Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק דיברנו

בדיוק באתי לעשות על זה פוסט. מקווה שהקרדיט שלהם עם אודיסי לא ישמש לתת לנו עוד 5 שנים של חרא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוב הסיכויים שזה באמת יהיה שיט לא אפוי, כי יוביסופט. אולי אולי יצא משחק טוב כמו האחרון. נקווה ונראה. בכל מקרה ה הודיעו על נוב 20. אם לא תהיה דחייה יש עוד זמן.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ניקו פ. כתב:

רוב הסיכויים שזה באמת יהיה שיט לא אפוי, כי יוביסופט. אולי אולי יצא משחק טוב כמו האחרון. נקווה ונראה. בכל מקרה ה הודיעו על נוב 20. אם לא תהיה דחייה יש עוד זמן.

הלוואי וזה ייצא טוב. הלוואי ואני אוכל את הכובע .

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, ChemGuy85 כתב:

לא יודע אם שמעתם אבל העלילה של The last of us part 2 הודלפה לרשת כנראה על ידי אחד מעובדי החברה והמעריצים זועמים. (על העלילה, לא הדלפה) 

נכון שמעתי. אני ממש חושש להיתקל בספוילרים. זה המשחק שאני הכי מצפה לו, (  ול little nightmers 2 )

החדשות הטובות שכנראה עקב ההדלפה, הם יוציאו את המשחק ב19 ליוני תאריך סופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Bob Ross כתב:

נכון שמעתי. אני ממש חושש להיתקל בספוילרים. זה המשחק שאני הכי מצפה לו, (  ול little nightmers 2 )

החדשות הטובות שכנראה עקב ההדלפה, הם יוציאו את המשחק ב19 ליוני תאריך סופי.

חבל שהעלילה נשמעת כמו פח זבל. עוד חברה נפלה קורבן ל-SJW. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • אהבתי 1
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריילר של סיוטים קטנים 2 פשוט מעולה. וואו. cant wait.

ככה עושים טריילרים! בלי לחשוף הרבה , עריכה מהודקת ומוזיקה מעולה.

ככ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, RDR 2 מתחיל ממש מעצבן. המשחק הזה מנסה לגרום לי להפסיק לשחק בו, אבל אני אנסה להתמיד.

יש בו המון דברים מעצבנים, באגים שעברו את גבול הכייפי/מצחיק והפכו למתסכלים, מצלמה גרועה, אין מספיק חופש במשימות, הן מאוד לינאריות ובעיקר בעיקר המון רכיבה על סוסים. חופר. למות.

אני ממשיך כי העלילה, הגרפיקה והסביבהנחמדים, אבל GTA זה לא.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, ניקו פ. כתב:

טוב, RDR 2 מתחיל ממש מעצבן. המשחק הזה מנסה לגרום לי להפסיק לשחק בו, אבל אני אנסה להתמיד.

יש בו המון דברים מעצבנים, באגים שעברו את גבול הכייפי/מצחיק והפכו למתסכלים, מצלמה גרועה, אין מספיק חופש במשימות, הן מאוד לינאריות ובעיקר בעיקר המון רכיבה על סוסים. חופר. למות.

my thoughts exactly 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

לא קטלו את המשחק הזה בכל מקום אפשרי?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע האמ. לא קראתי יותר מדי ביקורות עליו. רוב הדברים ששמתי היו שזה משחק ששווה לשחק בו. אני לא חושב שזה לא נכון. אני פשוט משווה אותו אוטומטית למשחק הראשון ולדומיו, כמו GTA למשל. זה לא אותו דבר. אדע לכתוב יותר מסודר בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ניקו פ. כתב:

לא יודע האמ. לא קראתי יותר מדי ביקורות עליו. רוב הדברים ששמתי היו שזה משחק ששווה לשחק בו. אני לא חושב שזה לא נכון. אני פשוט משווה אותו אוטומטית למשחק הראשון ולדומיו, כמו GTA למשל. זה לא אותו דבר. אדע לכתוב יותר מסודר בהמשך.

המשחק סה"כ טוב. אבל אני מסכים איתך שהמשימות נוטות להיות מאוד לינאריות, מה שמוריד לעיתים את החשק להמשיך בקו העלילה הראשי.

מה שכן הגרפיקה לא רק נחמדה, הגרפיקה היא פשוט מדהימה. אין לדעתי משחק כיום בשוק עם גרפיקה טובה יותר מRDR2 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...