Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנס לפאב עם קסדה ומעיל רכיבה.

לא עוזר.

אתה רק תופס עוד כסא, לא יכול לקחת אף אחת לדייט כי אין לך קסדה נוספת, מגיע מזיע ועם שיער מזדקר לכל כיוון.

אני רווק כ"כ הרבה זמן שאני שוקל ברצינות לוותר על מושב הנוסע לטובת One Seat.

עריכה אחרונה על ידי audiR8

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 עמודים ואף אחד לא הציע לצפצף לבחורות יפות ברחוב? זה פורום רכב או מה :D

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עוזר.

אתה רק תופס עוד כסא, לא יכול לקחת אף אחת לדייט כי אין לך קסדה נוספת, מגיע מזיע ועם שיער מזדקר לכל כיוון.

אני רווק כ"כ הרבה זמן שאני שוקל ברצינות לוותר על מושב הנוסע לטובת One Seat.

קסדת חצי קשורה מראש לזנב לפני היציאה, מקסימום במקרה של תאונה היא תאבד חור אחד מתוך ה3.

שיער? גלאח. אתה אופנוען מסוקס או מה?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום גלאח לא יהיה כאן.

אחרי כמה שנים טובות בצבא נשבעתי שתער לא יעלה על ראשי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל השרשור אבל אני בעד שיטות קלאסיות:

- אירועים משפחתיים. רק על תיפול על איזו בת דודה, אלא אם זה מקובל אצלכם.

- אירועים חברתיים אחרים כמו ימי הולדת של חברים. כשיש חברים משותפים זה נוח יותר.

- נבוט בראש תמיד עובד, קשה להן להתנגד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם גברים היא שהם מוכרים את עצמם מהר מדי ונראים נואשים.

כשהייתי יוצא עם חברים, בזמן שהגישה שלהן הייתה "יוצאים להכיר בנות", הגישה שלי הייתה " אני יוצא להנות", בזמן שהם עוברים בין הבחורות במועדון אני יושב על הבר או רוקד ומבטים נפגשים אך בלי הרבה התעניינות מצידי, בחורות, במיוחד בישראל רגילות ומצפות שתבוא ותתחיל איתן, כשאתה מסתכל להן בעיניים עם חצי חיוך ואז מסיט את המבט ומתעלם, זה משהו שהן לא מבינות. לפעמים הייתי שולח משקה למישהי בצידו השני של הבר, הברמן/ברמנית מצביעים לעברי, אני מחייך, מרים את הכוס שלי למעין לחיים ומאותו הרגע מתרכז בעולם אחר, תמיד זה נגמר בזה שהבחורה ניגשת אלי.

שוב, תהיו שונים, אתם חלק מעדר.

תעשוממה שכולם עושים ותקבלו יחס בהתאם, תשדרו פאן מטובל במסתוריות וזה יקח אתכם למקום אחר.

מישהו כבר כתב פה שבחורות מקבלות ים הודעות ביום, למה להפוך לאחד מ100?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידוע שכשאתה מתעלם מבחורה היא רודפת אחרייך יותר (קרה לי )

אבל אם הבחורה לא מעוניינת מראש, מה יעזור שתתעלם?.

אני יכול להגיד לך שכל המסתוריות "וחוסר חשק" לרדוף אחרי הבחורה עזר לכמה פגישות ולאחר מכן זה אחד הדברים שהרסו.

כל מקרה לגופו!

והכי מצחיק אותי הבנות האלו שאומרות שהן אוהבות עדינים ורגישים, אני נהנה להגיד להן בפנים שאתן לא יודעות אבל הבאד גאי הוא החלום שלכן.:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...