Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחחח אסטוניה אסטוניה

לא הייתי שם אבל קיבלתי יופי של משקה מידידה טובה מהעבודה, אסטונית במקור.

היא ביקרה שם לא מזמן ואכן כמות הדוגמניות מהרחוב שהיא שלחה לנו בתמונות מדהימה.

249158252475fad9615c2b7607845a75.jpg

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ידידה טובה לא שולחת תמונה של דוגמניות, היא פשוט שולחת את הדוגמניות.

תחליף ידידה.

;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עונים לי כאילו שלא הייתי רווק בישראל....

הייתי, וגם אז, זאת לא הייתה משימה קשה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

סבבה, אבל לא בטינדר/okc, כי במקרה הזה החברה צודקים ב-100%

מנסיון של חצי שנה +-, היעילות של שתי הפלטפורמות האלה בארץ, בהשוואה לחו"ל לפחות, היא די עלובה.

קודם כל, "גילוי נאות" - אני נראה טוב (כבר קיבלתי הודעות "מה אחד כמוך עושה פה"), הרבה מעל הממוצע, יש לי תמונות טובות שצילמתי במיוחד לשני האתרים ופרופיל כתוב טוב, ועדיין, בארץ, מהנסיון שלי לפחות - הרבה לא יוצא מזה. כן, כמה דייטים פה ושם, אבל להגיע אליהם - 7 מדורי גיהנום.

בטינדר - בערך מאץ' אחד ביום, בokc - אחוז המענה על הודעות ראשונות אני מניח בערך 15%. לשם השוואה - השתמשתי בטינדר יום אחד באנגליה - 15 מאצ'ים ביום, וגם הם - של נשים שנראות פי 5 (!!) יותר טוב מאלו בארץ, שמתוכן 2 שלחו הודעה ראשונה (בשביל שזה יקרה בארץ צריך נס), כשאחת מהן אחרי 5 הודעות דיברה על להכין ארוחת ערב בעירום (?!).

אבל עזבו, קחו פרופיל של דוגמן, שימו אותו בישראל, ותראו כמה הוא (לא) מצליח, בהשוואה למקום אחר.

אגב, 30 הודעות ביום, לגבר, בokc, נשמע לי על גבול ההזייה. זוכר שראיתי איזה מחקר (של okc עצמם, מהנתונים של האתר עצמו) שגם הגברים שנמצאים ב5% העליונים מבחינת מראה מקבלים בלחץ 2 הודעות ביום, וגם זה באיזורים הומי אוכלוסיה.

ההבדל העיקרי שאני רואה פה לעומת חו"ל הוא כל ההתייחסות לעניין. פה, למצוא פרופיל שכתוב בו משהו (גם בטינדר וגם בokc) זה נדיר ברמות, הרוב פשוט שמות שתי תמונות, לא כותבות כלום, ואחר כך מתפלאות שהן מקבלות 50 הודעות זבל ביום שמתייחסות רק למראה החיצוני (כי למה אפשר להתייחס חוץ מזה אם לא כתבת כלום?)

זהו, 2 הסנט שלי על העולם המופלא הזה

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@renault5 כשמקבלים סוס בחינם לא בודקים לו את השיניים.....

בנצי השווה שלך לא נכונה.

הנשים בחול הן מזן אחר לגמרי מנשים כנעניות , הבדלי תרבות תהומיים.

מי אמר שאני בודק את השיניים אני בודק את העיניים.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PFFF דווקא את העיניים אני ישר מסתכל על החמוקיים,כולן שם עם עיניים כחולות אגב....

אני old school כשהייתי צעיר ויפה היום אני רק יפה , העדפתי אינטראקציה ישירה עם בנות המין היפה בלי אפליקציות\ אתרים למה ליצור חומה מה אני מסתתר מאחורי מסכות ליצור הגנות.

אני אוהב קשר ישיר לחוש את הגברת קצת טיזיג איזה פלירט קטנקטן.

אגב כותב שורות אלו נשוי *

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

edan82

לא :(

חברים שלי לא זורמים. כבר כמה חודשים שאני מנסה להוציא אותם לאיזה מסיבה.. שלא נדבר על לעשות צחוקים. כל פעם שאני עושה איזה שטות בפומבי הם אומרים "נו מה אתה מנהג כמו ילד" ממש כמו אמא ואבא...

בנצי הגיב בשירשור שלי!! אני כל כך מאושר! :-D

אבל במקרה הזה אני חייב להסכים עם כל אלה שהגיבו אחריך. בארץ, היה לי סך הכל 4-5 מאטצ'ים בתקופה של חצי שנה אחרונה בטינדר. חזרתי לא מזמן מחו"ל, מדינה שאני יודע את השפה שלה, נראה מקומי ואין לי שום איזכור בפרופיל או בתמונות שאני לא מקומי (שלא תגידו אחרי זה "היה לך מאטצ'ים כי אתה תייר"), והיה לי כ 20 מאטצ'ים ב 5 ימים. ולאלה שכן כתבתי, רובן ענו. ומאלה שכן ענו, 100% הסכימו לכוס קפה כשהזמנתי אותן בלי כל מיני שיחות נפש של שבועות. פשוט משפט מפגר סטייל "משעמם לי בערב, בא לך אני אפנק אותך בכוס קפה?". זהו simple as that. בארץ אם הייתי כותב משהו כזה הייתי מקבל מגילה על "אנחנו לא מכירים אחד את השני, אני לא כזאת, אתה ממהר מידי בלה בלה בלה".

אז כן, אני מצטרף לכל השאר - יש הבדל של שימיים וארץ בין בחורות בחו"ל לבחורות בארץ. וזה לא שבחו"ל הן עושות לנו מאטצ' כי אנחנו מישראל.

אני מנסה לא להתמרמר, כי כן פגשתי בחורות טובות בארץ - גם ב OKC וגם בטינדר. אבל הן אחדות וממש לא באותה כמות שאני משאר שהייתי יכול לפגוש בחו"ל (וסיפורי החברה פה כנראה רק יחזקו את דעתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידה טובה לא שולחת תמונה של דוגמניות, היא פשוט שולחת את הדוגמניות.

תחליף ידידה.

;)

אשקול את הנושא בגלגול הבא... :lol:

edan82

לא :(

חברים שלי לא זורמים. כבר כמה חודשים שאני מנסה להוציא אותם לאיזה מסיבה.. שלא נדבר על לעשות צחוקים. כל פעם שאני עושה איזה שטות בפומבי הם אומרים "נו מה אתה מנהג כמו ילד" ממש כמו אמא ואבא...

זו באמת בעיה רצינית... תשקול להחליף חברים :-D

אין לך אפילו אחד זורם ?

ידידה שלך קריפרית אמיתית, אה? כל הכבוד :-P

האמת, אחת הבחורות המגניבות שהכרתי, אפילו הציעה שנעשה כמה חברים מהעבודה טיול של כמה ימים בטאלין. אולי נעשה את זה מתישהו.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אחת הבחורות המגניבות שהכרתי, אפילו הציעה שנעשה כמה חברים מהעבודה טיול של כמה ימים בטאלין. אולי נעשה את זה מתישהו.

אם היא מצלמת בחורות ברחוב ושולחת אליך, אין ספק שמדובר בבחורה לעניין.

מוזמן ליצור קשר אם אתם באים לבקר (לא שכ"כ מעניין פה). רק שהשנה קצת מאוחר מדי - הקיץ נגמר והבחורות כבר לא מסתובבות בבגדים מינימליים ברחוב :-P

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ניסיתי את האתרים שצוינו כאן בכל מיני שיטות ולא יצא מזה יותר מדיי.

היום כבר יש מספיק קבוצות בפייסבוק של רווקים ורווקות שהן הרבה יותר טובות מטינדר וחברותיה.

לי יצא לשמוע סיפורי הצלחה לא מעטים על קבוצה שנקראת outsite בפייסבוק.

אתה יכול להירשם, למלא שאלון ולפיו מנהל האתר יכול לראות התאמה לבנות המין השני (בלי לפסול שום אופציה). במידה וראית מישהי שמצאה חן בעיניך, אתה פשוט פונה למנהל הקבוצה והוא פונה בשמך לאותה הבחורה. במידה והיא מעוניינת, אתם מתחילים להזיז דברים. במידה והיא לא מעוניינת- נקסט להבאה בתור. מה שטוב הוא שהבנות שם לא יכולות לשחק משחקים, אלא חייבות לתת תשובה (מי שעושה פוזות פשוט עפה). בנוסף, יש להם מפגשים של הקבוצה אחת לכמה חודשים. זה נראה לי ייתן מענה לביישנות שלך ולבנות שחשות אלוהים באתרי הכרויות אחרים. בהצלחה מרווק מאושר (שמבין שגם זמנו הזוגי יגיע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא מצלמת בחורות ברחוב ושולחת אליך, אין ספק שמדובר בבחורה לעניין.

מוזמן ליצור קשר אם אתם באים לבקר (לא שכ"כ מעניין פה). רק שהשנה קצת מאוחר מדי - הקיץ נגמר והבחורות כבר לא מסתובבות בבגדים מינימליים ברחוב :-P

לא שולחת רק אלי, אלה לקבוצה של חברים קרובים מהעבודה (שכמעט כולם שם נשואים,נשואות + ילדים,ילדות :lol:).

ולמרות שכולם כבר "ממוסדים", אנחנו עדיין יוצאים מדי פעם לבילוי טוב במועדון כמו פעם (ואז אני חוזר ב 2 וחצי בלילה של חמישי-שישי ובשישי בבוקר ב 7-8 מתפקד לבוסית הקטנטנה שרוצה את "אבא חמוד" :-P).

בכל מקרה, תודה על ההצעה ובהחלט אצור קשר במידה וזה יצא לפועל, כמו שאתה בטח מתאר לתאם כזה דבר בין קבוצה של נשואים+ ונשואות+ זה אתגר רציני (אפילו בילוי במועדון או ערב במסעדה זה אתגר... :-o) כך שהשנה זה בטוח לא יקרה.

אהה, בקשה קטנה, אולי אתה יכול לשלוח לפה קצת חורף ???? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איך פעם אחר פעם השרשורים האלו הופכים לתחרות השתנה ... >.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...