Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Just now, yairw כתב:

Fallout אצלי התחיל ב1 ו2, ללא ספק משחקים מדהימים, את 3 ו4 סיימתי בטיל, הם צל של המשחקים הראשונים מבחינת סיפור ומשחקיות

נסה את new vegas

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

את 3 ו4 מסיימים בטיל רק אם עושים את הסיפור הראשי וזהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב3 ו4 המשחק דוחף אותך לעשות את הסיפור הראשי וזהו כי המשימות הצדדיות כאלה מעפנות ורדודות שלא בא לך עליהן, אני מבין מה יאיר אומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשבועיים האחרונים יושב חזק על God Of War ב PS4 ומה אני יכול לומר...

MASTERPIECE 

משחק פשוט מדהים, סיפור מדהים, משחקיות מדהימה, אין מה לומר לגבי הדיבוב שכן מי שמדובב את KRATOS מתאים לתפקיד כמו כפפה ליד, (בערך כמו שהמדובב של משחקי באטמן מתאים לשחקן).

הגרפיקה מטורפת, הכל פשוט יצירת אומנות, למי שיש PS5 יהנה מהגרפיקה הגבוהה שניתן לבחור בהגדרות בעיקר.

המשחק ארוך ושונה בעיקר מזוויות הצילום מכל שאר המשחקים הישנים בסדרה, הכל מצולם בצורה של ONE TAKE כלומר המצלמה קבוע על השחקן ללא החלפה וללא קאטים שונים, תורם מאוד לאווירה.

הפעם השחקן מלווה רוב המשחק בבנו, ולא אעשה ספוילרים.

בהחלט יש רגעי שיא שקיבלתי מהם צמרמורות.

טרם סיימתי ובטוח שאעשה סיבוב שני.

מומלץ!!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעתיים, yotams4 כתב:

ב3 ו4 המשחק דוחף אותך לעשות את הסיפור הראשי וזהו כי המשימות הצדדיות כאלה מעפנות ורדודות שלא בא לך עליהן, אני מבין מה יאיר אומר

לא מסכים, הרבה משימות צד מגלות לך מקומות מעניינים במפה וכל מיני דמויות ודברים. אולי חלק מהסיפורים שם לא ברמה של המשחקים הראשונים אבל זה עדיין משרפת זמן רצינית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אין לי מושג איך ניו וגאס חמק ממני, עד שגיליתי אותו, חשבתי שמדובר בהרחבה ל3 ולא טרחתי לבדוק, לאחרונה בדיוק אחי הזכיר לי את הנושא.

בניגוד לדעה הרווחת, לסיים בטיל לא אומר שלא עשיתי את כל המשימות, אין נקודה שחורה על המפה, לא נשארו קווסטים והייתי כבר בלתי מנוצח (זכור לי שב3 עם האקדח של החייזרים - ירייה אחת וכל יריב היה מת ויש מצב שב4 לא סיימתי את כל אפשרויות הסיום, אבל המשחקיות כבר תמה)

אין מה להשוות את 3&4 לראשונים כי זאת מכניקה שונה לחלוטין, 1&2 הם לא FPS, הם מבוססי תורות, צריך לקרוא, להבין ולחקור, המפה מלאה במפגשים רנדומליים עם רפרנס לכל מיני סרטים מצחיקים.

כנ"ל X-COM, שיחקתם את "1 ו2", אבל זה החידוש, תנסו לשחק את המקוריים, Enemy unknown וTerror from the deep, בתור ילד עף לי הסכך, היום היוצר של המקוריים עשה מעיין חידוש למקור ועובד על השני, Xenonauts או משהו כזה

בכלל, אני אולד סקול, אין על המשחקים של פעם, לא הייתה גרפיקה, אז היו חייבים להתאמץ, את מה שעשו בDune 2 לקח לעולם יותר מעשור להתקרב לזה עם עשרות חיקויים

בדיוק מה שהולך בסרטים היום, הכל זבל ממוחשב או קומדיות רדודות עד עצב

אם יש פה חובבי משחקים ישנים, שם אני מככב קצת יותר

עד אז, PUBG

• רעיון טוב! 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, SlowRide כתב:

לא מסכים, הרבה משימות צד מגלות לך מקומות מעניינים במפה וכל מיני דמויות ודברים. אולי חלק מהסיפורים שם לא ברמה של המשחקים הראשונים אבל זה עדיין משרפת זמן רצינית. 

ועדיין כל סייד מישן ב4 למשל חוץ מאולי 2 היא fetch quest.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Deathloop נראה מעולה לחובבי dishonored. 

אססינס קריד האחרום כמו קודמיו (ליטרלי אותו משחק בתפאורה אחרת), לחובבי הז׳אנר בלבד. 

לא נעים להגיד אבל מאוד לא התחברתי לסייברפאנק. 

@yairw ניסית escape from tarkov? 

יותר ריאליסטי מפאבג׳י  ומאוד מעניין. גם מאוד הארדקור. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שיצא טקרוב ישר נחתתי על יוטיוב, נראה מליון דולר, אבל הם מכרו אותו רק חיצונית ובהרבה כסף.

בגלל שזה לא בסטים, חששתי שזה לא יחזיק הרבה זמן, וראיתי לא מעט דיבורים על רמאויות וכאלה, קל מאוד לאבד הרבה בכל קרב, לא בטוח שהלב שלי בנוי לזה 😋

היום FPSים אני משחק בעיקר עם חברים, לא הצלחתי לשכנע אף אחד לקנות אותו איתי

לא נגעתי באססין קריד ואולי שיחקתי קצת דיסאונורד, אולי בגלל ששיחקתי את Thief הראשון והשני, ושוב בתור ילד עף לי הסכך, כבר פחות ריגשו החידושים

באמת שאני לא מצליח להבין מהיכן הגיעו כל הביקורות על PUBG, משחקיות מעולה ורק משפרים ומוסיפים לה, כסף לא יכול לקנות לך שום יתרון, רק כישרון, סבלנות, אסטרטגיה

עריכה אחרונה על ידי yairw

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, yairw כתב:

אם יש פה חובבי משחקים ישנים, שם אני מככב קצת יותר

מה זה ישנים? יש מי שיגיד לך שמשחק מלפני 3 שנים כבר נחשב ענתיקה.

אבל אתה צודק, פעם הסיפור והמשחקיות היו מוכרים את המשחק. היום זה בעיקר גרפיקה ותוספות שמוכרים בנפרד.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בfps לא ברור מה הצליחו לחדש מאז חוץ מגרפיקה ואולי גם כל הסיפור של ה vr. בתחילת ה2000 כבר היו כל המאפיינים שיש במשחקים היום ואפילו יותר טוב. בודדים המשחקים שבאמת שיפרו את הפורמולה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שעדיין קיימים משחקים שבהם לא צריך לשלם כדי להתקדם?

או שזה זכר מהימים עברו?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתקדם או לנצח?

זה דברים שונים.

אני לא רואה בעיה ב pay to progress

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, David32 כתב:

אני לא רואה בעיה ב pay to progress

הבעיה בזה שהמשחק הופך להיות יותר מדי דומה לעולם האמיתי, שכסף יכול לפצות על חוסר יכולת וכישרון. אבל כל הקטע במשחקים זה להתרחק מהעולם האמיתי ולהרגיש בתוך פנטזיה, לא? 🤣

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אתם רוצים להגיד לי שעדיין קיימים משחקים שבהם לא צריך לשלם כדי להתקדם

מדי פעם יוצא משהו כזה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...