Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

eliran769

אני זורם, עד כדי כך זורם שנסעתי מעל 100קילומטר לדייט לחיפה, ובאזור ה 80קילומטר לדייט לאשקלון

לי היה דייט של 880ק"מ בפחות מיממה (קבענו בחמישי בלילה לשישי בערב,ונסעתי בשישי בבוקר מראש פינה לאילת)

בסוף בכלל היא הבריזה לי,ומחקירה קצרה של גורמים קרובים אליה מסתבר שבכלל התארסה :shock:

אמיתי לגמרי ומסריח לגמרי,אבל איך אומרים? מכל דבר אפשר להוציא קצת חיובי :)

ככה יצאה לי אחלה הזדמנות של לילה באילת ולמחרת לחרוש עם האוטו כל כביש אפשרי בדרום :p

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ולגבי גורל השירשור, יהיה נורא מאכז אם מישהוא מכיר נ"צ של מקום שבו יש בנות יפות וחכמות שרק מחכות לזוגיות אבל הוא לא מוכן לשתף! :evil:

תהנה

זה מתי יוצא המטוס הקרוב

גברים שנמאס להם ומחליטים לצאת מהמשחק זו תופעה מדאיגה שהולכת וגדלה בשנים האחרונות. אני רואה את זה גם סביבי, ולא רק בישראל. מצד אחד זו עדות לנצחון הרוח על האינסטינקט (כלומר הצורך לז**ן ולהתרבות כבר לא מכתיב לנו את סדר היום), מצד שני זה אומר דרשני על סוג האוכלוסיה שהולכת למלא את העולם והמדינה הקטנה הזאת אם כך נמשיך.

סליחה שאני שם את האינטרסים שלי לפני האינטרסים של הסביבה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ezuf

לפחות הנסיעה לאילת כיפית, הנסיעה לחיפה משעממת רצח. אבל זו הייתה הפעם הראשונה שניסיתי בקרת שיוט. אז כן, בכל דבר יש משהוא חיובי.

אבל בחיית, 440קמ לכיוון, בשביל שאני אסע כזה מרחק, הבחורה צריכה להיראות 12 מתוך 10 ולהיות בעלת ידע רחב כמו היקום כולו.

טוב סתם על מי אני עובד..

Fat Bastard

נגיד. אבל בוא ניהיה רגע ריאליים. עד כמה זה באמת אפשרי לטוס לאוקראינה ולחזור משם עם אוקראינית חמודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני שם את האינטרסים שלי לפני האינטרסים של הסביבה

דווקא במקרה הזה נדמה לי שהאינטרסים שלך והאינטרסים של הסביבה מציגים סינרגיה מושלמת XD

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אם לצחוק או לבכות [emoji41]

מצד אחד זה מצחיק כי זה בדיוק מה שאני גם חושב, מצד מצד שני זה די מביא אותי למחשבות אובדניות.

עובדה ידועה - גבר שלא מוצא דרך להעביר את הגנים שלו הלאה, מתחיל בתהליך הרס עצמי, כי הוא לא תורם להמשכיות של האנושות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע קצת כמו בבל"ת, ובכלליות כל הקטע הזה של אנשים שבטוחים שלאנשים בלי ילדים אין משמעות לחיים מזכיר לי מאוד את אלו שחושבים שמי שלא מאמין באלוהים הוא 'עגלה ריקה'.

(מקדים תרופה למכה: זה לא סותר את זה שלהרבה אנשים ילדים כן נותנים הרבה משמעות וכו', אז בבקשה להבין את הטיעון במלואו)

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ממזר שמן, אין פה הרבה חידוש.. זה החיים. אבל אין מה לעשות, אני גבר אל הורי וגם לא ממש מאמין במוסד הנישואין.. בקיצור חלומה של כל אישה.

טוב לדעת שאני לא לבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראה-

כתבת בעבר הלא רחוק בכלל שאתה "גבר ושופט קודם כל לפי מראה"

חדשות- גם לנשים מותר לשפוט לפי מראה

אובייקטיבית, לפי המידע שאתה משתף אתה (בלי להעליב) לא תופס מקום בעשירונים העליונים

אולי כדאי שתלך על בנות ממוצעות ומטה ע"מ לקבל יותר תגובות?

תקשורת-

נסה לנתח מהצד את התקשורת שלך עם אנשים ואיך מגיבים אליך (ואם אתה לא מצליח, שכור את שירותיו של ואדים). צוחקים ממך? מקשיבים לך? נראה שמתעניינים בך?

אולי (בלי להעליב) אתה פשוט לא מעניין?

או יותר גרוע- לא מתעניין?

ללא קשר לדייטים, בתקשורת בין אישית עדיף להתעניין- אבל באמת, לא לשאול שאלות כמו רובוט- מאשר לנסות להיות מעניין.

גישה-

אכן מפחיד לגשת סתם כך. אבל אם לא ניגשת, כבר קיבלת את הלא.

לדעתי הצנועה הדרך הכי טובה לפתח יכולות לקשקש סתם כך זה לעשות את זה במובן הרחב יותר של הסביבה שלך בלי קשר לפלירטוט. פשוט תתרגל לזרוק מילה פה ושם עם אנשים שיש לך איתם איזושהי אינטרקציה ביומיום

אה- ותתפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן

קודם כל, תודה רבה!

אני לא זוכר איפה כתבתי שאני שופט קודם כל לפי מראה, אבל כן מראה מן הסתם משחק תפקיד ובאתרי הכרויות לרוב זה האלמנט היחיד שעל פיו ניתן לשפוט (מאט בחורות ממלאות פרופיל). אין לי בעיה שבחורה תשפוט אולי לפי מראה, אני יודע שלהן זה פחות קריטי מאשר לנו, אבל במדיה כמו OKC\טינדר אי אפשר להימנע מזה. וזה גם לא משהוא שאפשר לשנות. אז כן, יש בחורות שלא יהאבו איך אני נראה, אין מה לעשות עם זה.

השאלה היא למה אני צריך יותר תגובות? בשביל שתיהיה לי אופציה לצאת עם בחורה שאני לא נמשך אליה? פעם יצאתי עם כזאת, פשוט אמרתי לעצמי "חלאס, תפסיק לסנן ולחפש רק בחורות משערי המגזין" ויצאתי עם אחת שהיא בכלל לא הטעם שלי. לא הייתה לי שום משיכה מינית \ פיזית אליה, גם אם היא ניסתה לרמוז. היום היא נמצאת במערכת יחסית (לפי הפייסבוק שלה), אז נישאלת השאלה, מה תרמתי לה? ההפך, ביזבזתי לה זמן. לא חבל?

תקשורת - כן זה צד חלש שלי. אני מנסה לשפר מדייט לדייט. מנסה להיות יותר קשוב, גם אם לפעמים הנושא לא כזה מעניין אותי.

גישה - מסכים, תודה.

להתפשר - כנראה לא יקרה. אני מתפשר עד לרמה שתיהיה לי משיכה פיזית \ מינית \ נפשית לבחורה. מתחת לזה זה כבר ביזבוז זמן של שנינו. תמיד הפריע לי משהוא בעצות מהסוג "תצא איתה, מה אכפת לך? מקסימום תקבל ניסיון בדייטים גם אם היא בכלל לא הטעם שלך". למה לבזבז את הזמן של שנינו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה דייט של 880ק"מ בפחות מיממה (קבענו בחמישי בלילה לשישי בערב,ונסעתי בשישי בבוקר מראש פינה לאילת)

בסוף בכלל היא הבריזה לי,ומחקירה קצרה של גורמים קרובים אליה מסתבר שבכלל התארסה :shock:

אמיתי לגמרי ומסריח לגמרי,אבל איך אומרים? מכל דבר אפשר להוציא קצת חיובי :)

ככה יצאה לי אחלה הזדמנות של לילה באילת ולמחרת לחרוש עם האוטו כל כביש אפשרי בדרום :p

תגיד, אני לא רוצה להעליב אבל אתה משוכנע שהיא באמת חשבה לרגע שיהיה דייט? (שים לב שהתחלת את המשפט ב"לי היה דייט" כשבפועל לא היה שום דייט).

הנה מה שככל הנראה עבר לה בראש:

אתה: מה את אומרת, ניפגש לדייט?

היא: סבבה, איפה אתה גר?

אתה: ראש פינה

היא: אבל אני באילת

אתה: נו שטויות, כולה 440 ק"מ. נתראה מחר בשמונה בערב?

היא: *הוא באמת חושב לנסוע עד לכאן בשביל דייט? לא רוצה להעליב אותו, אני אגיד כן והוא כבר יבין לבד שזה מופרע לגמרי* ... אה... בטח, סבבה

אתה: *ממלא צידנית לדרך*

וזו הגרסה העדינה... באותה המידה יכול להיות שהיא סתם רצתה לשגע אותך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש אל תעלב אבל נראה לי שזה לא הקפה שמלחיץ את הדייטים שלך, זה ה"לחץ זוגיות" שלך שכנראה גורם לכל בחורה שאתה יוצא איתה להרגיש כאילו אתם מנהלים דיון לגבי בחירת דיג'יי לחתונה....

תוריד לחץ, אתה כנראה משדר את זה בלי שתרגיש וחבל כי זה כנראה מלחיץ את בנות המין היפה.

מכיר את בעיית הביישנות שהזכרת, גם אני הייתי כזה איפשהו בשנות ה-20 לחיי וזה ביאס תחת.

ואז גיליתי שדרינק טוב לפני בילוי משחרר את העכבות ומפחית את הביישנות (רק אל תשתה יותר מדי, שלא תאבד את זה ומסתובב במועדון תו"כ צעקות sucky sucky 5$!!!).

;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sronis פה, edan82 פה, חסר לי רק בנצי ואני יכול לדעת שפתחתי שירשור איכותי באוף טופיק של קארזפורום :)

edan82

את האמת, בזמן האחרון אני מנסה לבוא בגישה של "אני לא מכיר את הבחורה, אולי היא בכלל לא הטעם שלי וכלן אין סיבה להילחץ" ופשוט מנהל דיון, אני לא משדר "אני מסכן ועלוב בואי נתחתן". או לפחות לא מנסה לשדר את זה :shock:

על דרינק לפני הדייט חשבתי, צריך רק למצוא איך להסתיר את הריח.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אם לפגוש בנות בפאבים? בזמנו זאת היתה הדרך היחידה שהכרתי בנות שבאמת יצא מזה דייט רציני (חוץ מבחורה אחת שרצתה קשר רק בשביל סקס).

אם אני חושב על זה, ככה הכרתי את אישתי, בפאב ברביסביין.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהכיר את אשתו לעתיד (מתחתנים בשבוע הבא) באתר הכרויות (שחבר שלו פתח עבורו) - פשוט תמשיך לחפש.

עוד הצעה: נסה להעלות צילום מסך של הפרופיל שלך כשפרטי הזיהוי מטושטשים, ככה (אולי) זה לא יאונדקס, ונוכל לתת לך פידבק. אין מה לעשות, פרופיל באתרי היכרויות זה כמו קו"ח שמציעים מועמדות למשרה ולכן חשוב שהוא יהיה מוצלח וישקף את מי שאתה באמת.

בכל מקרה, בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...