Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, yotams4 כתב:

בכלל לא, יש יותר NPC בוויצר ופה יש עיר שאמורה להיות במצב של פיצוץ אוכלוסין, רוב הבניינים לא נגישים, באסה
אולי במשחק הבא

אני חושב שהעיצוב מדהים ותמיד משחק שוב כשהם מוציאים את הגירסא השניה של המשחקים שלהם.

אנשים שכחו כמה מחורבנים היו Witcher לפני הרוויזיות שלהם (במיוחד נכון לראשון והשני).

בגדול המשחק (לדעתי) מדהים אגב.

משחק לא עושה עבודה מושלמת בעיר מודרנית. הסקייל שונה לגמרי מכפר או טירה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי המשחק היה יכול להיות מדהים, כרגע הוא טוב אפילו מאוד לפעמים. מבאס כל הטרייילרים שקיבלנו שמראים מה המשחק היה יכול להיות

• אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.9.2021 בשעה 19:45, ALÞћÃ כתב:

מסתבר ששבוע הבא יש יום חג נוסף, עבור חובבי סדרת BF לפחות ; הבטא של 2042 מגיעה -

טוב, הבטא נפתחה למשחק הבוקר ב 10 ; קצת קשיים עם התחברות לשרתים, עושה רושם שביטול ה Crossplay (מצב שמאפשר לגיימרים ב PC לשחק עם אלו מהקונסולות, אלוהים רק יודע למה) משפר את המצב מהבחינה הזו. יש לא מעט גליצ'ים גראפיים ובאגים, מקווה מאוד שזה לא יהיה המצב עם השחרור אבל DICE מנסיון מעולים בלשחרר משחקים לא גמורים.

יופי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כייפית למדי, למרות שה gunfire נטול כל פאנץ' והשליטה ברכבים בינונית. בחלק מהמקרים אתה מצטרף לשרתים של 150~ מילישניות (אין חיווי ואין שום דרך לדעת לאיזה שרת אתה מתחבר) אז במקרה כזה אפילו מיותר לנסות.

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בטח אני ממש באיחור אבל מצאתי משהו שממש הרגיש כיף לשחק בPS5 החדש (משחקי יריות לא הצלחתי לשחק בלי לירצות לישבור את השלט) זה DIRT5 שהמצלמה בתוך הרכב ליראות את פעולות הנהג תוך שימוש באוזניות של PS5, ביזכות כל התנועות של הנהג + כל הפידבק שמקבלים מהשלט החדש וכל הקושי ליראות לאן נוסעים דרך כל אבד החול/גשם נותנים הרגשה ריאליסטית יותר שמרגישים שאתה בתוך המשחק, לשבת מול טלוויזית 4K VA 70" גם תורם לחוויה LOL.

איזה כיף שמנוי הEA בכמה שקלים נותן גישה למישחק הזה ולעוד רבים 🥳

• אהבתי 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב לגמרי.

המנוי השנתי היה נחמד דוקא, היה לי בזמנו באיזה 130 שקל לשנה ומשחקים כל חודש לא רעים.

למרות שבתאכלס אני אוהב לקנות ישירת מ G2A / CD KEYS בגרושים כשיש מבצעים וזה נשאר קבוע.

אגב בינואר הקרוב 2022, GOD OF WAR יוצא למחשב אם ראיתם, I HAVE THE WEIRDEST BONER. 🥴

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, ניסיתי לשחק אצל אחי על אקסבוקס X החדש, אני יכול להגיד שהתחושה של הכביש/סביבה עם השלט של PS5 לעומת אקסבוקס זה כמו התחושות כביש שרכב ראלי מעביר לעומת רכב מנהלים, הPS5 גורם לנימול בידיים אחרי כל סיבוב לעומת קצת רטט באקסבוקס.

שיחקו אותה עם השלט בPS5.

מי שרוצה קונסולה PS5 שיחכה להתראות טלגרם מKSP, בסיבוב האחרון השבוע מכרו ב1989 שקל(לפני קופון 60) את הגירסה הדיגיטלית (2489 BL), שבוע ליפני מכרו ב2879 שקל גירסת דיגיטל עם אוזניות+מצלמה+שלט, זה מה שאחיין שלי הצליח ליתפוס והיינו מאושרים, בדיעבד מתברר שחסכנו רק כ70 שקל אם היינו מחכים לשבוע הזה ורוכשים את אותם האביזרים בניפרד, עכשיו צריך לימכור את המצלמה שאין לה שום שימוש חח.

עריכה: לגבי GOW- מה הקטע של 4K30FPS ? ממש מבאס לשחק ככה על הקונסולה החדשה, כמה זה קשה בשבילם לשחרר פאץ ל60FPS?

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה למחשב. המשחק בPS5 רץ על 60. סיימתי אותו שוב בגלל הקפיצה בפריימים ועכשיו גם חברה שלי משחקת אותו

• מצחיק 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hwgeek כתב:

אגב, ניסיתי לשחק אצל אחי על אקסבוקס X החדש, אני יכול להגיד שהתחושה של הכביש/סביבה עם השלט של PS5 לעומת אקסבוקס זה כמו התחושות כביש שרכב ראלי מעביר לעומת רכב מנהלים, הPS5 גורם לנימול בידיים אחרי כל סיבוב לעומת קצת רטט באקסבוקס.

שיחקו אותה עם השלט בPS5.

מי שרוצה קונסולה PS5 שיחכה להתראות טלגרם מKSP, בסיבוב האחרון השבוע מכרו ב1989 שקל(לפני קופון 60) את הגירסה הדיגיטלית (2489 BL), שבוע ליפני מכרו ב2879 שקל גירסת דיגיטל עם אוזניות+מצלמה+שלט, זה מה שאחיין שלי הצליח ליתפוס והיינו מאושרים, בדיעבד מתברר שחסכנו רק כ70 שקל אם היינו מחכים לשבוע הזה ורוכשים את אותם האביזרים בניפרד, עכשיו צריך לימכור את המצלמה שאין לה שום שימוש חח.

עריכה: לגבי GOW- מה הקטע של 4K30FPS ? ממש מבאס לשחק ככה על הקונסולה החדשה, כמה זה קשה בשבילם לשחרר פאץ ל60FPS?

הבנתי שזה מוגבל במשחק עצמו ל 4K ב 30FPS, אבל ל PS4.

כי ממה שאני יודע ב PS5 זה רץ יותר עם הפאץ' החדש 1.35

"

The 1.35 patch for the game is fascinating - the 4K and 1080p modes of the Pro version (targeting 30fps and 60fps with varying degrees of success) are gone, replaced with straight 30fps and 60fps modes still using 2160p checkerboard rendering.

"

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, hwgeek כתב:

שיחקו אותה עם השלט בPS5.

חד וחלק.

ההבדל גורם לשלט של הXbox להרגיש כמו בדיחה.

הסדר מבחינת איכות רטט:

1. PS4

2. Xbox series s/x

3. PS5

והפלייסטיישן 5 בפער ע צ ו ם. אין בכלל מה להשוות.

כשזה ממומש טוב (גם עם קושי / נעילה של הטריגרים וכו) - זה מרגיש לגמרי מעולה.

בכלל הפלייסטיישן מרגיש הרבה יותר Next gen מהאקסבוקס (יש לי את שניהם) גם עם השימוש שלו בSSD היותר מהיר משמעותית מהאקסבוקס (אפשר לראות בניתוחים של משחקים כמו Ratchet and clank שכנראה בכלל לא היה אפשרי על אקסבוקס).

א ב ל - האקסבוקס - עם הFast resume שלו למשחקים מרגיש כמו קסם.

אני יכול לשחק במשחק , אח״כ להחליף עוד 4 משחקים , לכבות את הקונסולה בין לבין - ואז לחזור אליה - וכל ה5 עדיין בול באותו מצב ועולים בשניה.

בנוסף הGame pass  אולטרא מדהים מבחינת כמות המשחקים הזמינים

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי זה בכמה משחקים השלט של הPS5 ממומש היטב? בינתיים הרגשנו את זה בספיידרמן החדש/DIRT5 - איזה עוד משחקים פופולארים ממשים היטב ששווה ליבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בHot wheels unleashed. רוב המשחקים ששיחקתי לPS5 היה להם מימוש כזה או אחר (מוצלח פחות או יותר) - אבל תמיד יותר טוב מהאקסבוקס.

ואם לא יצא לך לנסות Astro's playroom בהחלט חובה.

יעוף לך הסכך ממה שהמשחק הזה עושה עם השלט.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדבר הראשון שניסינו- מטורף!

באמת מרגישים הכל, זה מה שפתח לנו את התיאבון למימוש דומה במישחקים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...