Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סיאט לאון קופרה - שובו של איש העטלף

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

התכוונת סיבה מעולה לא לקנות אותה!!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות GTI ולא CUPRA?

חשבתי על זה שוב היום בדרך הביתה, בהיותי זוחל על איילון. נעזוב לרגע את זה שפשוט תמיד רציתי GTI.:roll:

מבחינתי הרכב חייב להיות חזק (אפילו מאוד) וזה לא רק בשביל "להרגיש את הדחיפה מהרמזור"... כן אין לי דיף כמו לקופרה, אבל זה לא הופך את הרכב לחסר יכולת בנהיגת ספורט :wink:, מצד שני זה הרכב שבו אני מבלה לא רק סופ"שים או נסיעות מבחן אלה לפחות 3 שעות ביום (בית-משרד-בית). לכן חוץ מלהתגרזן עם החבר'ה, אכפת לי שהאוטו גם יהיה נעים ואיכותי מבפנים.

אין מה לעשות, איכות החומרים של GTI עדיין יותר גבוהה מזאת של קופרה. ואם נרד לפרטים קטנים אז ההגה של GTI לטעמי פשוט נראה מושלם וכן, אני מאותם אנשים שמתלהבים מהריפוד. בכללי פשוט הכל מרגיש שם נכון.

מישהו שאל כאן האם עשיתי נסיעת מבחן על קופרה לפני שהלכתי להזמין GTI, התשובה היא כן. למעשה גם הזמנתי ונתתי מקדמה.

מה שכן אני מסכים עם האמירה שמי שקונה את הרכבים האלה ולא נוסע חזק - ביזבוז כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חופר הרבה באין קייס שלך.

אז אני בחברה טובה.

הביאו נימוק אחד - פוזה.

הביאו פה נימוק אחד, שמביאים בהרבה שרשורים כאן - הקונה של גולף gti יהנה יותר מהעובדה שהוא הבעלים של גולף gti.

גם אין פה מישהו, מאלו שמתווכחים איתך, שלא מבין שאתה כותב את דעתך (שאגב מתרככת עם השנים - גם זה משהו), או מערער על זכותך להביע אותה. אתה זה שלא מצליח להבין שלאחרים יש שיקולים אחרים ממך, ופוסל הסברים כ"אין קייס" או "טיפשיים" כי הם לא נראים לך. לא אף אחד אחר.

יש מוצר. יש לו שוק. אני חושב שזו הנחת יסוד סבירה למדי שלא כל מי שיש לו 200,000 שח להוציא על רכב עושה דברים טיפשיים. אבל אולי זה רק אני.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה שוב היום בדרך הביתה, בהיותי זוחל על איילון. נעזוב לרגע את זה שפשוט תמיד רציתי GTI.:roll:

יש סיבה למה לא ראיתי אותך מעולם בזחילות האלו?

אני גם תמיד רציתי להיות עם הריפוד הסקוטי הזה. הייתי מחליף את הכיסאות אצלי בצמד כזה מקדימה, בשמחה.

יבגני, לא לקחתי אישית בכלל. פשוט עניין הסטיגמות האלו לדעתי סתם שולי ולא כזה נכון בימינו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לעומת זאת, אם איתרע מזלי וקניתי GTI עם ריפודי הזוועה הסקוטיים, הייתי מיד רץ להתקין כיסויים עליהם ואם הכיסוי היחיד שהיה נשאר בעולם באותו רגע הם כיסויי הלו קיטי, עדיין זה היה מבחינתי שיפור אדיר.

הריפודים היחידים שנראים לי יותר גרועים הם הריפודים של הפוקוס MK1 (מי יודע, אולי נמשכים עד היום) שהאסוציאציה המיידית למראם גורמת לי להזכר באגף הנידונים למוות בכלא העירקי, או שזה היה האירני?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה למה לא ראיתי אותך מעולם בזחילות האלו?

אני גם תמיד רציתי להיות עם הריפוד הסקוטי הזה. הייתי מחליף את הכיסאות אצלי בצמד כזה מקדימה, בשמחה.

יבגני, לא לקחתי אישית בכלל. פשוט עניין הסטיגמות האלו לדעתי סתם שולי ולא כזה נכון בימינו.

אתה מוזמן לחפש אותי באיילון דרום בין השעות 4 ל6 בערב בכל ימות השבוע חוץ משישישבת. :)

אגב יש לי הרגשה שראיתי לאון FR כחולה הבוקר קצת לפני המסגר:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה אני, עם מדבקת קארספורום (נאמן, מה לעשות) :lol:

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסקוטים, מצחיק איך טעמו של אדם משתנה. ב- 2011, כאשר היתה לי GTI, הם מצאו חן בעיני, ואהבתי כיצד הצבעים במערכת הסטריאו היו דומים (אדום לבן שחור). היום, אני לא מסוגל לשבת עליהם :-) נראים לי מזעזעים בלי קשר לטיבם.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה אני, עם מדבקת קארספורום (נאמן, מה לעשות) :lol:

הייתה שם עוד מדבקה שהיא הרבה יותר חשובה :wink:

לגבי הסקוטים, מצחיק איך טעמו של אדם משתנה. ב- 2011, כאשר היתה לי GTI, הם מצאו חן בעיני, ואהבתי כיצד הצבעים במערכת הסטריאו היו דומים (אדום לבן שחור). היום, אני לא מסוגל לשבת עליהם

:smile:

נראים לי מזעזעים בלי קשר לטיבם.

זה כבר באמת עניין של טעם. אולי כשאני אהיה גדול אני גם אסתכל על זה אחרת אבל בינתיים זה נראה מעולה בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, אז אפשר לסכם.

עדיף לקנות גולף אם זה גורם לך להרגיש מיוחד לשבת ברכב שקוראים לו גולף GTI או אם אתה מחשיב גיר ידני כחשוב.

אם אתה חובב הגה, הקופרה היא העדיפה בין השתיים.

?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן פלאו בהחלט כן ,

גם להתחשב בעובדה שלא משנה איזה מבחן דרך תסתכל בכולם הלאון מתחרה ברכבים ברמה מעל כמו S3 גולף R וכו..

וגם לא מבמחן אחד יוצאת מעליהם.

לגבי טיב ההרכבה או הפלסטיקה אני מש חודשב שיש הבדל משמעותי אם בכלל בינה לבין הגולף , לעניות דעתי לא נשאר לגולף שום יתרון היום למעט השם והסמל.

אני מה אני יגיד אני מעט משוחד :)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי שסיימנו. סוף טוב הכל טוב.

קחו:

אפשר להתחיל ב-03:20

[video=youtube;dTMj-RwszSU]

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון הראשון זו רק המגאן RS.

בשני זו המגאן RS עם קופרה כדי שלא יגידו שאני מגיב בלי קשר לנושא.

הכל כדי להסב הנאה לעיניכם ואוזניכם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...