Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Wiking

מניסיון זה תלוי בבחורה. אותה תמונה + אותו משפט יעבוד על אחת ולא יעבוד על אחרת.

Nightstalker

לא נראה לי שבחוץ זה דיי שונה, אבל שוב אין לי ניסיון.

קבוצת ריצה נשמע לי מעניין, אבדוק אם יש כאלה באזור שלי. ממילא רציתי להתחיל לרוץ.

עבודה, ספציפית במקום הנוכחי אין לי בחורות. אבל גם לדעתי זה לא מקום אידיאלי בכלל.

חברים משותפים - אופציה נחמדה, תודה אבדוק. רק שזה בכל מקרה דומה לאתר הכרויות, אבל אנסה בכל זאת.

אני אכן מתקרב לגיל ה 30 (כמה שנים לפני), אבל אני מחפש בחורה צעירה ממני ככה שזה לא כזה מפריע לי.

Fitch

41 עמודים.. ואו.. אני זוכר כשהוא רק פתח את השירשור. שמח בשבילו שהוא מתחתן! אתחיל לקרוא כנראה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

הנושא נדון בהרחבה, בצע חיפוש.

ננעל. :wink:

ואם נהיה רציניים... במקום עוד שרשור פריקת תסכולים ואוננות הדדית, למה שלא תעשה משהו באמת פרודוקטיבי ותעתיק לפה את התיאור שכתבת בפרופיל של אתר ההיכרויות? במיוחד עכשיו אחרי שעשית הרבה איטרציות ויש לך אחד שאתה מרגיש איתו בנוח.

אני לא מציע שתעלה אותו לפה בשביל לקבל עצות, למרות שהן יגיעו גם בלי שתבקש. אני מציע שתעשה את זה כדי שאנשים פה יוכלו לקרוא ולהתרשם מי עומד מולם. לרבים מאיתנו יש אחיות, ידידות, אקסיות וכו' שגם מחפשות, וכידוע 'כל הטובים תפוסים'. אז אולי מפה תבוא הישועה. כמו לחפש עובד או לקנות רכב מחבר פורום - יש הבטחה מסויימת לאמינות, ויש למי להרביץ אח"כ אם זה לא מסתדר. :lol:

אתה חבר פורום ותיק ונשמע כמו בחור נחמד, נראה לי שתוכל רק להרוויח מזה. במקרה הגרוע תבקש מאחד המנהלים שימחוק את השרשור. ואם זה יצליח - אולי בכלל יהפכו אותו לדביק. כבר היו דברים מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תאבד תקווה, פות"ש.

מבחינה הסתברותית ההיסטוריה עם פרנקוס מוכיחה שלפורום יש את הכוח לחבר בין אחיות של הגולשים בקארספורום לגולשים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Derish

תודה רבה על המילים החמות!

לצערי, אני לא מרגיש בנוח לעלות לפה את הפרופיל, כידוע

Google never forget, Google never forgive.

הפורום הזה הוא סוג של מקום בו אני מרגיש בטוח לדבר על נושאים שיכולים להיות רגישים או מביכים, ואני דיי בטוח שגם אם יש פה אנשים שמכירים אותי במציאות, לא ידעו שזה אני (אם כי חדי עין שמשעמם להם, יוכלו לעשות 1+1 ולהבין).

אני יודע שאני יורה לעצמי ברגל, אבל זו פשרה שאני נאלץ לקבל. אני יכול לשתף את הפרופיל \ פייסבוק לאדם \ אנשים ספציפיים, אבל אני לא יעלה את זה על גבי פורום שגוגל ועוד רבים מאנדקסים אותו. כבר היו מקרים לא נעימים (הן לי הן ולאנשים אחרים) ומאז אני משתדל להפריד את הזהות האמיתית מהזהות שלי על גבי פורומים שונים.

Alpha

תודה רבה על החיזוק! לא מאבד תקווה, פשוט מייואש מאט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ואני אחד לאחד בנושא הזה.

מחפש אחת נורמלית ופשוט לא מוצא. את אלו שכן חיפשתי או "מצאתי", לא היה לי מזל אבל יותר בגללן מאשר משהו שקשור אליי.

אחת - הייתה שרוטה, חזרה בתשובה, סתם שיחקה משחקים וברחה. השנייה שאחריה, יצאנו ל3 דייטים, הכל זרם מעולה ("הוא מה שאני אוהבת") ואחרי דייט שלישי הבת אלף *** החליטה לנתק , זאת הייתה בחורה שחבר שידך ועד היום אין מושג למה זה נגמר, בוא נגיד שאני שונא אותה יותר מאשר את דאעש.

השלישית, מהסופר, ילדה כל כך חמודה ומקסימה, פשוט מדהימה! פעם בקנדה, פעם בארץ, לא בשלה לקשר עוד כל מיני שטויות.

באתרי היכריות יש לבנות מנהג מדהים:בקושי עונות אבל עושות לייקים.

בקיצור, בסוף תפגש את האחת איפה שלא תצפה לה, זה גם לי אמרו מיליון שנים ותכלס זה נכון, אבל הבחורות כל כך בעייתיות שזה קצת בעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים שלי רווקים.

אם כל החברים שלך היו נשואים/מאורסים, היית במצב הרבה יותר גרוע.

פה אתה עוד עלול להכיר חברה של חבר שתכיר לך מישהי, אצל נשואים החיים די נגמרו. האישה לא רוצה שהבעל יראה נשים אחרות, והבעל עושה מה שאומרים לו עם מבט מת בעיניים.

באתרי היכריות יש לבנות מנהג מדהים:בקושי עונות אבל עושות לייקים.

זה המחירון יד2 לגברים שלהן. מדי פעם נכנסות כדי לראות את מצב השוק.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו

כן קראתי את השירשור שלך! תחזיק חזק, הכל יהיה בסדר אצלינו! :wink:

Fat Bastard

נקודה מעניינת, אך יש גם מצב ביניים בין רווקים לנשואים, וזה "יוצאים עם מישהיא" ואז למישהיא יש חברה, ולחבר שלי יש אותי ואז אפשר לשדך.

פשוט יש בפסיכולוגיה כזה מודל, שאדם ניהיה חלק מהסביבה שהוא נמצא בה. ולפעמים מצחיק אותי לחשוב שאני רווק וגם כל החברים שלי רווקים, אבל אולי אם הם לא היו רווקים גם אני לא הייתי רווק. סתם נקודה למחשבה, אבל זה לא שאני אחליף חברים בשביל בחורה :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15% מהנשואים מודים שהם התפשרו בנישואין.

5% משקרים.

80% מפחדים לומר את האמת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל החברים שלך היו נשואים/מאורסים, היית במצב הרבה יותר גרוע.

פה אתה עוד עלול להכיר חברה של חבר שתכיר לך מישהי, אצל נשואים החיים די נגמרו. האישה לא רוצה שהבעל יראה נשים אחרות, והבעל עושה מה שאומרים לו עם מבט מת בעיניים.

זה המחירון יד2 לגברים שלהן. מדי פעם נכנסות כדי לראות את מצב השוק.

מצטער אבל זה פשוט לא נכון. לא מכיר זוגות נשואים כאלו בקרבתי וכמעט כל חברי נשואים כמוני. אם החיים נגמרים ברגע שאתה מתחתן אז הראיה שלך על חיי הנשואים פשוט פסולה.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

15% מהנשואים מודים שהם התפשרו בנישואין.

5% משקרים.

80% מפחדים לומר את האמת.

מה קשור לנישואין ? כל זוגיות היא פשרה מסויימת. נכון שאני לא התפשרתי, אבל כל השאר כן :lol:

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור לנישואין ? כל זוגיות היא פשרה מסויימת. נכון שאני לא התפשרתי, אבל כל השאר כן :lol:
אלון - תעלה את אשתך שתספר על הפשרות שלה :conf:
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...