידור הזה שיש לך כרגע? השכרת רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל הלקוחה הטסלה מחוץ לאחריות ולכן הרכב החלופי הוא פח.

יש לי 2 לקוחות עם model x שמאוכזבים.

לגבי הרולס, אני לא דואג מעלויות תפעול, אני מסתכל נטו על התמורה, תחשוב על הS550 קבריולט, היא תאבד כל כך הרבה מהערך והרולס כבר לא תרד כל כך, וזה לא יחליף את הדיילי.

כרגע (כבר 3 שנים ברציפות) שאני שוכר את הדיילי, יש לי בעסק קאמרי היברדית שהמזכירה מתניידת בה ביום יום ויש גם קורולה חדשה, אני לא מסוגל לנסוע ברכבים הללו, אני מבלה כל כך הרבה ברכב שאני רוצה איכות מסויימת, למרות שאני לא מפונק, מדי פעם אני נוסע על אחד הטנדרים כשיש עומס.

מה שכן, תסתכל על זה מנקודת מבט שונה, אני כבעל עסק מתקזז על המון דברים, אני נושא בהוצאות דלק של כמעט עשיריה בחודש, ביטוחים זה קצת יותר מעשיריה בשנה, יש גם תשלומים על רכבים וכמובן מכונאי שכמעט בכל זמן נתון יש לי רכב אצלו.

אז השיקולים שלי שונים מאדם פרטי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל הלקוחה הטסלה מחוץ לאחריות ולכן הרכב החלופי הוא פח.

יש לי 2 לקוחות עם model x שמאוכזבים.

לגבי הרולס, אני לא דואג מעלויות תפעול, אני מסתכל נטו על התמורה, תחשוב על הS550 קבריולט, היא תאבד כל כך הרבה מהערך והרולס כבר לא תרד כל כך, וזה לא יחליף את הדיילי.

כרגע (כבר 3 שנים ברציפות) שאני שוכר את הדיילי, יש לי בעסק קאמרי היברדית שהמזכירה מתניידת בה ביום יום ויש גם קורולה חדשה, אני לא מסוגל לנסוע ברכבים הללו, אני מבלה כל כך הרבה ברכב שאני רוצה איכות מסויימת, למרות שאני לא מפונק, מדי פעם אני נוסע על אחד הטנדרים כשיש עומס.

מה שכן, תסתכל על זה מנקודת מבט שונה, אני כבעל עסק מתקזז על המון דברים, אני נושא בהוצאות דלק של כמעט עשיריה בחודש, ביטוחים זה קצת יותר מעשיריה בשנה, יש גם תשלומים על רכבים וכמובן מכונאי שכמעט בכל זמן נתון יש לי רכב אצלו.

אז השיקולים שלי שונים מאדם פרטי.

לגמרי זה נשמע שיקולים אחרים ממני וזה בסדר בגלל זה שוק הרכבים ככ מגוון והאופציות למימון ליס והשכרה ככ נרחבות.

אגב הרעיון של השכירות מדהים לדעתי כיוון שגם אין בלאי, ירידת ערך, טיפולים ואתה תמיד ברכב חדש. מעניין כמה זה יוצא בקטגוריה יותר צנועה כחלופה לליסינג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להשכיר C300 באיזור ה700 לחודש.

ד"א, אני לא דואג מרכבים בני עשר, בדרך כלל החניה שלי עמוסה ברכבים בני עשרים פלוס :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...