Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

^אני לא מוגבל, אבל אם אני יורד ל- FHD למשל, יהיו פסים שחורים גדולים למעלה ולמטה.

קניתי את ה- 780 כשרק יצא חדש כדי שיהיה בכלל סיכוי כלשהו לשחק על מסך כזה.

חבר עם אותה רזולוציה קנה שני 780 בתצורת SLI והיה הבדל גדול בביצועים לעומת הכרטיס היחיד שלי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מסך 1080 רגיל, אבל למשחקים ישנים יותר אני משתמש באפשרות של NVIDIA לשחק על רזולוציה גבוהה יותר.

למשל לשים את ההגדרות על 2560X1440 ואז הוא עושה DOWNSCALE ל1080.

כי את CSGO לדוגמא אני מריץ על מעל 200 FPS ב1080 אז העלתי ואני עדיין מקבל יותר מ120.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מי רוצה להקים קבוצה לטורניר כדורגל בWOT?

פתחתי קבוצה, סיסמא: noob.

http://worldoftanks.eu/en/tournaments/1126/team/928146/

Tank Football 2016

football_banner_684x243.jpg

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/esport/football-cup-16/

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי אתמול את The vanishing of Ethan Carter.

עדיין אין לי דעה על העלילה (למעשה עדיין לא באמת התחלתי אותו, מקווה שיהיה לי זמן לשחק בערב), אבל אלוהים, הוא נראה מדהים ב4K.

הביקורות טוענות לעלילה משובחת. אעדכן בהמשך אם אכן כך.

Sent from my C6833 using Tapatalk

אז סיימתי את המשחק, סוף סוף.

א. הוא ממש קצר. בערך ארבע שעות.

ב. הוא נראה פשוט מדהים! חלק גדול מזמן המשחק הקדשתי לבהיה בנוף.

ברצינות. בזבזתי לפחות 10 דקות בהתפעלות מהאופן בו המים זורמים באחד הנחלים.

הוא גם רץ בצורה מאוד מרשימה. אני משחק ע"ג לפטופ עם GTX960M, והמשחק רץ בצורה חלקה ברזולוציית 4K.

ג. החידות מגוונות ומאתגרות. העלילה סבבה. הסוף אולי מרגיש קצת מאולץ. קל מאוד לפספס חלקים ולרוץ קדימה, אבל לפני הסוף יש מנגנון שמכריח לחזור אליהם כדי לסיים את המשחק.

ד. לא ממש מפחיד. למעט Jumpscare אחד במהלכו התגלגתי מהמחשב בזעקות Holy shit, אפשר לשחק עם האור כבוי.

לסיכום, ממליץ בחום.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוד לא שיחקתם בהרחבה האחרונה של הWITCHER, תעזבו את כל מה שאתם עושים ולכו לשחק באחד המשחקים הטובים שיש.

זה פשוט משחק בתוך משחק. CD PROJECT RED שיחקו אותה בגדול.

המשחק הזה ייזכר לדורות אצלי.

לצערי אישרו סופית שלא יהיו עוד משחקים בסדרה :|

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההרחבות ניתנות להורדה רק מהpsn?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עוד לא שיחקתם בהרחבה האחרונה של הWITCHER, תעזבו את כל מה שאתם עושים ולכו לשחק באחד המשחקים הטובים שיש.

זה פשוט משחק בתוך משחק. CD PROJECT RED שיחקו אותה בגדול.

המשחק הזה ייזכר לדורות אצלי.

לצערי אישרו סופית שלא יהיו עוד משחקים בסדרה :|

אני מחכה למחיר טוב, לא בא לי להוריד משחק שכזה עם כל ההרחבות שלו ולהסתבך שזה לא עובד וזה לא עובד.. חוץ מזה נראה שהוא שווה את הכסף.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהמלצה הבאה: Firewatch.

ראשית - גרפיקה מקסימה. בסגנון TeamFortrss, אבל אפילו יותר חיננית.

אתה משחק כיערן בפארק לאומי עצום. הקשר היחיד לעולם החיצון הוא מכשיר קשר המחובר למגדל הסמוך, אותו מאיישת בחורה.

המשחק כולל הרבה ניווטים עם מפה ומצפן (אפשר להתברבר, אבל לא יותר מידי), המון הומור יחד עם מסתורין. אני רק באמצעו אבל כבר יכול להמליץ.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Homefront revolution

משחק עולם פתוח עתידני בסגנון פאר קריי. אקשין נחמד, אפשרות לכבוש מחנות אויב, יש אלמנט של התגנבות. העלילה יותר מורכבת מפאר קריי. הפעולה היא בפילדלפיה העתידנית שנכבשה על ידי צפון קוראיה. נשמע קצת מגוחך, אבל האקשין עצמו טוב. אהבתי חלוקה לאיזורים, יש איזורים של מלחמה, יש איזורים עם שיטור כבד וצריך להתחמק (אפשר להסתתר בשירותים ובפחים או לברוח).

יש אפשרויות לשדרג את היכולות והנשקים, יש קצת האקינג בכאילו. סך הכל משחק משעשע, יותר קשה מפאר קריי ויותר מגוון מבחינת המשימות. ברור לחלוטין מאיפה הם לקחו את הרעיון, אבל תמיד היה חסר לי פאר קריי בעיר.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המשחק הזה נקטל בביקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תמיד היה חסר לי פאר קריי בעיר.

יש את Watch Dogs.

סדרת משחקי הדגל של ubisoft סך הכל די דומה - יש מגדלים לטפס כדי לגלות את המפה, ויש מחנות אויב לכבוש כדי להשתלט על השטח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכו לwatch dog 2, לדעתי יהיה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...