Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבודה וזוגיות זה דבר שמאוד לא כדאי לערבב.

קשר זוגי במקום העבודה זה קשה עד בלתי אפשרי.

אני מכיר לא מעט מקרים שמוכיחים את ההפך. כנראה שזה תלוי גם באנשים, בנסיבות ובגורמים נוספים.

מה גם שאם מתעוררים קשיים אך מערכת היחסים מצדיקה זאת, אחד מבני הזוג יכול למצוא מקום עבודה אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

עדיף שלא תתחיל עם מישהי שכל היום נמצאת מטר לידך בעבודה. אבל מישהי ממחלקה אחרת שאתה פוגש פעם ביום בחדר האוכל למשל זה סביר לחלוטין. או למשל מישהי בלימודים שעושה כמה קורסים שגם אתה רשום להם.

יותר קל לדבר עם אדם שאתה רגיל לראות מאשר עם זר מוחלט מהאינטרנט שבחיים לא שמעת עליו ואין לך מושג כמה דפוק במח הוא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוד למציאת זוגיות בשגרה שלך היא ליצור אינטראקציות על בסיס יומי עם כמה שיותר בנות המין היפה, שתהיה נטולת אינטרסים וכוונת, בכל הזדמנות, פשוט להנות מזה ולא לתכנן משהו ספציפי.

תהיה מעניין,תהיה קליל, תיצור כמה שיותר שיחות (אבל אל תחפור), תנסה להיות זורם ולהוציא את הטוב שבך, אם הבחורה תגלה תכונות אופי (או יופי) אצלך שמושכות אותה אתה תראה איך היא לא תשתחרר ממך בקלות ותחפש את האינטראקציה הזאת איתך לבד, שכמובן תוביל אותך לליבה ואולי גם לתחתוניה.

NSFW:

אני מעריך הערכה גסה שאתה חצי-בתול (לא היית עם מישהי מספר חודשים טובים), העצה הראשונה היא לעזוב רגע הכל בצד ולמצוא מישהי "לפרוק עליה את העול", תרתי משמע, זה יכול להיות מאפליקציות המין המגוונות או לאסוף מישהי מפיק-אפ בר בשעות הקטנות של הלילה.

Peace

עריכה אחרונה על ידי Gattuso8
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שלא תתחיל עם מישהי שכל היום נמצאת מטר לידך בעבודה. אבל מישהי ממחלקה אחרת שאתה פוגש פעם ביום בחדר האוכל למשל זה סביר לחלוטין. או למשל מישהי בלימודים שעושה כמה קורסים שגם אתה רשום להם.

יותר קל לדבר עם אדם שאתה רגיל לראות מאשר עם זר מוחלט מהאינטרנט שבחיים לא שמעת עליו ואין לך מושג כמה דפוק במח הוא.

לא מבין מה הבעיה להתחיל עם מישהי מהסופר.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוד למציאת זוגיות בשגרה שלך היא ליצור אינטראקציות על בסיס יומי עם כמה שיותר בנות המין היפה, שתהיה נטולת אינטרסים וכוונת, בכל הזדמנות, פשוט להנות מזה ולא לתכנן משהו ספציפי.

תהיה מעניין,תהיה קליל, תיצור כמה שיותר שיחות (אבל אל תחפור), תנסה להיות זורם ולהוציא את הטוב שבך, אם הבחורה תגלה תכונות אופי (או יופי) אצלך שמושכות אותה אתה תראה איך היא לא תשתחרר ממך בקלות ותחפש את האינטראקציה הזאת איתך לבד, שכמובן תוביל אותך לליבה ואולי גם לתחתוניה.

NSFW:

אני מעריך הערכה גסה שאתה חצי-בתול (לא היית עם מישהי מספר חודשים טובים), העצה הראשונה היא לעזוב רגע הכל בצד ולמצוא מישהי "לפרוק עליה את העול", תרתי משמע, זה יכול להיות מאפליקציות המין המגוונות או לאסוף מישהי מפיק-אפ בר בשעות הקטנות של הלילה.

Peace

תודה רבה! כן זה נשמע הגיוני.

לגבי ה NSFW שלך, שמע, בגדול, למצוא מישהיא "לפורק עליה" כמו שאתה אומר, זה סיפור בפני עצמו וכנראה מצדיק שירשור בפני עצמו. כי הרי אם הייתי יכול למצוא מישהיא כזאת בכול כמה חודשים, כנראה שגם הייתי יכול למצוא זוגיות. זה הרי לא עובד בשיטה של לבוא לפיק אפ בר, לגשת לבחורה ולהגיד לה "יאללה בואי". או שכן? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! כן זה נשמע הגיוני.

לגבי ה NSFW שלך, שמע, בגדול, למצוא מישהיא "לפורק עליה" כמו שאתה אומר, זה סיפור בפני עצמו וכנראה מצדיק שירשור בפני עצמו. כי הרי אם הייתי יכול למצוא מישהיא כזאת בכול כמה חודשים, כנראה שגם הייתי יכול למצוא זוגיות. זה הרי לא עובד בשיטה של לבוא לפיק אפ בר, לגשת לבחורה ולהגיד לה "יאללה בואי". או שכן? :shock:

אני מניח שכשאתה מחפש מישהי לזוגיות אתה לא מתפשר על כמה דברים שחשובים לך כמו מראה ואופי, מה שאני אומר זה שהפעם למען הסטוץ שים את הדברים האלה בצד ופשוט תתקוף

Peace

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריידן, אל תדאג, זה באמת לא עובד בשיטה שתיארת. גם לא לכל גיבורי המקלדת שמזיינים (ת'מוח) על הכיבושים שלהם.

ואני ממש לא חושב שכדאי לך "לתקוף" בחורות שלא באמת מוצאות חן בעיניך, רק בשביל שיגול או שניים. כבר עדיף לעשות ביד, הרבה פחות התעסקות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מי שממיין לא מזיין, מי שלא ממיין, מפלצת מזיין."

לפעמים יש תקופות בחיים שצריך רק לאפס פזל"ז, ולהמשיך הלאה.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאני רואה את זה גם דייט עם מפלצת יעלה 300-400 שקל בכיף ובסוף הערב תחזור איתה הביתה ותתבאס אחרי האקט והכי גרוע שתצתרך להתמודד איתה גם אחרי זה במקום לשלם להנות ולשכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
"מי שממיין לא מזיין, מי שלא ממיין, מפלצת מזיין."

לפעמים יש תקופות בחיים שצריך רק לאפס פזל"ז, ולהמשיך הלאה.

המשפט המקורי אומר ש"מי שממיין לא מזיין, אך בסוף המיון יש אחלה זיון". היזהרו מחיקויים!

עריכה: בנוגע לתשלום על שירותי מין, לדעתי עדיף לראות פורנו לבד בחושך מאשר להתעסק עם זונות וסרסורים. אמנם לא בכל מקום זה אותו הדבר (שמעתי על מישהי שמימנה שכ"ד באזור המרכז ולימודי רפואת שיניים משירותי מין) אבל בד"כ הנשים האלה מנוצלות בקטע רע מאד.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בללכת לנערת ליווי במקום להתעסק בכל התקיפות האלה? 300 שקל ונגמר.

שאתה שוכב עם מישהי שרק רוצה להקיא עליך?

קשה לי לחשוב על משהו פחות מגרה מלשכב עם מישהי שלא רוצה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...