Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי פרנדזון זה מושג מפגר שהמציאו גברים שחושבים שאם לבחורה כיף אתם והם מבלים כחברים, אז בהכרח צריך להתפתח גם משהו רומנטי. פרנדזון קיים רק בראש של גברים שאין להם מספיק בטחון לומר לבחורה שהם רוצים קשר רומנטי אתה. ואם הם אמרו והיא לא זרמה, אז זה לא פרנדזון, זה פשוט טמטום להישאר בקשר עם מישהי שיש לך רגשות רומנטיים כלפיה ולה אין כלפיך. ממש עינוי עצמי. ואז גם כיף לבכות על זה בIMGUR או פורומים ולעלות ממים.

הנקודה היא כאמור, שפרנדזון קיים רק בראש של גברים.

אז זה בגדול מה שאמרתי, פשוט לחוסר משיכה הזאת (שיכול להיות שהיא לגמרי באשמת הגבר, שהוא לא עשה את הצעד או חיכה יותר מדי זמן לעשות אותו) קוראים "פריינדזון". להמנע מזה אפשר, לצאת מזה קשה, כמו שאמרתי, לדעתי רק תקופה בלי להיות בקשר תחזיר גבר למצב של "נייטרליות" מבחינת הבחורה (זאת, בהנחה, והחוסר משיכה היא לא פיזית. אם היא פיזית, אין הרבה מה לעשות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה?

מה זה יתן להן?

מח של אשה עובד שונה משל גבר, בעיקר בחלק הרגשי .

בדיוק. אז היא תחפש כתף לבכות עליה, מה שהיא לא מקבלת אצל חברות ששונאות אותה או החבר הערס שיתן לה טפיחה בטוסיק וישלח אותה למטבח להכין סנדוויץ' (או מה שערסים אוכלים).

בשביל זה היא צריכה מישהו שיהיה על תקן ידיד הומו.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קטע מוזר, יצאתי לאיזה מקום רוחניקי אלטרנטיבי בת"א בחמישי.

סתם דברתי שם עם מישהי, השיחה דיי זרמה והיא ציחקקה... באיזשהו שלב במהלך השיחה, היא אמרה: "אתה בא לרקוד..."

רקדכו קצת וזה... רציתי כבר ללכת הביתה, אמרתי לה שלום ואז היא: "רגע, אין לך את הטלפון שלי..." החלפנו טלפונים וזהו...

למחרת שלחה לי הודעת צומי עם סרטונים, התעלמתי.

רק מה, מדובר בבת 40+ עם ילד והיא בכלל לא לטעמי...

סתם חוויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה שאני אפס, אבל כשאתה שומע את זה מאנשים שקרובים אליך זה משהו אחר.

זה בדיוק מה שכתבתי לך - שאם אתה חושב ככה על עצמך, אל תתפלא שזה מחלחל החוצה. בקיצור - תפסיק לחשוב שאתה אפס, ויפה שעה אחת קודם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מח של אשה עובד שונה משל גבר, בעיקר בחלק הרגשי .

מצטער מראש אבל הפיתוי היה חזק ממני

fcea72460e9ef226adbc9581cab5a8b3adf135ad0d0b1c69e37df2bcc5ff209b.jpg

:D

(נכתב בהומור מקס, לא להיעלב)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר הערס שיתן לה טפיחה בטוסיק וישלח אותה למטבח להכין סנדוויץ' (או מה שערסים אוכלים).

Sammich.

1a008c809d5a5bbf6c4f4d8f578f4069_cool-story-babe-now-make-me-a-sammich-caption-3-goes-here-samm.jpeg

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שהחבר הבן ז*** חסם אותי גם מהפייסבוק. רק מה קרה? אני חדש בפייסבוק (יחסית) ורוב התמונות שהועלו הן עם חברים שתייגו אותי כי מן הסתם לא היו לי תמונות כי לא היה פייסבוק... נמחקו לי חצי תמונות בגלל החסימה ועם פייסבוק גם ככה לא מי יודע מה מבחינת השקעה , עוד יותר קשה עכשיו יהיה להתחיל עם בנות.

מה נאחל לחבר שהיה הכי טוב ושגם יהיה עם זאת שזרקה במקסיקו? לא נכתוב את זה כאן בפורום...

דבר אחד אני יודע: יותר מדי ריבים יש לי שקשורים איכשהו, ישירות ובעקיפין על בחורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, זה דרך קבוצות והרוב עושים את זה. זה לא שאני מחפש שמות ומה שעולה אני מתחיל.

נגיד, אני פעיל רבות בקבוצה מסויימת ואני מגיב בה הרבה ולפעמים מגיבות לי בנות על הדברים ועושות לייק וההפך, אפשר לפתח מכאן שיחות בכיף, השאלה אם זה נראה לך שווה את זה.

עכשיו יש לי שאלה, כבר שבועיים ומשהו כל פעם שהעליתי סטטוס תמונה בוואטספ , ההיא מרעננה קראה לי אותם, עכשיו העליתי בימים האחרונים 3-4 פעמים סטטוס שהחזיק יממה והיא לא קראה אותם יותר. מה קרה?האם בשבועיים האלה עוד ענייניתי אותה והיא חשבה עם עצמה?

עוד שאלה, מישהו פה פעם עשה את הקורס של מאפי ? הביטחון שלהם לגבי ההצלחה עם נשים מוזרה מדי אבל מעוררת התפעלות עם כל האנשים שהם מביאים כהוכחה שהצליחו פתאום להפוך להיות תותחי על.

האגו לא ייתן לי לעשות את זה, בטח גם לא לבזבז כסף על מטרה שהיא לכבוש אישה ישראלית, אבל מעניין הסיפור איך התעשייה הזאת משגשגת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר חשבת פעם לנסות לצאת מהתדמית של הערס?

אני לא ממש מכיר אותך, אבל אני מקבל את התחושה שאתה רחוק מאוד מלהיות ערס מצד אחד

אך שממש חשוב לך שיחשבו שאתה כזה מצד שני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק רעננה, אלא תל אביב. מוחק כל קשר לקשר לא מוצלח.

:lol:

אושר, בקצב הזה ישראל תהיה קטנה עלייך,:wink: בסוף תתנחל בעזה.

יש לך ראש טוב ואני נהנה לקרוא את התגובות שלך, ודרך אגב אתה גם טיפוס מעניין.

פשוט - שחרר קצת, אתה לא חייב להצחיק תמיד ולספר הכל.

השאר קצת מתח באוויר סקרנות, תן לבחורות לקלף את האדם שאתה.

ונסה למצוא עבודה או לימודים בתחום נוסף.. רכבים יכולים להיות גם תחביב.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהגיע הזמן שתפתחו בעיית שתיה. זה גם יוציא אתכם מהבאסה וגם יתן לכם מטרה בהמשך החיים

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...