Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2013

DorFaTAl
שימו לב! השרשור הזה בן 2836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ביום שישי מכרתי את הרכב הישן שלי , יונדאי גטס 2007.

אחרי כמה שעות כבר שילמתי מקדמה על רנו קליאו 2013 מחברת קרסו טרייד אין כפר-סבא.

בחוזה הכנסתי סעיף שבמידה והרכב יגיע ולא ארצה אותו אקבל את מלוא כספי בחזרה.

אז לפני שהרכב מגיע, יתרונות חסרונות ? החלפתי את הגטס כי אני נוסע 60 ק"מ ביום לעבודה ונוחות הנסיעה גרועה כמו צריכת הדלק.

הרכב עם 45,000 ק"מ , המחיר 47,000 ש"ח . ידנית , רמת גמור האמצעית (שכחתי איך קוראים לה) צבע כחול.

בבדיקה שהם עדו לרכב התגלתה נזילה שתוקנה ע"י החלפת גומיה. צריך גם בלמים שאמרו שיעשו לאחר שאראה את הרכב. כמובן שאני גם אעשה בדיקה במכון מורשה.

תודה

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום, איזה מנוע יש לרכב, 1200 אטמוספרי או 0.9 טורבו בנזין?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, איזה מנוע יש לרכב, 1200 אטמוספרי או 0.9 טורבו בנזין?

1200 טורבו

בכללי על הקליאו - מושבים נוחים אבל קופצנית יחסית, מאחורה קצת צפוף, פנים מצועצע ומאובזרת ברוב רמות הגימור.

תודה

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא מסתדר לי - כתבת שהרכב ידני, אבל 1.2 טורבו נמכרה רק עם גיר רובוטי כפול מצמדים. ידני היו רק 1200 ללא טורבו ( רכב די חלש ) או 0.9 טורבו. בנוסף, באותה השנה נמכרה גם קליאו צורה קודמת.

תבדוק מול הסוכנות קרסו מה מוכרים לך .

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא מסתדר לי - כתבת שהרכב ידני, אבל 1.2 טורבו נמכרה רק עם גיר רובוטי כפול מצמדים. ידני היו רק 1200 ללא טורבו ( רכב די חלש ) או 0.9 טורבו. בנוסף, באותה השנה נמכרה גם קליאו צורה קודמת.

תבדוק מול הסוכנות קרסו מה מוכרים לך .

זו הצורה החדשה, אם אני זוכר נכון רשום נפח 1149 או 1129 משהו בסגנון. עדיין לא ראיתי את הרכב וציינתי שהכנסתי סעיף שאני יכול לבטל את ההזמנה ולקבל את הכסף בחזרה.

http://www.yad2.co.il/Cars/hotPicCar.php?CatID=1&SubCatID=1&RecordID=4faff70f8ebfc27cbc96f1fecd371f1736c&Code=2c2e97dc418bc4bd3d12644c0ff1c2ab מודעה מיד 2 - לדעתי גם הרמת גימור שלי זהה לזו שבמודעה

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע 1.2 אטמוספרי (לא טורבו ) 75 כ"ס.

תעשה סיבוב על הרכב ותראה שהוא לא מרגיש לך חלש (גם אחרי גטס ).

חוץ מזה הרכב מוצלח, נוח, חסכוני ואמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מנוע 1.2 אטמוספרי (לא טורבו ) 75 כ"ס.

תעשה סיבוב על הרכב ותראה שהוא לא מרגיש לך חלש (גם אחרי גטס ).

חוץ מזה הרכב מוצלח, נוח, חסכוני ואמין.

ברור שאעשה סיבוב. נסעתי על אוטומטית כזו וכן היה טורבו. רק בגלל הידני נראה לך שאין לה טורבו?

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שנמכר ( בפעם נוספת ) :

ידני - 1.2 לא טורבו, 0.9 טורבו.

אוטומטי - 1.2 טורבו.

אם נסעת על רובוטי 1.2, ואתה מצפה למשהו דומה בידני 1.2, אחרי 1.2 טורבו רובוטי הידני ירגיש לך כמו צב, ואולי יהיה לך חשק לצאת מהרכב ולדחוף אותו כדי שיזוז כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטי - 1.2 טורבו.

אם נסעת על רובוטי 1.2, ואתה מצפה למשהו דומה בידני 1.2, אחרי 1.2 טורבו רובוטי הידני ירגיש לך כמו צב, ואולי יהיה לך חשק לצאת מהרכב ולדחוף אותו כדי שיזוז כבר.

הבנתי, בכל מה קרה זה מה שהוא אמר.

אבדוק זאת שהרכב יגיע לסניף כפר סבא. אבטל את העסקה במידה וזה לא טורבו.

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטומטי - 1.2 טורבו.

אז אתה יכול לבטל כבר מעכשיו.

דיברתי עכשיו עם הנציג שמולו עשיתי את הקנייה. ביקשתי תצלום של רישיון הרכב כדי לאמת אם זה טורבו או לא , הוא טוען שלא רשום ברישיון פרט לרכבי דיזל שבהם מצוין טורבו. הוא העלה רישיון של סקודה אוקטביה ואמר שגם עליה לא רשום טורבו (שם אני יודע שיש)

אז איך אני יכול לאמת את זה בוודאות? אם הוא טוען שיש ואתם טוענים שאין?

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחרי נסיעת מבחן אתה יכול לבטל? תנהג ברכב ותרגיש האם הוא מתאים לך.

אם יש לך צילום רישיון הרכב, כתוב בו כמה כ"ס יש ברכב.

אם זה 75 כ"ס - אין טורבו.

עריכה:

ביקשת רישיון הרכב אותו שריינת לקנות, ובמקום זה הוא העלה רישיון הרכב של סקודה כלשהי שאין לה שום קשר?

לא נראה הזוי?

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אחרי נסיעת מבחן אתה יכול לבטל? תנהג ברכב ותרגיש האם הוא מתאים לך.

אם יש לך צילום רישיון הרכב, כתוב בו כמה כ"ס יש ברכב.

אם זה 75 כ"ס - אין טורבו.

עריכה:

ביקשת רישיון הרכב אותו שריינת לקנות, ובמקום זה הוא העלה רישיון הרכב של סקודה כלשהי שאין לה שום קשר?

לא נראה הזוי?

גם אחרי נסיעת מבחן אפשר לבטל.

והוא העלה רישיון של סקודה כדי לאמת שלא רשום ברישיון רכב אם יש טורבו או אין ברכבי בנזין.

הוא יחזור אליי בקרוב ואבקש תצלום רישיון רכב.

hyundai GETZ 07 1.4L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...