Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה עם גברים היא שהם מוכרים את עצמם מהר מדי ונראים נואשים.

כשהייתי יוצא עם חברים, בזמן שהגישה שלהן הייתה "יוצאים להכיר בנות", הגישה שלי הייתה " אני יוצא להנות", בזמן שהם עוברים בין הבחורות במועדון אני יושב על הבר או רוקד ומבטים נפגשים אך בלי הרבה התעניינות מצידי, בחורות, במיוחד בישראל רגילות ומצפות שתבוא ותתחיל איתן, כשאתה מסתכל להן בעיניים עם חצי חיוך ואז מסיט את המבט ומתעלם, זה משהו שהן לא מבינות. לפעמים הייתי שולח משקה למישהי בצידו השני של הבר, הברמן/ברמנית מצביעים לעברי, אני מחייך, מרים את הכוס שלי למעין לחיים ומאותו הרגע מתרכז בעולם אחר, תמיד זה נגמר בזה שהבחורה ניגשת אלי.

שוב, תהיו שונים, אתם חלק מעדר.

תעשוממה שכולם עושים ותקבלו יחס בהתאם, תשדרו פאן מטובל במסתוריות וזה יקח אתכם למקום אחר.

מישהו כבר כתב פה שבחורות מקבלות ים הודעות ביום, למה להפוך לאחד מ100?

+1

גאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

העצות האלה של לשים ז*ן - אף פעם לא הבנתי אותן. אתה הופך את עצמך לפסיבי, לא אכפת לך מכלום, סבבה, אבל איפה הגבול?

מעבר לזה, זה עוד אחד מהמשחקים המיותרים בשלב ההיכרות, אני רוצה להאמין שבנות איכותיות שבאמת מחפשות משהו רציני ועברו את גיל 25 כבר אחרי השלב הדבילי הזה. אני אישית לא סובל את המשחקים האלה.

מישהו כבר כתב פה שבחורות מקבלות ים הודעות ביום, למה להפוך לאחד מ100?

אז נו יא בנצי, פנק בכמה דוגמאות להודעות שכן מצליחות [emoji6]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

אני איתך, אני גם לא מבין. אבל אני גם לא מבין חברים שלי שהם בדיוק מה שבנצי תיאר, בקטע של "בוא נצא להתחיל עם בנות". לרוב זה מסתיים ב"איזה באסה יום מבוזבז לא התחלנו עם אף אחת", בעוד שאני תמיד אמרתי להם שאין כזה בילוי "להתחיל עם בנות".

אני גם שונא את המשחקים האלה, באמת שאני שונא. אבל כנראה שזה חלק מהותי בכל העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבנצי רושם זה טוב ונחמד, אבל אתה צריך גם מצד שני להראות הרבה מעל הממוצע אם תרצה שבנות יתחילו איתך במצב הזה.

לגבי פותח הת'רד, המצב שלי די דומה לשלך. מתקרב לגיל 30, עובד בהיי טק-כשאין בחברה אף בחורה. כשהייתי סטודנט ובצבא לא כ"כ חיפשתי ועכשיו אני די מצטער על זה כי היו לי לא מעט אפשרויות שם שלא ניצלתי.

לגבי הטינדר, קיופיד ושאר האפליקציות-כמו שרשמו כאן לפני, מדובר בשוק בשר שלא נגמר. בחורה שנראת טיפונת מעל הממוצע מקבלת מעל 100 הודעות ביום ומסננת את כל מי שלא נראה כמו בראד פיט. בכלל, הבנות שם מתארות את חייהן כאילו הן נמצאות בבוורלי הילס ולא גרות בפתח תקוה. אגב, גם אם מתחילים להתכתב ומישהי כן זורמת, מהר מאוד מגיעים למצב שאין כ"כ על מה לדבר כי הבחורה לא "רוצה להפגש מהר מידי עם בחורים שהיא לא מכירה". היחידות שבאמת רציניות שם זה האקרא לזה בעדינות "הפחות יפות". אחרי כמה חודשים בודדים שניסיתי את אותן אפליקציות, הבנתי שמדובר באשליה ומחקתי את כולן. איך אני מתחיל עם בחורות עכשיו? הולך לים, לפאבים, ואפילו לקניונים. אין כמו להכיר פנים מול פנים. בלי הצגות, בלי התכתבויות שלא נגמרות ופחות משחקים. האם התוצאות שונות? כנראה שלא, אבל ההרגשה היא לפחות שאתה לא מבזבז את זמנך. אה, וגם כדאי להתחיל להתאמן. זה מוסיף. מניסיון.

נ.ב לגבי אלו שרשמו שכדאי לשקול מישהי מבחוץ, אני בהחלט חושב שזה רעיון לא רע. תחשבו על זה, סה"כ אין פה כ"כ הרבה מבחר. ערסיות, פאקצ'ות, חרדיות, דתיות, ערביות... גבר כמוני שמחפש בחורה חילונית, נורמלית ושגם נראת לא רע יש תחרות מאוד מאוד קשה עם המון גברים עקב המבחר הדל. תמיד האמנתי, למרות חילוניותי, שאני רוצה להתחתן עם יהודיה כדת משה כפי שההורים רצו ועדיין רוצים. מ-צ-ד שני, החיים כ"כ קצרים שאני תוהה למה לבזבז את זמני על חיפוש סוסיתא כשאני יכול למצוא מרצדס?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורא חמוד שאנשים לדברים על להביא איזה מזרח אירופאית שנראת טוב, נחמדה וזורמת

לא מבינים רק שזה בערך היצור הכי אוכל ראש עקשן בעולם.

אין לכם מושג מה זה silent treatment עד שלא קיבלתם אחד כזה מבחורה מזרח אירופאית. כבר עדיף water boarding או משיכת ציפורניים ולא העינוי של שבוע לראות פרצוף רצח ולא לדעת למה

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורא חמוד שאנשים לדברים על להביא איזה מזרח אירופאית שנראת טוב, נחמדה וזורמת

לא מבינים רק שזה בערך היצור הכי אוכל ראש עקשן בעולם.

אין לכם מושג מה זה silent treatment עד שלא קיבלתם אחד כזה מבחורה מזרח אירופאית. כבר עדיף water boarding או משיכת ציפורניים ולא העינוי של שבוע לראות פרצוף רצח ולא לדעת למה

וואו, איזו הכללה מארץ ההכללות. ובתור כזו היא... נו, תנחש... לא נכונה! מי היה מאמין.

אגב, אם מדברים לרגע ברצינות ולא נתפסים להכללות מטופשות, בהחלט יש הבדלי תרבות וסגנון בין בחורות אירופאיות לבין ישראלים. ויש כמובן את עניין השפה. לא הצלחתי ללמד את חברה שלי עברית בינתיים, ואין ספק שיש דברים שאובדים בתרגום. מצד שני, חלק מהכיף זה לחשוף אותה לדברים שהיא לא מכירה, ולהתמודד עם דברים שאני לא מכיר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל עם דואר ישראל זו ממילא הצעה לא פרקטית. אתה תזמין את זו:

beauty-russian-brides.jpg

ועד שהיא תגיע היא תראה כך:

old-russian-woman.jpg

הדרך היחידה לעבוד ״מסביב״ לבעיה הזו היא למעשה להזמין את *האם* של זו שאתה רוצה להזמין, כשהיא עוד בהריון :roflmao:

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, איזו הכללה מארץ ההכללות. ובתור כזו היא... נו, תנחש... לא נכונה! מי היה מאמין.

אגב, אם מדברים לרגע ברצינות ולא נתפסים להכללות מטופשות, בהחלט יש הבדלי תרבות וסגנון בין בחורות אירופאיות לבין ישראלים. ויש כמובן את עניין השפה. לא הצלחתי ללמד את חברה שלי עברית בינתיים, ואין ספק שיש דברים שאובדים בתרגום. מצד שני, חלק מהכיף זה לחשוף אותה לדברים שהיא לא מכירה, ולהתמודד עם דברים שאני לא מכיר.

הכללה כן, מצביעה על הרוב? כן!

ההיכרות שלך עם אסטוניה או משהו כזה, נכון?

אז עזוב שניה את זה שהבאלטים נחשבים... איטיים במיוחד וכנראה שיש יותר סיכוי שישבו בפינה בשקט עד שיקראו להם להכין סנדביץ' (בינתיים לא ראיתי פה בחורה בשרשור אז אני מרשה לעצמי :) )

כן, הכרתי בחורה מבלרוס ובחורה מאסטוניה שהיו מעופפות ונחמדות והכול (לא היינו בקשר, שכנים). מצד שני לא ראיתי חבר שגר 30 מטר קו אווירי ממני במשך חודשיים כבר כי כדי לצאת מהבית הוא צריך להגיש בקשה בשלושה עותקים שבועיים מראש לסבב חתימות- גר עם החברה שעלתה מאסטוניה. הוא טוען שמהחברות שלה היא עוד הסבבה יותר.

גם כל הקטע של הכלות מאוקראינה, הרבה מאוד נפרדים אחרי כמה שנים שהבחורה מגיעה למצב שיכולה לבקש אזרחות או פשוט נמאס לה וחוזרת להורים

אם כבר הכללות אז תפריד בין ארופאיות מאזורים\ מדינות שונות לפני שאתה מפריד בין המזרח אירופאיות השפויות לאלא שאתה לא יודע אם תתעורר מחר בבוקר עם כל האיברים במקום אחרי שאתה מעצבן אותן.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כל הקטע של הכלות מאוקראינה, הרבה מאוד נפרדים אחרי כמה שנים שהבחורה מגיעה למצב שיכולה לבקש אזרחות או פשוט נמאס לה וחוזרת להורים

כמובן שאין לזה שום קשר לכך, שאלו ש"מייבאים" כלות מאוקראינה, הם מראש לא בדיוק החלום של כל אישה... גברים מבוגרים שחושבים שאפשר לקנות בכסף אהבה ותשוקה של נשים צעירות ויפות מהם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא כדאי להרשם לאשלי מדיסון.

בפריצה האחרונה אליהם , גילו שמדובר ב sausage party

הרוב המכריע של הבחורות (מדובר על מעל 90% אם הסנליות לא הכתה קשה מדי) הם פרופילים מזויפים שמופעלים על ידי האתר.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת אתיקה.

האם הייתם מתחילים עם בחורה חמודה שמספקת לכם שירות כל שהוא? ולכל החרמנים, לא השירות שחשבתם עליו! אלה נניח מלצריות, פקידות, קופאיות.

זה מרגיש לי קצת לא בסדר כי זה העבודה שלהן ואין להן באמת לאן לברוח ממך אבל לפעמים אפשר למצוא בחורות נורא חמודות שם שחבל לפספס את ההזדמנות.

מה אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...