Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 שעות, ברווז כתב:

לא התלהבתי ממנו. סוג של "קלון" של פולאאוט (החדשים), רק נטול מכל האלמנטים שעשו אותם מעניינים. 

שיחקתי בו פעם אחת ודי, שזה נדיר מאד אצלי.

לא גרם לי להתעמק בו.

נכון שזה בנוי על הפלטפורמה של פולאאוט אבל המשחק מחזיק את עצמו לגמרי, זה סגנון שונה לגמרי של סיפור ואווירה. הרבה יותר קליל מפולאאוט. גם סקיירים זה סוג של "קלון" לפולאאוט כשחושבים על זה. אפילו חלק מהקולות של האפקטים שם זהים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

נכון שזה בנוי על הפלטפורמה של פולאאוט אבל המשחק מחזיק את עצמו לגמרי, זה סגנון שונה לגמרי של סיפור ואווירה. הרבה יותר קליל מפולאאוט. גם סקיירים זה סוג של "קלון" לפולאאוט כשחושבים על זה. אפילו חלק מהקולות של האפקטים שם זהים.

הפוך, המעבר ל gamebryo קרה בסדרת TES לפני שהוא קרה בפולאאוט. שתי הסדרות שייכות לאותה חברה ומתבססות על אותו מנוע, לכן אנימציות/סאונד אפקטס ונכסים אחרים בתוך המשחק יכולים להיות דומים עד זהים.

לבת'סדה יש יכולת מדהימה ליצור עולמות מורכבים ומעניינים, אבל וואו כמה שהם עצלנים בכל הנוגע לאימוץ מנוע חדש כבר במקום הסוס המת שהם ממשיכים לחבוט בו. אולי ב TES6? מי יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

סקיירים יצא אחרי פולאאוט 3, לא?

לזה התכוונתי, אתה משחק בסקיירים ולא מבין למה כשאתה מגלה מקום חדש על המפה יש את אותו צליל מפולאאוט, או למה אנימציות בדיאלוגים והבעות פנים 1:1 כמו פולאאוט. לי זה לא הפריע בכלל כי המשחקים שניהם מעולים. אותו דבר עם אאוטר וורלדס, ברור שזה אותה פלטפורמה, אבל גם פולקסוואגן סקודה ואאודי זה אותה פלטפורמה וזה לא מפריע לאף אחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, SlowRide כתב:

אותו דבר עם אאוטר וורלדס, ברור שזה אותה פלטפורמה

זה לא.

Skyrim וFallout מבוססים על Creation engine שבתסדה בנו בעצמם.

Outer worlds מבוסס על unreal 4

לפני שעה, Pika007 כתב:

לבת'סדה יש יכולת מדהימה ליצור עולמות מורכבים ומעניינים, אבל וואו כמה שהם עצלנים בכל הנוגע לאימוץ מנוע חדש כבר במקום הסוס המת שהם ממשיכים לחבוט בו. אולי ב TES6? מי יודע.

מכיוון שStarfield (המשחק הבא של בתסדה) משתמש בCreation engine 2 - קשה לי להאמין שהם יוציאו עוד משחקים אחרי זה עם המנוע הישן.

לגבי outer worlds בכלליות - הוא מרפרר לFalloutים הישנים (כמו ניו וגאס, לא כמו fallout 3 ו4 שנעשו על ידי צוות אחר) ולכן קווי הדימיון.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Liviur כתב:

זה לא.

Skyrim וFallout מבוססים על Creation engine שבתסדה בנו בעצמם.

Outer worlds מבוסס על unreal 4

מכיוון שStarfield (המשחק הבא של בתסדה) משתמש בCreation engine 2 - קשה לי להאמין שהם יוציאו עוד משחקים אחרי זה עם המנוע הישן.

בנוגע ל creation, הראשון לפחות זה גיימבריו על סטרואידים. הבסיס אותו בסיס, ולכן הבאגים המפורסמים של בת'סדה הם עדיין אותם באגים

איכשהו, אני בספק ש creation 2 יהיה מנוע חדש אמיתי from the ground up.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Liviur כתב:

(כמו ניו וגאס, לא כמו fallout 3 ו4 שנעשו על ידי צוות אחר)

אני עדיין מתקשה להאמין שפיספסתי את העובדה הזאת, אח שלי שנים משגע אותי על ניו וגאס, אך לא טרח להזכיר את העובדה הזאת שהייתה משנה לי את הדעה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Pika007 כתב:

בנוגע ל creation, הראשון לפחות זה גיימבריו על סטרואידים. הבסיס אותו בסיס, ולכן הבאגים המפורסמים של בת'סדה הם עדיין אותם באגים

ההתייחסות שלי היא לouter worlds מול פולאאוט

זה שהמשחקים של בתסדה מבוססים על אותו מנוע ועם אותם באגים - אין ויכוח :)

לפני 5 דקות, yairw כתב:

אני עדיין מתקשה להאמין שפיספסתי את העובדה הזאת, אח שלי שנים משגע אותי על ניו וגאס, אך לא טרח להזכיר את העובדה הזאת שהייתה משנה לי את הדעה

זה פרט קריטי לגמרי :)

עדיין - לדעתי Wasteland (2 יותר מ3) וOuter worlds דווקא בוייב יותר ממשיכים את הדרך לפולאאוט 2 הללא ספק אגדי - אבל מבחינת כיף, אווירה וכו - ניו ווגאס לגמרי הוא משהו אחר (ולדעתי טוב יותר)

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wasteland 3 הוא נחמד ללא ספק, אבל קצר יחסית ואני לא רואה את עצמי חוזר אליו שוב אחרי שעברתי על הכל.

Wastleland 2 זכור לי יותר לטובה

גם X-com הראשונים היו אדירים (UFO Defence & Terror from the deep) ואז לאט לאט התחילו לאבד את הדרך עם Interceptor, Enforcer and Apocalypse שהיו כמעט ללא קשר לקודמים.

אם אתה אוהב את הסיגנון, תנסה את Xenonauts, זה היוצר המקורי של UFO Defence & Terror from the deep, גרפיקה משופרת וזהה לראשון, כעת השני בפיתוח מתקדם

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיום של ניו וגאס יוצר אצלך תחושת עצב כאילו ראית סדרה ממש טובה, התחברת לדמויות, ועכשיו היא נגמרה ואתה לא יודע מה לעשות, כי הדמויות בסדרה נהיו כמו משפחה בשבילך, ואתה לא יודע איך להיפרד מהן.

אין את זה לא ב3, לא ב4 ולא בסקיירים. אולי הטרילוגיה המקורית של mass effect מתקרבת לזה.

הדבר היפה בניו וגאס זה שיש כמה דרכים לעבור את המשחק. טכנית יש את זה גם ב4, אבל שם הסיומות הן קופי פייסט אחת של השניה. מה שכן, הDLC של 4 יותר מוצלחות מהמשחק המקורי לדעתי.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מה שעושה לך את זה ואדים, אתה חייב לנסות את vampire the masquerade redemption, ועדיף שתברר כמה שפחות על המשחק, כי יש לו טוויסט באמצע - עף לי הסכך.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) סיימתי עם התחביב הזה for good

ב) גם אם הייתי רוצה, אין לי מחשב שיסחוב משחקים

נ.ב. גם הטרילוגיה של bioshock ככה, חוץ מהשני שהיה לא קשור לחיים והיקום. גם dishonored (הראשון, לא שיחקתי בשני).

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, SlowRide כתב:

זו בדיוק הבעייה שלי. זה קליל מדיי. פולאאוט נותן לך עולם שאני מאד מתחבר אליו.

בתור חובב מד"ב, העולם של TOW פשוט לא ממש סוחף. פלוס, אין מספיק עומק בכל אחד מהמקומות שם. 

וזה מעבר לעלילה די רדודה.

לפני 4 שעות, yairw כתב:

ניו וגאס היה הכי פחות אהוב עליי מבין השלושה (3,4,וגאס). 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.9.2021 בשעה 20:51, yotams4 כתב:

לא מספיק, ולא קרוב לרמה של דה וויצ'ר ומה שהובטח לנו בזמן הפיתוח, אמרו RPG וקיבלנו action adventure

בכל זאת די נהניתי ממנו

מסכים לחלוטין

אם כי נראה שהשקיעו ממש במשימות הראשיות ופחות צדדיות, העולם קצת מוזר לא מרגיש לי הכי "חי" כמו שהבטיחו, קצת מת, אולי בגלל שאני בהתחלה.

אבל המשחק עצמו אקשן משובח וכיפי לגמרי.

סיפור מעניין דיבוב מצוין, גרפיקה על גבול המושלם.

מצליח להריץ על 1080*2560 על אולטרה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא, יש יותר NPC בוויצר ופה יש עיר שאמורה להיות במצב של פיצוץ אוכלוסין, רוב הבניינים לא נגישים, באסה
אולי במשחק הבא. 

בתאריך 1.10.2021 בשעה 17:15, Liviur כתב:

וכבר עם מהללים את המשחק כי הם כתבו לו 150 אלף שורות דיאלוג, כאילו זה אמור להרשים מישהו אחרי שבפולאאוט 4 קיבלנו כל כך הרבה שורות דיאלוג מיותרות. מקווה שיתעשתו

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...