Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תזמין כלה מפולין. אם יש מבצע של השנייה בחמישים אחוזים הנחה, אני מוכן להצטרף אלייך.

יש כלכך הרבה מקומות שניתן להזמין מהם קלה (טעות במקור) ואתה רוצה לתקוע אותו דווקא עם פולניה??

בנימה יותר רצינית, raiden אני שותף איתך לבעיה ולתחושות.. צרת רבים נחמת טיפשים :cry:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה עדיין בשנות העשרים של חייך, אז תזרום.

בחורות בטינדר זה רק בשביל ז**** משהו רציני כניראה לא יצא משם.

דעתי שאתר היכרויות זה אתר ל-שבורים/שבורות או גילאי 35+ שעדיין לא מצאו את האחת/אחד.

תצא, תבלה, אתה לא יודע מאיפה זה יגיע.

את אישתי הכרתי דרך מפגשים חברתיים היא הייתה חברה של חברה של חבר (יציאות לפאבים, ימי הולדת) אנשים מכירים בנות זוג מהעבודה מהלימודים מיציאות ובקיצור מכירים בנות דרך החיים עצמם ולא דרך מסכי מחשב/סמארטפונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לעובדה שבחורה מגיע עם שק של בעיות.

לגבי פולין, נראה לי רוסיה \ אוקראינה יותר פוטנציאלי, הבנתי שיש שם מחסור רציני בגברים נורמליים.

igal_zeltser

אולי נפתח מועדון? (ולא לא המועדון עליו חשבתם!!)

eliran769

אני זורם, עד כדי כך זורם שנסעתי מעל 100קילומטר לדייט לחיפה, ובאזור ה 80קילומטר לדייט לאשקלון. אבל שוב תחומי העניין שלי לא באמת כוללים בחורות. בעבודה אין לי בחורות, לימודים אני לא לומד כלום, ומפגשים חברתיים זה מפגשי רווקים כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fitch

liav12

את האמת, אלה שמרחתי שבוע-שבועיים לפני הכוס קפה, לא יצא מזה כלום בסוף. אני לא מקבל את התירוץ המטומטם של "אנחנו לא מכירים אחד את השני אז בוא נדבר קודם". אי אפשר לדבר כשאני בעבודה, את בעבודה, וכל אחד עונה פעמיים ביום. בחצי שעה של כוס קפה, שאני מזמין אותה ומשלם עליה, אפשר להבין האם יש טעם להמשיך או לא. הבנות ניהיו נורא קשות ורואות בכל דבר, גם בכוס קפה, כאילו אני לוקח אותה לחופה, מציג אותה למשפחה שלי ובונה איתה את העתיד המשותף שלנו. רוצה לדבר? אפשר לדבר בטלפון שיחה-שתיים. אבל יש גם כאלה שלא מוכונת לתת מספר טלפון כאילו זה קוד סודי לשיגור טיל גרעיני.

אבל אלו הם הנשים, עם כל הצער שבדבר גם אני במחשבה כמוך.

אתה יודע כמה נשים בזבזו לי את הזמן? מה תוכל לעשות ככה הראש הזה עובד.

קשה למצוא מישהי שתרצה לדבר איתך יום יומיים ותפגש איתך בכזו מהירות, בד"כ אלו נשים של סטוץ מנסיוני.

כמו שכתבת בפוסט הראשון, פיזיקה גרעינית.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

iluxxxa

סליחה, זה היה 60קמ. למרות שזה כנראה לא משנה כלום.

liav12

לא רק נשים. יש לי חבר, שאומר לי שאסור להזמין בחורה לכוס קפה כי זה מרמז סקס. לך תבין.. מצידי זה כוס קפה, זה יכול להיות גם תה או בירה אם הבחורה לא שותה קפה לדוגמא. לא מבין למה אנשים עושים מזה כזה סיפור..

אני יכול להבין את החשש של בחורה שמפחדת להיפגש עם גבר שהיא לא מכירה, אבל אני דיי פתוח בעניין הזה, אין לי בעיה לתת לה את המספר טלפון שלי, או פייסבוק שדיי פעיל ואני כמובן קובע פגישות במקומות הומי אדם ולא בכפר ערבי נידח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא למדת מאושריקו?

הכי טוב להתחיל עם הקופאיות בסופר.

[video=youtube;LrCI4UWc-30]

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את אישתי הכרתי דרך אתר היכרויות. לא רואה בזה שום דבר שונה מבר, אקדמיה וכו'. ההיפך, היום הרבה יותר נוח ככה ונגיש.

נכון, מגיע השלב שזה מתחיל להימאס אבל עדיין, בעידן שלנו זאת כנראה הדרך הנוחה והמהירה ביותר להכיר.

אציין, שבזמנו אחרי חודשיים+ של דייטים עם בנות המין היפה, התחיל להימאס עלי העסק הזה אבל אז גם בדיוק במקרה היכרתי את אישתי, אם ילדי היום.:lol:

הכל תלוי בגישה עימה אתה מגיע לדייט חדש. קלילות ואיזי זה שם המשחק.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wiking

אכן שמעתי על סיפורי הצלחה, שמח בשבילכם! :wink:

אולי לי אין מזל אבל אני טוחן את אתרי ההכרויות כמה המון חודשים ואולי אפילו מספר שנים, וכלום. מתוך 10 הודעות אולי אחת עונה ומתוך 10 שעונות, 9 עונות בצורה מזלזלת ועוד אחת משחקת ב"נחש את מספר הטלפון שלי לבד, כי אני לא אתן לך אותו".

מה גם ששמתי לב, שהרבה בחורות שנפרדו מחבר שלהן - נרשמות לאתר הכרויות. ואז כשאני מתחיל לדבר איתן והשיחה זורמת ואני מציע לה לצאת, היא פתאום "רק אתמול נפרדה מחבר שלה ולא בנויה לקשר" אז למה להירשם לאתר הכרויות?

אגב, לדייטים אני מגיע מאוד חיובי ובאיזי. אין לי בעיה עם הדייט עצמו, יש לי בעיה אם למצוא דייטים.

שומאכר

הצעה טובה, מסכים. אבל אני לא אוהב חול, לא כזה אוהב ים ואסור לי להיות הרבה זמן בשמש. לפעמים אני מתגבר על כל הנודניקיות שלי וכן מגיע אבל זה לרוב בשעות 5-6 בערב (בעיקר בגלל שאסור לי להיחשף לשמש) כשכבר יש פחות אנשים. אבל שוב, קשה לי לגשת לבחורה רנדומלית וזה לא משנה אם זה ים או רחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך אתרי הכרויות,

זה שוק בשר שלם, על כל בחורה יש כמה עשרות גברים.

זה עולה להן לראש.

האפשרויות האופטימליות להכרות הן:

-חוגים, קורסים ושות' (חבר טוב הכיר את חברה שלו בקבוצת ריצה, גינות כלבים בתל אביב זה בכלל סדום ועמורה)

-עבודה (זה קשה, זה מסוכן, לפעמים זה עובד)

-חברים משותפים (תעבור על הפייסבוק של חברות של חברים שלך.)

וזהו בגדול,

לא יודע בן כמה אתה, קח בחשבון שככל שאתה מתקרב לגיל 30, איכות "הסחורה" בחוץ מדרדרת.

(משני המינים).

שאתה מתייאש, תקנה רכב מגניב.

ותגיד תודה שאתה חופשי

תהנה!

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2293 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...