Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר אתה בקטע של להצמד לעובדות -

אביו של גולן הואשם וגם ישב בכלא על סרסור בנות.

הנ"ל התבצע יחד עם עוד חברים בפמליה של גולן.

גולן מיקם את עצמו באחת האיטרציות של השיט הזה, כאשר לטענתו עזב מפאת גילה הצעיר של אחת הנוכחות.

אם אתה מסרסר מישהי ממשפחת מצוקה אבל בגיל 18+, אז בעיניך זה נורמטיבי?

בכ"א אם מבחינתך כל המעשים האלו נורמליים לחלוטין? סבבה :mm_yeah:

אבל אל תחליט עבורנו שזה קשור למוזיקה מזרחית וכו', שכן לפחות חלקנו היינו מתייחסים לתופעה בדיוק באותה מידה אם הפרשה הזו הייתה עם שלמה ארצי.

לקחת את זה למקום 'גזעי' זה כמו שהיה אומר ג'ורג' - האובייסט. הרי אפשר לטעון (ואכן יש לא מעט טוענים) שגם משה קצב היה בחור כארז וסתם נתפלו אליו ותפרו לו תיק בגלל הצבע, לא ככה?

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני חושב שאור צודק במה שהוא אומר, אבל לא נראה לי שמדובר על מה שאתה אומר, דהיינו לרצות את זה מחד ובו זמנית לא לשדר את זה.

לדעתי הכוונה היא לא לתת לרצון בזוגיות להיות זה שמוביל אותנו קדימה, אלא פשוט לשחרר ולתת מקום לצד השני לרצות את זה גם.

אני הייתי כזה, נורא רציתי זוגיות מכל מיני סיבות, וזה גרם לזה שבשנים שיצאתי הייתי נלחם על קשרים כל הזמן.

אני סבור שבסופו של דבר זוגיות זה עבודה, על עצמנו ועל התקשורת עם הצד השני. לכן כל פעם שעלתה פרידה על הפרק הייתי עסוק בלנסות לשכנע אותה (אותה=הדייט הספציפי בכל פעם) למה כן כדאי להישאר.

בתכל'ס התוצאה תמיד הייתה זהה, פרידה מסיבה כזו או אחרת.

בסופו של דבר, עם הזמן חלחלה ההבנה שהתנהגתי ככה בקשרים שהיו לי, כי פחדתי כנראה מהסיום של הקשר ומהדברים שתיארת (הייאוש בלהתחיל הכל מחדש וכו'), אבל יותר מזה שהרצון הזה בזוגיות גורם לי לא לעשות דברים שאני רוצה, אלא לתלות את כל ההחלטות שאני מקבל באם זה יתאים עם זוגיות או לא.

בסופו של דבר, ההתנהלות הזו לא נתנה מספיק מקום לבת הזוג שמולי להתפתח גם כן בקשר, ולכן תמיד הגיעה אותה תוצאה. אז למדתי שאני צריך לשחרר פשוט.

כשהכרתי את אשתי, הגענו תוך חודשיים שלושה לנקודה דומה של פרידה. אבל הפעם השורה התחתונה הייתה שאני מכבד כל החלטה שלה ולא הולך לנסות לשכנע אותה אחרת, לא נלחמתי על זה כמו תמיד.

או במילים אחרות שחררתי לשם שינוי, ואז היא החליטה שהיא רוצה את זה, ונעשה מה שצריך בשביל זה.

זה לא הפך את הקשר שלנו לפשוט יותר (שבועיים אחרי החתונה חשבנו שטעינו ואולי צריך להתגרש...) אבל החלטנו ביחד שאנחנו רוצים אותו ועובדים עליו.

אני לא יודע איך זה בא לידי ביטוי אצלך בדיוק, אבל מה שבתכל'ס אני מנסה לומר מכל הסיפור הזה, שלדעתי כל הרעיון הוא שלא תתן לזה שאתה מאוד רוצה זוגיות להכתיב לך את ההתנהלות בקשר, אלא תתנהל בקצב שמתאים לבת הזוג שמולך ותן לה את המקום שהיא צריכה כדי להתפתח בו (הן בקצב, הן בדברים אחרים), וכשזה יהיה עם "האחת", אזי גם תתפתח האהבה והזוגיות שאתה רוצה.

ועוד דבר, עם כל הבעאסה על הפרידה, נראה ממה שכתבת שנפתחת אליה על אף שזה היה קשר קצר יחסית, ובעיני היכולת להיפתח ולשתף ולתת אמון בצד השני היא אקוטית על מנת לבסס זוגיות טובה. אז אם לקחת משהו טוב מהקשר הזה תשמח שיש לך את היכולת הזו, בעיני זה דבר נפלא באמת.

קודם כל, תודה על המילים החמות. אני אכן מנסה לקחת את הדברים החיוביים, אבל זה לא קל כרגע.

מה שאתה מתאר קשה, כי באחורה של הראש יש לי תמיד את המחשבה ש"עוד רגע זה הולך להתפרק", בדיוק כמו שתיארת, ואין לי מושג איך למנוע את זה. אני יכול להגיד שדווקא כן הלכתי בקצב שלה, אם היא לא היתה רצה בעצמה, עם הצעות לבוא להורים שלה לסופ"ש, לעבור לגור איתה, הרבה תכניות לעתיד, הודעות מלאות לבבות ונשיקות בוואטסאפ - אז אני לא הייתי עושה את זה בעצמי, זה היה נראה לי כמו סימן טוב וחיובי, אז לגמרי זרמתי עם זה. בדיעבד, זו כנראה היתה טעות פטאלית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר יש לך עסק עם בחורה מתוסבכת, אין לדעת מה טעות פטאלית, מה טעות קטנה ומה לא טעות בכלל. אולי טעות פטאלית זה להתחתן עם בחורה מתוסבסת, וזה כרגע ירד מהפרק.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אתה צודק. אני פשוט לא מבין איך אפשר להגיע ככה מ0 ל100 ל0, סה"כ יום אחד לפני ה"שיחה", היא דיברה על זה שפעם הבאה שתסע לצפון אני אצטרף אליה, על זה שאחפש עבודה קרובה לאיפה שהיא גרה בכדי שאוכל לגור אצלה, אפילו על הפאקינג תכניות שלה לעתיד על ילדים דיברה...ויום אחרי - בום. מה זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך תואר שני בפסיכולוגיה? גם אם כן, לא בטוח שתוכל להבין למה..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל גולן לא נאשם בכלום ולא הודה בדבר.

האופן בו כל אחד מנהל את יחסיו האישיים או טעמו המוסיקלי, זה בכלל לא האישיו.

אייל גולן מזיין מעריצות כמו שזיינו מעריצות לפניו. זה לא מונע אף אחד מלשמוע לד זפלין ולא להרגיש גועל או לא לחשוב שאריק אינשטיין זה לא ארץ ישראל הישנה והטובה.

אבל כל מי שלא שומע אייל גולן, חש עצמו מספיק נעלה כדי לקרוא לאלו שהוא לא מכיר בכלל להפסיק לשמוע אייל גולן, במקום ליטול קורה מבין עיניו.

כי גולן זה מוסיקה מזרחית וערסים, ולזיין קטינות זו התנהגות של ערסים.

אבל זו ממש לא.

זה חלק מתרבות הסלבס, עוד לפני שקראו לה כך, לעשות בנשים ככל העולה על רוחו של המיוחס, בסיוע הטמטמת של הנשים.

מה הקשר לערסים?

הקשר היחיד לערסים זה המנטליות הערסית (וזה לא קשור בכלל למזקרחיים או אשכנזים. יש לא מעט ערסים אשכנזים) של אם אתה יוצא על אחד משלנו לא מעניין שום דבר ואנחנו נגן עליו כי הוא משלנו והוא מקופח.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי גרוע במקרה א.גולן זה התקשורת והפרקליטות שלא חקרו כמו שצריך.

בעצם יש דבר אחד יותר גרוע,

הראיון של הכתבת מערוץ 2 איתו. מעניין לראות איך אנשים מוכנים שיחרבנו להם על הפנים בשביל מעמד, כסף ופרסום. איך היא מנסה להוריד עצמות בגרון שאייל האכיל אותה. ("האיש המוסרי בעולם")

יכול להוות מחקר אנתרופולוגי מעניין.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא דיברה על זה שפעם הבאה שתסע לצפון אני אצטרף אליה, על זה שאחפש עבודה קרובה לאיפה שהיא גרה בכדי שאוכל לגור אצלה, אפילו על הפאקינג תכניות שלה לעתיד על ילדים דיברה...ויום אחרי - בום. מה זה...

אני זכאי לציון אפס ביחסי אנוש, בטח ובטח שביחסי בינו-לבינה, אבל אפילו אני הייתי מזהה את תמרור האזהרה הענקי כאן.

אם מישהי מדברת איתך על מגורים משותפים ותוכניות לילדים אחרי שלושה שבועות - ברח ואל תביט לאחור.

שלושה שבועות זה לא מספיק זמן להרגיש בנוח לתקוע נאד לידה, ותקן אותי אם אני טועה - לא היו יחסי מין, נכון?

נראה לך שמישהי שפויה תדבר איתך על חיים משותפים בפרק זמן כזה?

Sent from my MI MAX using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי audiR8

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היו יחסי מין.

ולא יודע...שהייתי בזה דווקא אהבתי את זה, אמרתי לעצמי שהיא לוקחת את הקשר הזה בשיא הרצינות, שסוף סוף מצאתי מישהי "פסיכית" כמוני (בקטע של הלחץ לקשר ולזוגיות) ושיש פה משהו שכנראה לא הולך להשבר ולקרוס משום מקום. וואו, כמה שטעיתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתייחס לקהל.

לא ראיתי קריאות למנוע הקרנות סרטים של פולנסקי או כל אמירה נגד האחרים

ועדיין, לא תמצא הרבה אנשים שמצדיקים את מה שפולנסקי עשה (למה מה? כל אחד היה עושה אותו דבר במקומו) או שטוענים שמדובר בצרות עין של הנאנסת. כן תמצא אנשים שיאמרו - הוא אכן ביצע פשע חמור, אבל אני נהנה מהסרטים שלו בלי קשר. האם זה לגיטימי או לא - זה נושא לדיון אחר. אבל יש הבדל גדול מאוד בין שתי הגישות. הראשונה מאפיינת מאוד את התרבות הערסית בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכ"א אם מבחינתך כל המעשים האלו נורמליים לחלוטין? סבבה :mm_yeah:

אבל אל תחליט עבורנו שזה קשור למוזיקה מזרחית וכו', שכן לפחות חלקנו היינו מתייחסים לתופעה בדיוק באותה מידה אם הפרשה הזו הייתה עם שלמה ארצי.

היו פרשות כאלו עם אריק אינשטיין, מה ההבדל?!

לגבי נורמטיביות, אבא של אייל גולן (לא אייל גולן) הורשע בפלילים, אז בטוח שנורמטיבי מה שהוא עשה, זה לא.

אם אתה שואל אותי על זיון קטינות, בתור עבריין מין בעברי (הייתי בן 19+ וחברה שלי בקושי בת 16), אין לי תשובה חד משמעית.

הקשר היחיד לערסים זה המנטליות הערסית (וזה לא קשור בכלל למזקרחיים או אשכנזים. יש לא מעט ערסים אשכנזים) של אם אתה יוצא על אחד משלנו לא מעניין שום דבר ואנחנו נגן עליו כי הוא משלנו והוא מקופח.

זו תכונה אנושית בסיסית.

אפשר לחשוב שעל בוכריס לא באו להגן...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מציין זו לא עבירה, ואפילו ארחיב: גיל ההסכמה בארץ הוא 16 ולמרות המיסקונספציה, מסתבר שמותר לשכב עם בנות בגיל זה ברמה החוקית.

הסיפור של גולן נוגע יותר בשידול / סרסור

מהעדויות וההרשעות, כולל של גולן, מסתמן שרבים בסביבה הקרובה שלו היו בעניין הזה, ודי קל להסיק מהעדות שלו שהוא עצמו היה עושה מסיבות מין בשת"פ עם אבא והחבר'ה.

אני לא מכיר גרסא מקבילה, אתה ממשיך להסיט את הדיון לכל מיני מקרים עם הקבלות לא ברורות. תן דוגמא קונקרטית, תן דוגמא לאיש ציבור 'אליטיסט' שהיה מעורב בפרשיות כאלו בעת הנוכחית וקהל המעריצים פרגן לו וביצע האשמת קורבן.

משה אבגי או עמנואל רוזן לצורך העניין, לא זכו בכזו תמיכה גבית.

בכלליות רשמו כאן כמה פעמים בדיוק מה מפריע בסיפור הזה לחלקנו מבחינת הלך הרוח, טרם סיפקת איזושהי דוגמא קונקרטית מהעת הנוכחית. סתם מניפסט האשמות "זה רק כי הוא מזרחני" גנרי יחסית שבד"כ שומעים מאושיות כמו מירי רגב...

לא מעניין אותי מה המוצא של גולן (בחיאת רבאק אני מאותגר פיגמנטית לא פחות ממנו), לא מעניין אותי מה המוזיקה שלו. ההתנהגות שלו בזויה בעיני, והייתי אומר את אותם הדברים *בדיוק* אם היה מדובר באיש ציבור/תקשורת/אמנות אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה מציין זו לא עבירה, ואפילו ארחיב: גיל ההסכמה בארץ הוא 16

כיום.

והיה חסר אצלי חודש.

אבל אתה מבין את העיקרון...

אני לא מבין כלום ממה היו או לא היו עושים לעמנואל רוזן או איבגי או בוכריס, בהבדל אחד.

הנשים שהן התעללו בהן, לא יצרו איתם קשר ברצון.

המעריצות של גולןם לא הגיעו למסיבות המין בכפייה, זה לא חלק מהעבודה שלהן ואבא של אייל גולן היה המפקד שלהן בצבא. הן חיפשו להתקרב לאייל גולן, ובשביל זה מוכנות היו למצוץ לכל מיני שקשורים אליו. הקשורים גם הבטיחו הבטחות שווא וניצלו אותן למסחרה. זה פלילי, על זה נענשו, כמו שחנן גולדבלט נענש על הונאה.

וכן, גם עליו הגנו.

אבל אייל גולן יכול לזיין גרופית בת 17, זה לא פלילי.

כן יפה, לא יפה... לא יודע.

כל אחד יכול להחליט לעצמו.

וההתייחסות למזרחנות באה בהקשר של הקריאה לגולן וחבר מרעיו "כערסים".

ניצול נשים זו תכונה של גברים שחושבים שמגיע להם, וכאלו יש גם אשכנזים שמדברים בעברית צחה.

אני לא מכיר גרסא מקבילה, אתה ממשיך להסיט את הדיון לכל מיני מקרים עם הקבלות לא ברורות. תן דוגמא קונקרטית, תן דוגמא לאיש ציבור 'אליטיסט' שהיה מעורב בפרשיות כאלו בעת הנוכחית וקהל המעריצים פרגן לו וביצע האשמת קורבן.

בוכריס.

קצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוכריס.

קצב.

דוגמאות נהדרות - האם אתה זוכר מה אמרתי על כל אחד משני הנ"ל?

אני מקווה שזה מכניס את כל עניין ה'זמר מזרחי' למקום הראוי לו, לפחות בשיח בינינו...

אם מה שניסית לומר זה שזה לא עניין של ערסים בלבד, אלא של שבטיות ארצישראלית ככלל - מקבל ומסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אייל גולן לא נאשם ולא הורשע בכלום.

ההד הציבורי נגדו זה בשל מסיבות מין.

מסיבות מין זה עדיין חוקי...

אתה רוצה לדבר איתי על ניצול והחפצת נשים... YYY כמה שהמצב גרוע.

מהבדואיות בנגב ועד לחרדיות שמחתנים בגיל 13, ממסחר בזונות מיובאות ועד הטרדות מיניות בצבא ו... לא חסר.

אייל גולן ומסיבות החשק שלו, לא גבוה בסולם העדיפויות המוסרי-ערכי.

ושוב, קל לטפס על אייל גולן.

יש כאן מישהו שיישפוך חמתו על רב, שחיתן את בתו הקטינה בכפייה?

יידחה הזמנה משייח בדואי להתארח אצלו, למרות היחס בחברה שם לנשים?

לא.

זה לא פלורליסטי לשפוט אותם.

הם, כביכול, חלק מתת תרבות מקובלת.

אז גם אייל גולן.

והוא לא המציא את זה.

אתה לא אוהב את זה?!

גם אני לא.

אבל זו לא סיבה לקרוא לחרם עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...