Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנצי - אני משתמש ברכב בדיוק למה שאי אפשר להשתמש בו כראוי בארץ - ימי מסלול.

בקטע של תקציב / ביצועים / זמינות חלקים - המיאטה לוקחת דיי הרבה רכבים אחרים.

גם עם הBRZ רוב הרכבים על המסלול היו רואים בעיקר את הזנב מתרחק מהם בסיבובים - וזה מבחינתי הכיף האולטימטיבי.

במיוחד שהאחזקה של רכב שצריך להיות אמין על המסלול שונה - ויש רשימת חלקים ופרויקטים אין סופיים - אני מעדיף (כרגע) להתמקד - ולשים את הרכב הזה בגראג׳. (כשכרגע יש רק גראג׳ מקורה אחד. יש לי Driveway שמספיק אבל ללפחות עוד 3 רכבים :))

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך זה לא כייף להחזיק רכבים בחוץ, גם הכבישים לא משהו, אז רכב למסלול זה דבר אולטימטיבי, פה כמעט כל נסיעה מחוץ לפקק היא מהנה מאוד, מה שממש מצחיק זה שהדרך לdump yards, נראית כמו פרק של טופ גיר, כבישים מפותלים שבלולים היטב בהרים...

למרות שאני גר בדיוק באמצע בין לגונה סקה וסונומה כשיש זמן פנוי אני עובד על הרכבים במקום להנות מהם והאופנוע ממלא את המשבצת של האדרנלין, לנסוע עם הKTM בסן פרנסיסקו זה כמעט כמו מסלול לרכיבת שטח. IMG-20181011-WA0024.jpeg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש איש והעדפותיו.

כרגע, מתאים לי רכב חלש מהנה (שגם זול לתחזוקה, אמין, ונראה מצוין).

מאוחר יותר ייתכן שארצה סדאן חזקה, טנדר מוגזם, SUV מפואר או אולי סתם דיילי משעמם. לשיטתי מי ששלם עם עצמו, לא מתקבע על הגדרות שקבעו אנשים/מגזינים אחרים, ונשאר עם ראש פתוח: ימצא את נקוד(ו)ת האופטימום עם ובהתאם הזמן, והנסיבות.

אם פעם רציתי מיאוץ חזק, היום אני רוצה קלילות ו predictability בסיבובים.

אך זה שהיום אני רוצה את הנ״ל, לא מעיד על מה ארצה בעתיד. מה שכיף כאן, זה שסוף סוף קו הגבול עובר במקום הרבה יותר גבוה...

בכל מקרה כעת הנינג׳ה לוקח על עצמו את משימת סיפוק ההנאה והאנדרנלין, כך שהתמזל מזלי שבחתי ברכב שמספק יותר ״חוויה״ מאשר ביצועים (התלבטתי קשות בזמנו בין המיאטה ל 235M גג קשיח). התחזית שלי כיום היא שכשאצטרך משהו פרקטי יותר אולי אוסיף לארסנל סדאן מפולפלת (c63 / giulia qv / stinger / ...).

ומגד - נבואה, שוטים, וכו׳.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוציא בחורה מהכפר, אבל לא את הכפר מהבחורה.

למען האמת, אם הייתי עובר לגור שם, הייתי קונה קורולה, גג קאמרי (אם הייתי צריך לנהוג הרבה).

עם פייק סאנרוף?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

גם לי יש עדיין קצת כבוד עצמי.

ברמת גימור SUN עם חלונות ידניים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלך זה לא כייף להחזיק רכבים בחוץ, גם הכבישים לא משהו, אז רכב למסלול זה דבר אולטימטיבי, פה כמעט כל נסיעה מחוץ לפקק היא מהנה מאוד, מה שממש מצחיק זה שהדרך לdump yards, נראית כמו פרק של טופ גיר, כבישים מפותלים שבלולים היטב בהרים...

למרות שאני גר בדיוק באמצע בין לגונה סקה וסונומה כשיש זמן פנוי אני עובד על הרכבים במקום להנות מהם והאופנוע ממלא את המשבצת של האדרנלין, לנסוע עם הKTM בסן פרנסיסקו זה כמעט כמו מסלול לרכיבת שטח. [ATTACH]510851[/ATTACH]

תוסיף את זה שלעבודה אני מגיע עם אוטובוס , ובתור הרכב המשפחתי יש לנו WRX מאובזרת (כי צריך 3 מושבי ילדים מאחורה - ואותי לא תתפסו במיניואן , SUV או חרא אחר בסגנון :) ).

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גורם לי להתחרט שקניתי בית עם גראג' זוגי צפוף.

2018 Ktm Enduro r 690

2012 Kawasaki VN900 נראה לי

1996 K1500, 6" pro-comp lift kit.

1995 Corvette convertible

1966 Rover P5 3000

1979 Cadillac Sedan DeVille

2x 1985 Dodge 600 convertible

2012 Silverado 2500

יש לי עוד איזה 12 רכבי עבודה ופיניתי מקום לרכב נוסף, התוכנית הייתה SL550 או 63, הצעת המימון שקיבלתי לא הייתה אטרקטיבית מספיק אז אני ממתין בסבלנות לקצת זמן פנוי.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה לא עוקב בגיבוב, יש לי גראז' כפול, חלק ממנו עבר הסבה למשרד, מה שנותר משמש לתפירה, יש מקום לאופנועים ולכלי עבודה. הרכסים בחוץ, עוברים רוטציה על driveway לפי שימוש.

אני אעבור בינואר, כרגע יש שלושה חדרי שינה, משרד, בריכה וזהו בערך, הדרישות מהבית הבא הן:

גראז' ל3 רכבים, מבחינתי חדר שינה אחד, driveway גדול וגישה לחצר האחורית עם רכב, בריכה תהפוך את הבית לאולטימטיבי, הבעיה שאני בעמק הסיליקון ואני מוכן למתוח את התקציב ל$5000 בחודש, זה לא נותן הרבה פה.

20181012_142223.jpeg20181012_142301.jpeg20181012_142305.jpeg20181012_142316.jpeg20180922_181827.jpeg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל ב-אאוץ' 5000 דולר בחודש זה לא מעט.

הגראג' שלנו והדרייב ווי נראים פחות אותו דבר בגודל. אנחנו חיים בשכונה שיש ב HOA אז אי אפשר לחנות מכוניות על הדשא, מה גם שבחום של פלורידה מי רוצה להחנות משהו בחוץ :)

יש אנשים שחיים לא בקהילות שיש להם פה גראג'ים + shed שמספיק למספר רב של מכוניות, מצד אחד אני מקנא, מצד שני עדיף מקום לרק 2 כדי שלא אהיה מרושש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר והשוק לא נרגע, שמנו הצעות על כ10 בתים לאחרונה, הכל נמכר כל כך מהר מעל המחיר המבוקש ובמזומן...

אבל אני לא יכול לחשוב על מקום אחר לגור בו, העסק שלי בנוי סביב הכלכלה פה ואני די מכור למזג האוויר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי, אפשר לשאול במה אתה עוסק ? --סלח לי אם השאלה לא במקום

אשתי לאחרונה דוחפת שנסע לטייל בסן פרנסיסקו כטיול של "אחרי הגרין קארד ולפני הלימודים" (היא רוצה לחזור ללימודים).

הבעיה שההמלצות מעורבות, יש כאלה שאומרים שיקר ואין מה לראות מלבד הגשר ויש כאלה שאומרים שהמקום וואו.

יקר והשוק לא נרגע, שמנו הצעות על כ10 בתים לאחרונה, הכל נמכר כל כך מהר מעל המחיר המבוקש ובמזומן...

אבל אני לא יכול לחשוב על מקום אחר לגור בו, העסק שלי בנוי סביב הכלכלה פה ואני די מכור למזג האוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מזדה! לכו ת'קעוודו כולכם!

ברוך הבא לטקסס, אם אתה באוסטין מתישהו מוזמן לתת לי פינג

מתכנן ללכת למירוץ ה-F1 ב-COTA בשבוע הבא?

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכנן ללכת למירוץ ה-F1 ב-COTA בשבוע הבא?

לא, לא ממש מדבר אלי

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...