Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוני אתה צודק לחלוטין,כנראה באמת רצתה "לבחון" אותי ואני באתי כמו טמבל - טועים,קורה (אפילו שבסקאלה שלי זאת וואחד טעות..:p )

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קבל כיוון נוסף- כשאתה יוצא עם בחורה לדייט תנסה לכוון למקום "שובר קרח".

מה הכוונה?

כשאתה יוצא לדייט בבית קפה שקט, אתה "נתקע" עם הבחורה מולך ומעט מאוד הסחות דעת- אתה מתחיל להלחץ, "על מה אדבר עכשיו?! מה היא חושבת?? אולי אגיד ש..... או בכלל עדיף שאגיד....".

לא טוב לך דייט בבית קפה.

עדיף לך דייט בפאב שקט, כזה שתוכל מצד אחד להנות עם הבחורה ולהכיר אותה אבל מד שני תוכלו לשתות איזה דרינק ולהנות מאוירה יותר קלילה (מוזיקה, אנשים יוצאים ונכנסים, צחוקים וכו').

לחלופין, דייט במקום יותר פעיל ו"בידורי", כזה שמצד אחד יאפשר לכם לדבר ולהכיר ומצד שני יספק הסחות דעת חיוביות, כאלה שימלאו את אותם רגעי "שתיקה מביכה" או סתם יגרמו לכם לצחוק.

צחוק!!

אין שובר קרח יותר טוב מזה, צאו לאיזה מופע סטנד אפ במקום סטייל קאמל קומדי קלאב.

תתחילו באיזה פאב, משם סטנד אפ, אחרי זה כבר לא יישאר קרח או בביישנות.

כל זה לא עבד?

אין ברירה, תחזור לתרגולת הבסיסית:

"נו מה נהיה?....... רוצה לפתוח לך ת'תחת! ".

;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gorelshv

קודם כל, המון מזל טוב! :)

ולגבי הפרופיל, אני מסכים זה כמו קו"ח. אני אדם צנוע, אז לא אכתוב דברים מעל ומעבר.

לגבי לעלות צילום מסך, כן קיבלתי המלצה כזאת גם בה"פ. כנראה אעשה את זה בערב כשאיהיה בבית.

ezuf

תתעודד, לי היו מקרים יותר גרועים :)

edan82

האמת, אין לי בעיה לשבור קרח גם בבתי קפה. אולי אני שחצן, אבל רוב הדייטים הראשונים שלי היו דיי מוצלחים, הבעיה שלי זה למצוא דייט בתור התחלה, ולדעת לפתח אותו למערכת יחסים אחר כך.

ותודה על העצות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיצר, אתה צריך אלכוהול.....

שמע קטע, באותה תקופה שמצאתי את ה "תרופה" לביישנות נהגתי לצאת עם חבר לכמה מועדונים בתל אביב, היה לנו קטע שכשהיה שיר מסויים הוא ואני היינו רוקדים ומשתוללים צמוד, מזה צמוד, כמעט שקע ותקע, אבל רוקדים משתוללים ומתים מצחוק.

תיקתק הגענו למצב שכשהיה מגיע השיר הזה חצי מועדון, בעיקר הבנות, היו נעמדים סביבנו בעיגול ומתפוצצים מצחוק ובהמשך גם מצטרפים אלינו.

אחרי כמה שבועות זה כבר הגיע למצב שכשהיינו מגיעים למועדונים האלה היה לנו חצי שעה סבב נשיקות כי אשכרה הפכנו ל"מסמר" הערב (מפאקינג ריקוד מפגר אבל מצחיק לאללה).

כמות הבחורות שהזרמתי משם למיטה\דייט היתה לא רעה בכלל, בטח לא לאחד שעד לפני דקה היה ביישן על ופתאום לא התבייש לבוא לבחורה ולהגיד לה בצורה הכי ישירה "תקשיבי, בא לי לקרוע לך את הצורה".

את אישתי אגב הכרתי במועדון :)

בקיצור, כל הסיפור הארוך הזה כדי-

1. לגרום לך להבין שפשוט תשתחרר, תשטתה, תשתכר, אל תנהג ושים קונדום.

2. להזכיר לעצמי נוסטלגיה מתקופה אחת היותר מהנות שהיו לי.

גם הדייט יגיע.

;)

עריכה אחרונה על ידי edan82

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח עידן כל אחד עם החוויות הנוסטלגיות שלו.

יצאתי פעם עם אחת שהכרתי אחרי שחייגה לביתי בטעות,

5 שנים בילינו יחד חח

אבל עידן לא לכל אחד יש אופי לדברים כאלה.יתכן שהוא שקט,

והחוזקה שלו באה ממקום אחר,הפגנת ידע למשל או בילוי אחר סולידי.

יש להבדיל בין חוויות מיטה לקשר רציני,לרוב לדעתי אין קשר,

אני מאד מאמין שקשר אמור לצמוח ממקום תמים ורציני,המיטה

תחכה קצת.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתו של עידן הייתה פשוט היחידה שלמשמע "תקשיבי, בא לי לקרוע לך את הצורה" ענתה ב"יאללה". כך הוא הבין שזו אהבת אמת :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רוני...... אישתי בכלל עשתה עלי פוזות בגלל שהיא גדולה ממנה בשנתיים ולא בא לה לצאת עם "ילד"......

עד היום אני מסתלבט עליה שמה בסך הכל רציתי, זיון, בסוף נתקעתי בסטוץ שפשוט לא נגמר...

;)

יוסי,

גם אני הייתי טיפוס שקט, כאמור עד לתחילתה של אותה תקופה בת שנה וחצי.

אפרופו הסיפור שלך, הגעתי להונג קונג, עשיתי חפיפה עם הבחור שהחלפתי והוא עזב את הונג קונג.

כמה ימים אחרי שעזב, יושב בערב רואה סרט ופתאום מצלצל הסלולרי (ירשתי את המספר שהיה שייך לחברה).

על הקו בחורה, מבקשת לדבר עם קודמי.

מסביר לה שהוא עזב את הונג קונג ואם יש משהו שאני יכול לעזור (חשבתי שאולי בכלל לקוחה).

מהון להון, שעה וקצת מאוחר יותר נקישות בדלת, פותח ועומדת שם בחורה קומפקטית סקסית לאללה שהפכה את אותו לילה ללבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משקיע בזה יותר מידי אנרגיה. אם תכיר מישהי יופי. לא תכיר לא נורא. רוב הזוגות הם זומבים אחרי שמגיעים הילדים לעולם. היא נותנת לו פעמיים בשבוע כדי שיהיה מבסוט, הוא מפרנס כדי שהיא תהיה מרוצה, משכנתא ל-30 שנה ומתגלגלים. ככה נראת זוגיות טיפוסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, יש מקרים לא צפויים דרך טינדר. אני ואישתי למשל...איך שיכנעו אותי לחתום על כתובה איך...

אגב, אני דווקא בעד סקס בפגישה הראשונה. זה עוזר להיפתח אצל אנשים ביישנים, ואני מדבר בשיא הרצינות.

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליה

27.

אני גם בעד סקס בפגישה הראשונה, רוב הבחורות אומנם לא :p

eyali23

לרוב לא אשאל.

היה לי ניסיון לא ברור עם טינדר. אחת הבריזה בטענה "אוי לא קיבלת את הסמס שלי?", השניה הייתה בסדר, אבל לא הסתדרנו. אבל זה לא שסוייפ עולה לי כסף, אז למה לא, אולי משם תבוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לך איתה לדייט ראשון בקולנוע או להצגה בתיאטרון. אבל זה בהנחה ודיברתם קודם וזו לא ממש הפעם הראשונה שאתה רואה אותה במציאות, יעני "בליינד דייט". אני יודע שהרבה ממליצים לא לעשות את זה, אבל לי זה עבד.

הלכנו לסרט של דיקפריו שדוב אונס אותו והוא נכנס לתוך גופה של סוס, היה לנו כיף להתמרמר ביחד בהפסקה ואחרי כמה מרוח הסרט הזה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2321 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...