Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי זה לא שירשור על סטאר וורס.

ס'עמק, מסתבר שאני דיסלקטי במקצת. לא יכול לקרוא את זה בלי לראות קודם R2D2...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקפצה לטובת משחק באטל רויאל חדש חינמי (מיקרו רכישות של סקינים שלא מעניים אף אחד) בשם apex legends .

המשחק יצא ללא התראה מוקדמת ביום חמישי שעבר.

הסגנון הוא FPS מהיר קרבות בטווח בינוני קרוב. יש נשק צליפה אבל קשה/אפשר לתת הד שוט מכיוון שיש שילד על הדמות אזי מקבלים רק "נזק" , הדמויות קרי ה-Legends מאופיינות ביכולות ייחודיות לה גשש,חובש ושאר מקפצים.

היתרון הגדול במשחק הזה הוא שיתוף פעולה, הצוות חייב לעבוד ביחד , פיצ'ר מעולה שחסר בז'אנר הוא מערכת הסימון קליק לספוטיג קליק לציוד שחסר וכו' מעולה למי שלא אוהב לדבר תוך כדי המשחק.

אישית אהבתי ומאוד התחברתי שווה לתת ניסיון .

אשמח לשמוע תגובות ממי שמחשק.

https://www.ea.com/games/apex-legends

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה לטובת משחק באטל רויאל חדש חינמי (מיקרו רכישות של סקינים שלא מעניים אף אחד) בשם apex legends .

המשחק יצא ללא התראה מוקדמת ביום חמישי שעבר.

הסגנון הוא FPS מהיר קרבות בטווח בינוני קרוב. יש נשק צליפה אבל קשה/אפשר לתת הד שוט מכיוון שיש שילד על הדמות אזי מקבלים רק "נזק" , הדמויות קרי ה-Legends מאופיינות ביכולות ייחודיות לה גשש,חובש ושאר מקפצים.

היתרון הגדול במשחק הזה הוא שיתוף פעולה, הצוות חייב לעבוד ביחד , פיצ'ר מעולה שחסר בז'אנר הוא מערכת הסימון קליק לספוטיג קליק לציוד שחסר וכו' מעולה למי שלא אוהב לדבר תוך כדי המשחק.

אישית אהבתי ומאוד התחברתי שווה לתת ניסיון .

אשמח לשמוע תגובות ממי שמחשק.

https://www.ea.com/games/apex-legends

overhyped game

בגדול זה בלאק אופס עם כמה שינויים קטנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהייתי בשנתיים האחרונות עם מחשב עגלה לא היתה לי אופציה להתקדם בעולם הוירטואלי, אבל מאז שקניתי חדש - חייב לומר שה Batman Arkham Knight פשוט מדהים וכיף. (באיחור 3 שנים :p )

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kingdom Come Deliverance

משחק RPG מדהים סגנון עולם פתוח בבוהמיה (צ'כיה של היום) במאה ה-15. משחק מאוד אותנטי מבחינה היסטורית. גרפיקה מדהימה אפילו ה-1080 שלי לא סוחב את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות ברזולוציה 1440P.

מומלץ בחום לאוהבי RPG עולם פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת למה אתה חושב שהמשק הוא overhyped ?

חוזר בי!

ראיתי סירטוני גיימפליי שלו והוא נראה כמו חיקוי

שיחקתי בו אצל חבר והוא פשוט נהדר

חורש כל הלילה האשה תכף זורקת את המחשב מהבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק סבבה. קוד בלק אופס אבל טוב יותר בכל דבר.

לטעמי, הוא קצת ארקיידי מדי. הכל מאוד מהיר והמון A-D SHOOTING שאני שונא את זה.

חוץ מזה המשחק עשוי מדהים ושאפו ענק למי שיצר אותו.

בסגנון שלו הוא אדיר, פשוט זה פחות הסגנון שלי.

הריאליזם והסיפוק שמקבלים מהריגות בפאבג'י חסרי תחרות בעיניי.

בשביל אקשן מהיר BF V.

המשחק הזה קצת נופל אצלי בין הכיסאות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לאחרונה רכשתי Nintendo Switch בשביל לשחק עם אחיינים שלי ואני מוכרח לציין שיש מספר משחקים ממש טובים בספרייה של Nintendo.

Zelda Breath of the Wild - וואו וואו וואו. סגנון אומנותי של המשחק, דגש על הפרטים הקטנים ביותר, מבוכים מדהימים, עולם פתוח, פסק קול, מכניקה של קרבות, בוסים בקיצור כל דבר במשחק עשוי ברמה פנומלית. Japanese workmanship at its finest.

Mario Odyssey- חשבתי שזה יהיה משחק מריו נחמד להעביר את הזמן עם הילדים, אבל holy shit המשחק הזה עשוי טוב. משחק פלטפורמה הכי טוב ששיחקתי בו אי פעם.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-25 לחודש יוצא העדכון של פיירסטורם לBF V. מקווה שיהיה טוב. אני מאוד אוהב את המשחקיות של BF V ואני מקווה שהBR יהיה גיים מוד טוב.

מטרו אקסודוס משחק טוב ונחמד. קצת קצר.

פאר קריי NEW DAWN משעמם כמו קודמיו. אותו השיט בדיוק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם ירחם, עם המחשב החדש התמכרתי שוב.

Mass Effect Andromeda, הוא אולי לא קרוב בשיט ל 1/2/3 , אבל ללא ספק אחד המשחקים הטובים.

חסרה בו הנשמה האמיתית שהיתה עם שפרד, אבל מהנה ביותר. אני חושב שאני כבר 50 שעות משחק שם וזה רק בחצי.

FAR CRY אני אפילו לא מנסה, בזבוז זמן ומקום על המחשב, עצוב לי שמבזבזים גרפיקה טובה וסיפור נחמד על משהו כל כך רפטטיבי ומחזורי, לקח לי בדיוק חצי שעה למחוק אותו.

עכשיו נותר לי לבחון את DMC 5 :)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסלולרי במידה ויש איזה 20-30 דקות לשרוף נכנס ל-PUBG

במחשב - מומלץ Dragon Age Origins וכמובן Dragon Age Inquisition

THE WITCHER 3 - WILD HUNT

שזה קטגוריית RPG, המשחקים עצמם אתה פשוט נבלע אליהם ויכול להעביר מאות שעות במשימות משנה וטיולי עולם פתוח

פחות התחברתי לFAR CRY ול-

RESIDENT EVIL 7 - BIOHAZARD GOLD EDITION - פחות התחברתי למנטרה של המשחק, רוב הזמן אתה צריך לברוח ולהישטף בדם וזוועות על מנת שתוכל להגיב ולשחק, קצת מפגר ויותר מידיי GORE לטעמי

לפלייסטיישן - RDR2 - שזה GTA רק עם סוסים, טיפה מתיש וצריך לאהוב את הז'אנר, אז לפעמים מעביר בו את הזמן

GOD OF WAR 4 - גם RPG, נחמד עם גרפיקה טובה ורמות קושי מאתגרות, אבל ממצה עם הזמן

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...