Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2013

DorFaTAl
שימו לב! השרשור הזה בן 2837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זו הצורה החדשה, אם אני זוכר נכון רשום נפח 1149 או 1129 משהו בסגנון. עדיין לא ראיתי את הרכב

נפח 1149 זה מנוע אטמוספרי 75 כ"ס, אין לך מה לבדוק ולהתעמק יותר מזה. לא היו טורבו ידניות 1200, וגם לטורבו 1200 נפח שונה, משהו קרוב ל 1200 עגול פחות כמה סמ"ק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך אתה מזמין רכב מבלי לוודא נתונים בסיסיים?

גם לפי המחיר ניתן להבין שלא מדובר בטורבו שנמכרות משמעותית ביותר.

שיהיה בהצלחה!

Sent from my MX5 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מזמין רכב מבלי לוודא נתונים בסיסיים?

גם לפי המחיר ניתן להבין שלא מדובר בטורבו שנמכרות משמעותית ביותר.

שיהיה בהצלחה!

בחוזה יש סעיף שבו אני יכול לבטל את ההזמנה וקבל את כספי בחזרה. אני לא מכיר את הרכב ואת המנועים שלו.

הרכב עדיין בהכנה ולא ראיתי אותו.

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחוזה יש סעיף שבו אני יכול לבטל את ההזמנה וקבל את כספי בחזרה. אני לא מכיר את הרכב ואת המנועים שלו.

הרכב עדיין בהכנה ולא ראיתי אותו.

אין לי סנטימנטים לסוכני מכירות הללו וגם אני התנהלתי מול חברה דומה לאחרונה אבל לא הייתי מבקש להביא רכב לסניף ולא הייתי כלל שם מקדמה על רכב שאני כנראה בכלל לא מעוניין בו.

חיפשתי דגם מסויים של רכב עם סנרוף וישבתי באלדן מול סוכן מכירות שפתח רשיון רכב אחרי רשיון רכב על מנת לראות אם יש סנרוף. חבל על הזמן שלך ועל המאמץ של הסוכן, ברשיון כתוב אם זה 75 כ''ס או 120 או כמה שלא יהיה, אפשר לסיים את זה בכך שתפתחו רשיון רכב ותדע אם יש עניין או לא.

גם ברכב הבא שתרצה לשנע לטובתך לסניף מסויים כנראה כבר יעשו לך מעט פרצופים וכן ירצו התחייבות מסויימת. פה כנראה לא ממש אכפת להם כי הרכב בהכנה וזה לא משנה להם לאיזה סניף לשנע לאחר ההכנה.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי סנטימנטים לסוכני מכירות הללו וגם אני התנהלתי מול חברה דומה לאחרונה אבל לא הייתי מבקש להביא רכב לסניף ולא הייתי כלל שם מקדמה על רכב שאני כנראה בכלל לא מעוניין בו.

חיפשתי דגם מסויים של רכב עם סנרוף וישבתי באלדן מול סוכן מכירות שפתח רשיון רכב אחרי רשיון רכב על מנת לראות אם יש סנרוף. חבל על הזמן שלך ועל המאמץ של הסוכן, ברשיון כתוב אם זה 75 כ''ס או 120 או כמה שלא יהיה, אפשר לסיים את זה בכך שתפתחו רשיון רכב ותדע אם יש עניין או לא.

גם ברכב הבא שתרצה לשנע לטובתך לסניף מסויים כנראה כבר יעשו לך מעט פרצופים וכן ירצו התחייבות מסויימת. פה כנראה לא ממש אכפת להם כי הרכב בהכנה וזה לא משנה להם לאיזה סניף לשנע לאחר ההכנה.

אני כן מעוניין ברכב. לא הייתי משלם מקדמה אם לא.

התקשרתי אליו שוב לפני חצי שעה , אמרו שהוא יצא הביתה, מחר אבקש לקבל צילום רישיון רכב.

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משלם 47000 ש"ח על רכב ידני בן 3, ללא אחריות ועם 45000 קילומטר.

זה הייה דבר הגיוני לעשות לפני כ-10 שנים, כאשר הרכב היחיד בשוק הייה סוזוקי אלטו.

כיום, המצב שונה לחלוטין. ב- 47000 ש"ח אתה יכל לרכוש שברולט ידנית חדשה מהנילונים.

בתוספת קטנה מאוד אתה יכל לרכוש דאצ'יה סנדרו חדשה , עם מכלולים זהים לרנו ועם אפשרות של 5 שנים אחריות.

בונוס - ריח של רכב חדש באוטו ובטוח אף אחד לא הקיא מאחורה.

אם ניקח בחשבון עלות ישור קו לרנו וכל מני בלת"מים שצופים לרכב בן 3 (ראה כל מני שרשורי זוועה כאן בפורום על רכישות רכב מחברות ליסינג) - אני מאמין שהקליאו המשומשת תצא בסופו של דבר הרבה יותר יקרה מדאציה החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משלם 47000 ש"ח על רכב ידני בן 3, ללא אחריות ועם 45000 קילומטר.

זה הייה דבר הגיוני לעשות לפני כ-10 שנים, כאשר הרכב היחיד בשוק הייה סוזוקי אלטו.

כיום, המצב שונה לחלוטין. ב- 47000 ש"ח אתה יכל לרכוש שברולט ידנית חדשה מהנילונים.

בתוספת קטנה מאוד אתה יכל לרכוש דאצ'יה סנדרו חדשה , עם מכלולים זהים לרנו ועם אפשרות של 5 שנים אחריות.

בונוס - ריח של רכב חדש באוטו ובטוח אף אחד לא הקיא מאחורה.

אם ניקח בחשבון עלות ישור קו לרנו וכל מני בלת"מים שצופים לרכב בן 3 (ראה כל מני שרשורי זוועה כאן בפורום על רכישות רכב מחברות ליסינג) - אני מאמין שהקליאו המשומשת תצא בסופו של דבר הרבה יותר יקרה מדאציה החדשה.

תיזהר עם אמירות כאלו, שלא יצלבו אותך כמו שעשו לי בשרשור שבו טענתי שיותר הגיוני לקנות רכב חדש (ספציפית קליאו) במקום רכב משומש:

הנה השרשור

ולפותח השרשור:

לפני כמה חודשים החלפתי את הקליאו 1200 בלי טורבו שלי ב0.9 עם טורבו.

הסיבה היחידה שבגללה הייתי מוכן להתפשר על הגרסה של 75 כ"ס היא בגלל שהרכב היה חדש.

הקליאו מהדור הרביעי ומהשנה הראשונה (2013) היא רכב שצפוף מאוד מאחורה ויש לו כמה אלמנטים מכעיסים מבחינה ארגונומית.

אחר כך (2014 וקדימה) תיקנו את רוב הדברים.

הצורה שתא המטען נפתח כואבת ביד כי הידיות לא מעוצבות עם הזווית הנכונה, המיקום של מחזיקי הכוסות, שהוא שגוי לחלוטין והכוס מתנגשת בבלם היד, ועוד כל מני אלמנטים בעייתיים בדגם חדש.

אין שום סיבה להעדיף את הרכב הזה על פני רכב אחר מאותה שנה, חוץ מאיך שהוא נראה.

ומן הסתם יש את החוסר בכוח.

ב120 אתה על 4500 סל"ד וזה ממש לא נעים.

אני רוב התקופה נסעתי על 80-100 גם בבין עירוני כי היה יותר מדי רעש.

אני לא חובב מהירות ונוהג רגוע אבל גם לי היה חסר כוח.

ההמלצה שלי היא לחפש רכב אחר משומש (208, פיאסטה וכו') או להתפשר על משהו חדש ויותר זול.

כמו שכתבו, יש שברולט ספארק שהיא די מוצלחת, דאצ'יה סנדרו ואחרות.

ואם אתה יכול למתוח את התקציב, קליאו חדשה, עם אחריות מהמפעל, חלונות חשמל גם מאחורה, יותר כוח, תצרוכת דלק יותר טובה ומערכת מולטימדיה מודרנית יותר (הGPS חרא גם בקודמת וגם בנוכחית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- הדיפונים של הדלתות טיפה שונים.

- כל מה שזה כרום בתוך תא הנוסעים עכשיו לא בוהק אלא אלומינטיום מט.

- המולטימדיה קיבלה מתיחת פנים רצינית.

- בדלת של תא המטען יש למעלה שני חורים בשביל לתפוס עם היד ולסגור. ב2013 לא נוח לתפוס את זה ולמשוך למטה. בגרסאות החדשות יותר עשו עוד שקע בפנים כדי שיהיה נוח.

- יש יותר אבזור כסטנדרט (חלונות חשמל גם מאחורה, Keyless entry גם בגרסה הבסיסית, חיישני גשם ואורות ועוד כמה נגיעות קטנות שמשפרות את החוויה משמעותית).

- יש במולטימדיה "אימון חיסכון בדלק", כלומר שאם אתה רוצה אתה יכול לקבל מהאוטו טיפים לגבי תצרוכת הדלק שלך והוא נותן לך ציונים על כל דבר שאתה עושה כמו האצה, חיזוי הדרך, העברת הילוכים ועוד משהו שאני לא זוכר.

זה גם נותן לך את האפשרות לראות את כל הנתונים במסך.

- האוטו מודד כל הזמן את לחץ השמן והאוויר בגלגלים ומודיע לך אם חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו קליאו 1200 ידנית, אז אני ממליץ בהחלט ללכת על אחותה המכוערת, דאצ'יה סנדרו - שלפחות מגיעה חדשה לחלוטין מהניילונים, במחיר של 55K.

אתה מקבל 0 ק"מ, אחריות ל-3 שנים - בתוספת די מצחיקה של 8K - שמתקזזים די במהירות לעומת הקליאו - רק הצמיגים, מצבר וטיימינג מגיעים כמעט לסכום הזה וזו הוצאה שבכל מקרה תתקל בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...