Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

sronis

יש לך פינה לגור שם? אני אורז מזוודה ובא!

renaultfreek

אני מסכים בתנאי שלא יהיה לחץ חברתי. אני מתאר את זה לעצמי: אני ועוד 15 חברי פורום "נו תיגש כבר! תיגש למה אתה מחכה!" :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה יש לי כמה רווקות בקנה.

יש לי כרגע חצי מקום בגן עדן..........................

איילי23, נשאר לך עוד משהו במאגר?

אני במצב דומה לפות"ש אבל קצת מבוגר יותר- 33 (וואו, לא קל לכתוב את זה בפורום- מרגיש כמו יציאה מהארון..אההמ... בחירת מילים לא מוצלחת).

בואו נעשה מפגש אוף טופיק באיזה בר במרכז יחד עם פותח השרשור, מי יודע אולי בלייב נוכל למצוא לבחור את האישה שהוא מחפש? בכל מקרה אני בארץ בסוף אוגוסט לשבועיים אם יוצא מפגש לפועל [emoji1]

כמשתתף לא ממש פעיל בפורום, אשמח להיפגש ולהכיר.

יגאל.

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריידן,

יש לך איזה wing man ראוי?

אם לא- זה הזמן למצוא, אחד הדברים היותר יעילים, גם סתם בקטע של צחוקים בבילוי ולא פחות בכל הקשור ל"ציד".

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל חארטה, אני מאמין שהכל בראש, יש נשים נהדרות בחוץ, ישנן כאלו שרוצות קשר רציני וישנן כאלו שיסתפקו הסתם משהו להעביר איתו את הזמן, כל פלטפורמה היא פלטפורמה טובה אם אתה משווק את עצמך נכון, בעיני עולם הדייטים הוא כמו עולם העסקים, לך יש מוצר מסויים, לה יש מוצר מסויים, תשווק את המוצר שלך בצורה נכונה והכל יסתדר יופי, בטינדר היו לי למעלה מ2200 התאמות עם בחורות שנראות טוב, בokcupid היו לי כ30 הודעות חדשות ביום, הגישה שלי הייתה מאוד בריאה, פרופיל קליל, לעניין ובלי משחקים, מטובל בהומור שנון וכמובן בכיוון של "אני יודע מה אני רוצה מעצמי" שזהו שקר מוחלט אבל נשמע טוב כשכותבים את זה נכון, אחרי שתבנה פרופיל נכון ותשמור על קור רוח אתה תראה איך בחורות מזמינות אותך לקפה.

ד"א, את זוגתי הנוכחית הכרתי בטינדר.

את גרושתי הכרתי בפייסבוק.

כשגרתי בהוליווד הייתי מתכתב עם בחורות ומציע להן להיות בת הזוג שלי לסופש, תתפלא כמה זרמו עם התכרבלות מול הטלוויזיה, ארוחת ערב וכל המסביב.

הכי חשוב זה לזרום, לא לחפש משהו ספציפי ולא לשים על עצמך תוויות.

8d4477a5b16cc623d1a00165c08a6b6d.jpg

ככה צילום מסך מזמנים טובים

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@renault5 כשמקבלים סוס בחינם לא בודקים לו את השיניים.....

בנצי השווה שלך לא נכונה.

הנשים בחול הן מזן אחר לגמרי מנשים כנעניות , הבדלי תרבות תהומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לו רק 22, זה פוטושופ :-P

וברצינות - אני גם חושב שיש הבדלים משמעותיים בין ישראל לבין ארה"ב בעניין הזה. ובין מדינות אחרות. לא חושב שבישראל הייתי "מצליח" כ"כ בטינדר, ואפילו אתה לא, בנצי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...