Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה Mass Defect Andromeda חמוד לאללה אבל לא מתקרב ל 1-2-3 של מיסטר שפרד, מה שעשו EA לסדרה הזו פשוט עוול שנשבעתי שלא אקנה מהם משחקים לעולם ולבנתיים אני עומד בזה.

* Metro Exodus - משחק פשוט מעולה, ממליץ מאוד, על סטייל ההישרדות וקצת מפחיד פה ושם אבל מעולה.

* Path Of Exile  - משחק RPG מצוין, כל 3-4 חודשים בערך יש ליגה חדשה עם נושאים ומוצרים שונים וכדומה, ניתן לשחק גם בסטנדרט, סגנון DIABLO והרבה יותר טוב מ 3 שיצא לפני כמה שנים והיה לא משהו בלשון המעטה.

* Deus Ex Mankind Devided - משחק טוב, אבל שיעמם אותי, הסיפור טוב ומתקדם יפה אבל איפשהו נהיה לי מאוד רפטטיבי ולא כל כך הסתדרתי עם גישת ה"משחקיות השקטה", אולי אני לא מתחבר ל stealth.

כרגע מותקנים להם גם כן Control שנראה מבטיח וגם את Quantum Break , נדווח בהמשך כי כרגע אני מנסה לסיים את מטרו

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מישהו יצא לשחק בספיידרמן החדש ויכול לתת חוות דעת? מחירו ירד ל120 בps store  ואני מתלבט אם כדאי להוריד. לא כל כך התלהבתי מהסרטונים עליו ביוטיוב..

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת הקרב מרגישה קצת רפטיבית אחרי זמן מסוים אבל כיף של משחק.

הורדתי אססין קריד אודיסי כי יש מבצע (20 דולר לדלוקס) אחרי סלידה עזה מכל משחק אססין קריד שיצא לי לשחק. מה אני אגיד, באופן נדיר יוביסופט שיחקו אותה, משחק ענק, אחלה מערכת קרב וסוף סוף הורידו מכניקות מטופשות להחריד מהמשחק כמו הקטע ששומרים "נדלקים" עליך אם הם רואים אותך מטפס קיר ברחוב (טיפוסים זה חלק מהמשחק WTF) וכאלה. אחלה משחק. נהנה ממנו

• אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההוא עם הרומאים? כן פגז.

זה עם המצרים שהיה לפני גרוע ממש הפסקתי אותו בהתחלה וחבל על הכסף שהלך.

עדיין באגים אבל לפחות המשחק נחמד, העלילה טובה ולא חייבים לטחון מיליארד משימות צד אם לא רוצים, למרות שאני טחנתי כי אני אוהב משימות צד בעולם היפה שהם בנו. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. יש לי 3 כותרים קודמים שלהם בארון עם טוטאל של 4 שעות משחק מחולקות ביניהם. זבל של משחקים. החדש מפתיע מאוד

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yotams4 כתב:

הורדתי אססין קריד אודיסי כי יש מבצע (20 דולר לדלוקס) אחרי סלידה עזה מכל משחק אססין קריד שיצא לי לשחק. מה אני אגיד, באופן נדיר יוביסופט שיחקו אותה, משחק ענק, אחלה מערכת קרב וסוף סוף הורידו מכניקות מטופשות להחריד מהמשחק כמו הקטע ששומרים "נדלקים" עליך אם הם רואים אותך מטפס קיר ברחוב (טיפוסים זה חלק מהמשחק WTF) וכאלה. אחלה משחק. נהנה ממנו

תוכל לשתף אותנו היכן ראית את המבצע של אססין קריד אודיסי ב-20 דולר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.4.2020 בשעה 11:39, liav12 כתב:

* Path Of Exile  - משחק RPG מצוין, כל 3-4 חודשים בערך יש ליגה חדשה עם נושאים ומוצרים שונים וכדומה, ניתן לשחק גם בסטנדרט, סגנון DIABLO והרבה יותר טוב מ 3 שיצא לפני כמה שנים והיה לא משהו בלשון המעטה.

בדיוק מסיים את דיאבלו 3 עם אחיינים שלי ב-co-op. ללא ספק רואים במשחק את תחילת הסוף של בליזארד כפי שהכרנו אותה בשנות ה-90 ו-2000. Warcraft 3 Reforged הוכיח סופית שהאיחוד עם Activision שאב את הנשמה מהחברה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, yotams4 כתב:

זהו, זה בעיקר מה שהוריד לי.. ראיתי בסרטונים שהוא עושה את אותם תנועות לחימה כל הזמן  ללא שום גיוון. מעבר לזה, שהסנטרל פארק נראה מחריד, שום דבר דומה לסנטרלפארק האמיתי, והאנשים ברחבי העיר פשוט חסרי כל נשמה וחיות.  עיר גדולה ומתה (רוקסטאר היו מטפלים בעיר הרבה יותר טוב). 

העלילה לפחות מעניינת? הנבלים מעניינים? 

לגבי אסאסיין קריד, חוץ מהראשון מעולם לא הצלחתי לסיים אותם. תמיד איכשהו מתייאש באמצע.. AI פשוט לא טוב, עלילות מפותלות מדי ומשחקיות  מסורבלת שלא זורמת. שלא נזכיר שהגרפיקה לא השתפרה הרבה מהראשון..

יוביסופט וגרפיקה זה סיפור עצוב.. אפילו אקטויזן עם cod כבר עברו אותם בגרפיקה. שים את הגרפיקה של אודסי מול RDR2, GOW או אנצרטד 4 , כולם משחקים שיצאו שנה - שנתיים לפניהם, וזה פשוט מדהים ההבדלים.. יובסופט עדיין תקועים בשנת 2007 

וגרפיקה זה מאוד חשוב בעיני. קשה להישאב לתוך המשחק ללא אמינות ויזואלית., מעבר לכך, שילמתי ממיטב כספי למה שהעיניים שלי יסבלו?

אני רואה את הcut scenes של אודסיי וזה פשוט לא טוב. לא טוב. דמויות פלסטלינה מפוקסלות חסרות נשמה.    אם משחק אינדי קטן כמו little nightmers הצליח להוציא גרפיקה בין הטובות שראיתי ועוד שנה לפני oddesy , אין סיבה שחברת ענק כמו יובסופט לא תשקיע קצת יותר. הם פשוט לאורך כל הדרך מנסים לקצץ בעלויות ולהוציא משחקים חצי אפויים כדי להוציא יותר ולמכור יותר. חברה מאוד עצלנית לטעמי שעבדה על הלקוחות שלה לא פעם בסרטוני גיימפליי שאותם ערכה ושינתה אותם להראות הרבה יותר טוב ויזואלית ממה שהם. מה גם שזה מוכיח, שהם מודעים לכך שהגרפיקה שלהם גרועה.

לא ייתכן של"רוקסטאר" ול"כלב שובב" לוקח כמה שנים טובות של עבודה סיזפתית עד הפרטים הקטנים להוציא כל משחק חדש בסדרת gta וuncharted ויוביסופט מוציאם לך את סדרת אסאסיין  בצרורות כל שנה ואף יותר. מראה לך את ההבדלים בהשקעה.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.4.2020 בשעה 23:18, Bob Ross כתב:

אם משחק אינדי קטן כמו little nightmers הצליח להוציא גרפיקה בין הטובות שראיתי

אחד המשחקים הכי מדליקים / קריפיים / כיפיים ששיחקתי מעולם!

אגב ההמשך שלו בדרך.

בנוסף אם כבר משחקים דומים

LIMBO

INSIDE - מעולה!

• מעניין 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, liav12 כתב:

אחד המשחקים הכי מדליקים / קריפיים / כיפיים ששיחקתי מעולם!

אגב ההמשך שלו בדרך.

בנוסף אם כבר משחקים דומים

LIMBO

INSIDE - מעולה!

לימבו על הכוונת שלי כבר הרבה זמן. בהחלט צריך לנסות , תודה על ההמלצה.

כן אני יודע שיוצא עוד אחד, הטריילר נראה מעולה. השמועות מדברות על אזור מאי- יוני. נקווה שהקורונה לא תדפוק אותנו עם דחייה.

אגב, שיחקת גם בDLC?

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ניקו פ. כתב:

רק דיברנו

יוביסופט תמיד היו חזקים בטריילרים קולנועיים ויח"צ. הבעיה שלשם עובר רב התקציב, בגלל זה הגרפיקה האמיתית של הגיימפליי על הפנים..

מעבר לזה, כמו שאמרתי , הם מוציאים משחקים בצרורות ,  כל פאקינג שנה - אין מספיק זמן ללטש כמו שצריך ולהשקיע.

הלוואי ואני טועה, אבל כנראה עוד משחק חצי אפוי  עם גרפיקה שמפגרת כמה שנים אחורה בדרך אלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...