Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 512 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, David32 כתב:

להתקדם או לנצח?

זה דברים שונים.

אני לא רואה בעיה ב pay to progress

זה לא אותו חרטא?

הזכיר לי איך לפני כמה שנים נכנסתי בפעם אחרונה לGTA אונליין והמשחק מיד התחיל להפציץ אותי בהצעות לרכוש בונקר תת קרקעי באיזה טריליון דולר משחק, שכמובן אפשר לקנות בכסף אמיתי, איך לא.

מזל שזנחתי את התחביב הזה לפני כמה שנים. התעשיה רק התחרבנה מאז.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 דקות, vadim6385 כתב:

זה לא אותו חרטא?

לא.

לא יודע לגבי GTA אונליין, אבל לא.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיניי לשלם כדי להתקדם במשחק זה פסול.

ד"א המונח pay to win מוטעה מהיסוד. הדברים האלה בנויים כדי להחזיק אותך במשחק לנצח. אין לנצח שם. רק לשלם כדי לקבל את המנה שלך.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היופי בPUBG זה שמה שכסף קונה (רק סקינים) לא תורם לך כלום במקרה הטוב, ובמקרה הרע עושה אותך הרבה יותר בולט לעין.

בנוסף, את התיבות שאני מקבל בעד הניקוד שאני צובר, אני מוכר בסטים ובסוף קונה משחקים אחרים עם זה, אצלי הוא שילם על עצמו כבר מזמן.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקתי לא מעט פאבג׳י בעבר אבל נמאס לי. 

היו מלא באגים, הרבה בעיות רשת, desync מהסרטים. כל זה ביחד עם העובדה שפשוט נמאס גרמו לי לזנוח אותו. אני לא היחיד כי אחרי כמה זמן חזרתי וחצי שרת היה בוטים בכלל. ךא כיף. טארקוב הוא ללא ספק משחק שיש בו יותר מה להפסיד אבל הוא יותר כייפי מפאבג׳י בכל מובן אחר. צ׳יטרים כמעט ואין. כל כמה חודשים מאפסים לכולם את החשבון. יש המון משימות. הרבה אסטרטגיה, גרפיקה יפה, נשקים מפה להודעה חדשה עם אפשרויות קסטום כמה שתרצה. באמת משחק יפה. מה שכן יש לזה שני חסרונות די גדולים:

1. הוא מצריך הרבה זמן. זה לא משחק לקז׳ואלס מה שקצת גרם לי לזנוח אותו. 

2. אחרי כל אפדייט משהו נדפק, מופיע דיסינק וכאלו. 

בשלב שפרשתי פאבג׳י היה משחק שבור בטירוף וכבר לא הייתה לי סבלנות. שמח שהיום הוא סבבה. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם סידרו את כל הבאגים, או את הרוב המוחץ, לא מצליח לחשוב על אחד.

מאז שאתה עזבת, יש מפות, רכבים, נשקים חדשים, כולל רחפנים ממונעים, רכב אמפיבי, בלון חילוץ, C4, רימונים חדשים.

הם אפילו הוסיפו סוג של גולאג במפה החדשה, אם אתה מת בהתחלה, יש לך עוד צאנס לחזור בסיבוב השלישי

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

מזל שזנחתי את התחביב הזה לפני כמה שנים. התעשיה רק התחרבנה מאז

יוצאים גם דברים טובים עם עלילה מעניינת שלא צריך לשלם בהם כסף כדי לשחק מעבר למחיר של המשחק.

עם משחקי אונליין אני סיימתי בתיכון אחרי cs1.6 ו-avp2. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי בנוסף את Cyberpunk 2077 ולמרות הבאגונים שיש פה ושם המשחק עצמו מעולה ומעניין, קצת מסובך אבל זה כל הקטע כביכול.

העלילה שם מצוינת ויש כמה אופציות לבחירת מסלולים, כמעט כל החלטה שתבצעו במשחק תשנה משהו שזה בכלל מצוין.

שווה מאוד. (מדבר על PC לא יודע איך המצב בסוני).

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמחפש משחק אסטרטגיה מעולה יש את ה FTL.

משחק ישן והגרפיקה ממש לא משהוא אבל המשחק מצוין והקהילה שלו שחררה לאחרונה גרסת multiverse גירסה 5.0 שממש משדרגת את כל המשחק.

• רעיון טוב! 1

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, motizkn כתב:

למי שמחפש משחק אסטרטגיה מעולה יש את ה FTL.

מחזק, משלש וגם מרביע ומחמש. בימי הזוהר הייתי גם בונה רקטות של מס' סטייג'ים ב KSP, אבל כיום מה שנשאר מהאנרגיה בעיקר מנותב לכותרי Spray & Pray סטייל BF.

חבר מנסה לשדל אותי חזק לטרקוב, אבל כמות הקוסטומיזציה שם וה slow pace באופן כללי גמרו אותי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנאל, חוץ מ-"לא עולם פתוח", מה עוד הדרישות? באיזה סגנון?

FTL? קיצור של מה זה? אולי אני מכיר, למרות שאסטרטגיה כמו של פעם כבר פחות מרגש

אלפא, מקומך בPUBG, למרות ש Spray and Pray לא ייקח אותך רחוק, הילדים של היום זה לא הילדים של הלילה ;)

סלורייד, אני בדיוק הפוך, תיאבתי משחקי אונליין כל הילדות, והיום לעת זיקנה, כמעט אין משחק שיכול להחזיק אותי אם אין לי חברים שם

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Faster than light

וזה לא בדיוק כמו שום משחק שאתה מכיר.

תחפש ביוטוב ואל תבהל מגרפיקה, המשחק מעולה.

עריכה אחרונה על ידי motizkn

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, motizkn כתב:

Faster then light

*THAN.

זה לא "מהיר יותר ואז אור" :lol:

גיגלתי קופי-פייסט וגוגל תיקן אותי. התחלתי לצחוק :rofl:

Grammer Nazi: funny

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...