Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 502 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא יודע אם אתה מטריל, אבל אני לא תמיד בנאדם רע, אז למענך הורדתי והתקנתי אצלי.

לא וירוס ואין שום זכר לוירוס.

זה האנטי וירוס הלא מאוד מוצלח שלך שעושה בעיות.

תרגיש חופשי להוריד ולהתקין את המשחק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אמרתי שקארספורום זה ה-פורום.

תודה.

וניקו, זה לא האנטי וירוס, זה הMCAFEE. יש לי אנטי וירוס AVAST והוא סבבה, משום מה המאק הזה תמיד מפחיד ומתריע מכל מיני אתרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה זה מקאפי. תבטל אותו, או תגדיר לו את המשחק כסבבה ולא מזיק. תתקין. תפציץ כורים בסוריה להנאתך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

war never changes

יותר פרטים עוד 5 ימים בהשקה רשמית ב-E3

[video=youtube;-ye84Zrqndo]

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח לו 5 שעות להוריד את זה אחרי ההתקנה, וגם זה שוקל המון, וואו.

אבל נראה משחק טוב. תודה לכם.

אם אתה ממש מפחד, DCS זמין להורדה גם דרך Steam.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ני משחק על אקסבוקס, fatsointheseat

יש כאן חובבי Battelfield או Far Cry?

שני הכותרים הללו יוצאים הקרוב ואשמח להכיר אנשים ולשחק יחד

[ATTACH=CONFIG]502135[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]502136[/ATTACH]

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרושה המלצה:

אני מעוניין לחזור קצת לעולם ה- FPS, אבל לא ללמשחק שבו כבר יש לכולם דרגה טריליון ואני מתחיל עם אקדח ברטה... כלומר מחפש חוויית אונליין טובה.

האם אמור לצאת איזה משחק בקרוב שאפשר לרכב עליו מההתחלה? כמובן ידרוש חידוש המחשב שלי, ברור. יש לי כרגע מחשב i5/2500 עם 8GB וכרטיס מסך 6900 [מחשב בן 4-5 לדעתי, אולי יותר]... המשחק האחרון ששיחקתי היה BF4. מעוניין במשחק שהוא פחות לילדים ויותר למבוגרים, אם קיים.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...